Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
Like Tree27Likes

Téma: 2018 legnagyobb PLO CG nyerői - PLO10-PLO25

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet Wild500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    MTT-ből is lesz ilyen, kik a top nyerők különböző limiteken, mert én egy ilyen listára is kiváncsi lennék?
    Van egy csomó leaderboard sharkscopeon. Ilyen listát nehéz volna összehozni, a regek legalább 3 teremben játszanak. A partyn ráadásul lehet nicket is cserélni. Pocketfivesból kikeresgélni ki milyen nicken játszik, van ami ráadásul rejtve van scopeon, aztán még tétre is szűrni kicsit bonyolult lenne egy jó képet adó listát összehozni.

  2. #12
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet isti80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek valami iszonyat elszomorító összegek... Kb a számok láttán kijelenthető hogy az online poker halott... Olyan összegek vannak a top nyerőknél éves szinten, amik már Magyarországon is kockázat nélkül elérhetőek fizetés szinten is...
    Kb NL100-tól ill PLO50-től lehet normális pénzt keresni, hatalmas varianciával...
    Én már évek óta mondom, hogy a póker kb. halott, persze egy szűk rétegnek még mindig jó, de szerintem ez folyamatosan szűkül, amíg el nem fogy.

    Idézet Bandessz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    0 tanulással verhető a mezőny mikro limiten. Miért akarsz annyit keresni, mint egy diplomás, aki 3 éven keresztül nettó több ezer óra munkát tett bele - mindenféle fizetség nélkül - a fejlődésébe?
    0 tanulással semmi sem verhető, akkor mindenki nyerő lenne, ilyen meg ugye nincs. A topnyerők mikrolimiten gyakorlatilag éhbérért pókereznek a táblázat alapján közel 0 rakebackel. Nem egy nagy biznisz. Arról már ne is beszéljünk, mi van, ha nem is saját rollból tolja az ember, és a profit egy része is száll tova.
    törpiszörpi likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Ha Bandessz azt mondja top10- esként, hogy 0 tanulással veri a mezőnyt akkor ő gyorsan tanul tapasztalat útján. Egy minimális szerintem is kell. Pár videó meg fórumozás. Aki itt nyerő plo10-en azt nem nagyon kell backelni. Kb 100$ indulóból már meg is van. Szerintem itt nem igen kell ebből leadniuk. De ki tudja.
    törpiszörpi likes this.

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Figyelj vidéken diplomásként simán keresel most már 150-200 nettót, ami legyen 800 dollár vagyis majdnem 10k éves szinten (prémiumot **** tudja mit nem kaptál), na most nézd meg a lista elejét... és a fizetésed most kvázi tőkegarantált, mert nincs válság, itt meg bukhatsz rollt, meg nem garantált a bevétel...
    Tudom tapasztalatból, hogy milyen a popszakma és kvázi azt gondolom, hogy pokerrel akkor érdemes megélhetési szinten foglalkozni, ha min 3-4x pénzt keresel vele stabilan, mint normál munkával...
    vagyis egy diplomásnak kvázi évi 30-40k profitot kell tudni felmutatni pokerrel hogy ez megérje... Na ez milyen limiten kell tolni???
    A havi 500 dollár költőpénz meg így van jogos lenne, de meló mellett kevés idővel ***** nehezen fogsz kiszedni 6k-t évente pokerrel, mert az megint olyan szint, már ami tele van orosz, bolgár grinder csoportokkal...
    A megtérülés finoman fogalmazva szar lett sajnos én plo10 és plo25-ön pötyögtem munka mellett, de olyan variancia van ott is, hogy inkább sportfogadok, mint 60-40-ket tologassak random fishek ellen. Futottam EV alatt 30bi-vel 10k hand alatt, ****om idegesíti magát rajta

  5. #15
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Örök visszatérő téma....

    Ez régen sem és most sem úgy működött, hogy valamit megéri csinálni vagy nem?
    Ez olyan mintha az lenne a kérdés pl hogy megéri éttermet nyitni?

    Mintha a póker mindenki számára pont ugyanazt jelentené. Leülsz tanulsz játszol, és majd az eredményt az határozza meg, hogy a "póker" megéri-e?
    Ugyan már ezt senki nem gondolja. Igen is van különbség ember és ember között. Nagyon nem mindegy hogy ki mennyire teszi oda magát, ha fejlődnie(elemeznie -> dolgoznia) kell vagy ha játszania (szintén dolgoznia) kell.
    Ugyanúgy mint az sem véletlen hogy X ember elmegy egy multihoz dolgozni, és 25 év múlva is ugyanaz a pozíciója, vagy Y is elmegy de ő már néhány éven belül túl van több előléptetésen.
    Myspace hamarabb volt mint facebook, utóbbiból dollármilliárdos cég lett előbbi a süllyesztőben végezte.

    Nekem van diplomám, és amit Isti írt összeget pókerrel meg is keresem (persze csak playmoneyban, lásd blogom). Úgy hogy nl100 felé alig mentem tavaly. (nem mintha bármi értelmét látnám ennek a 3-4x szorzónak, én speciel fele annyi pénzért is inkább pókereznék mint hogy multiba járjak be.....) És személyesen is ismerek jó néhány embert akik limitenként tudnak jóval jobb pénzt is csinálni mint ahogy az NLH toplistában volt. whotfru-n csak a handek 70-80% van trackelve és nagyon sokan nem egy limiten és nem egy teremben játszanak. Főleg midstake környékén igaz, hogy kevésbé éri meg PS-en tolni mert van jobb akció máshol így én is rengeteg embert ismerek akik megkeresnek 30k körül, és erre a szintre NEM nehéz eljutni.
    daniboy, CsabiST and S0nnyB1ack like this.

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Persze nyilván nem lehet egy kalap alá venni a dolgokat és standardizálni, hiszen minden egyén különböző. Én még a poker hőskorában kezdtem játszani, amikor az nl400 olyan volt, mint most az nl25 kb, tehát az összehasonlítási alapom is fals kicsit, de azt a véleményemet tartom, hogy hosszútávon az jár jól a megélhetési pokerrel aki az adott időszakban munkaerőpiacon megkereshető pénzének a 4-5x összegét kiveszi pokerből... Ezt meg mindenki gondolja meg maga, hogy milyen módon rakebackből bármiből teszi meg...
    Saját tapasztalat én csináltam megélhetésit pár hónapig, de mivel rendelkezem ADHD enyhe tünetekkel ezért alkalmatlan vagyok erre a megélhetési dologra, hiszen egyszerűen 1 óra játék után botrányosan visszaesik a teljesítményem és elkezdek unatkozni, de azt továbbra is tartom, hogy az nl100 vagy plo50-plo100 nem annyira könnyen elérhető szint és azért plo-n kurvára belejátszik az elején a szerencse is, mert játszottam plo50-t is és nincs nagy különbség a játék között, de ha ev alatt futsz akkor megbaszhatod magad sokáig. Nekem ebben szerencsém volt az nl hőskorában, mert upswinggel rongyoltam nl400-ig aztán onnan volt mit visszalépni, mikor minden agyonbaszott
    sztalin likes this.

  7. #17
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Én egyre inkább azt gondolom, ezeken a szinteken úgy lehet értelmes profitra szert tenni, hogy írok egy robotot ami aránylag jól játszik aztán játszatom ezeken az alacsony téteken jó sok asztalon jó sok teremben. Szerintem sokan így is csinálják.
    CsabiST and Tony9 like this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •