Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree12Likes

Téma: A RedKings nagy promókkal várja a játékosokat októberben!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás A RedKings nagy promókkal várja a játékosokat októberben!


  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 10. 01.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    chase fődíja meg egyéb fas.zságok, nem fődíj... ha rakeelsz annyit akkor kapsz annyit, inkább azt írnátok le konkrétan hogy hol hány %ra jönnek ki a játékosok a chaseen és a raceen átlagban és nem azt hogy sok nagy promó, gyertek stb, miközben lehet hogy szarul jövünk ki.. a cikkből az sem derül ki hogy egy loyality point az mennyi rakenek felel meg, vagy megfordítva 1$ rake az hány pontot ér, mert akkor talán más is ki tudná számolni és nem fontos a cikkírónak sérvet kockáztatva megeröltetnie magát
    törpiszörpi likes this.

  3. #3
    Tag Welcomethelamboland avatara
    Csatlakozott
    2018. 05. 11.
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Figyelmeztetnék mindenkit, hogy amilyen messze csak lehet kerüljétek el ezt a termet.

    1 hónapja kaptam ezt a levelet közvetlenül azutan, hogy végrehajtottam 3. befizetésem (1000EUR)

    This is to inform you that your Redkings account has been permanently blocked due to breach of the Terms and Conditions.

    Kind regards,

    Stella

    Redkings Customer Support
    www.RedKings.com

    Ennyi, indoklás sincs és azóta se kapok választ egy levelemre se.
    törpiszörpi likes this.

  4. #4
    Fanatikus tag törpiszörpi avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 08.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    biztos csaltal.....

  5. #5
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Dodonpa11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    chase fődíja meg egyéb fas.zságok, nem fődíj... ha rakeelsz annyit akkor kapsz annyit, inkább azt írnátok le konkrétan hogy hol hány %ra jönnek ki a játékosok a chaseen és a raceen átlagban és nem azt hogy sok nagy promó, gyertek stb, miközben lehet hogy szarul jövünk ki.. a cikkből az sem derül ki hogy egy loyality point az mennyi rakenek felel meg, vagy megfordítva 1$ rake az hány pontot ér, mert akkor talán más is ki tudná számolni és nem fontos a cikkírónak sérvet kockáztatva megeröltetnie magát
    Az Akadémiásoknak alapból van 30% rb-je a teremben. Erre jönnek a promók. Minden €1 megtermelt rake vagy fee után 10 loyalty pont íródik jóvá a játékos számláján.

    Idézet Welcomethelamboland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyelmeztetnék mindenkit, hogy amilyen messze csak lehet kerüljétek el ezt a termet.

    1 hónapja kaptam ezt a levelet közvetlenül azutan, hogy végrehajtottam 3. befizetésem (1000EUR)

    This is to inform you that your Redkings account has been permanently blocked due to breach of the Terms and Conditions.

    Kind regards,

    Stella

    Redkings Customer Support
    www.RedKings.com

    Ennyi, indoklás sincs és azóta se kapok választ egy levelemre se.
    Vedd fel a kapcsolatot a supportunkkal, remélhetőleg tudnak segíteni.

  6. #6
    Tag Welcomethelamboland avatara
    Csatlakozott
    2018. 05. 11.
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    A szamlam nem nallatok van, ebben az esetben is?
    törpiszörpi likes this.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Nálam is fennáll az esélye annak, hogy nem alattatok van a számlám. Sztem több mint öt éve csináltam, és nem is léptem be azóta, szóval van-e esély arra, hogy alátok kerüljön?
    törpiszörpi likes this.

  8. #8
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Welcomethelamboland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A szamlam nem nallatok van, ebben az esetben is?
    Arra kérnénk, vedd fel velünk a kapcsolatot email-ben az info@pokerakademia.com címen. Mivel nem PókerAkadémiás a regisztrációd, ezért nem tudjuk garantálni, hogy tudunk segíteni, de mindent megteszünk, hogy megoldódjon a probléma.

    Fontosnak tartjuk itt is kiemelni, hogy nem csak az esetleges magasabb visszatérítés elérése miatt érdemes a PókerAkadémia által regisztrálnotok a termekbe, hanem azért is, hogy az ügyfélszolgálatunk révén közben tudjunk járni problémás esetekben, mivel elmondható, hogy többnyire tudunk segíteni, hogy rendeződjenek az ügyek - persze sajnos nem mindig.
    törpiszörpi likes this.

  9. #9
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam is fennáll az esélye annak, hogy nem alattatok van a számlám. Sztem több mint öt éve csináltam, és nem is léptem be azóta, szóval van-e esély arra, hogy alátok kerüljön?
    Bizonyos esetekben van rá esély, hogy át tudják tennni. Kérlek, emailben (info[kukac]pokerakademia[pont]com) írd meg nekünk a RedKings felhaználóneved és screen neved, és rákérdezünk.
    törpiszörpi likes this.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bizonyos esetekben van rá esély, hogy át tudják tennni. Kérlek, emailben (info[kukac]pokerakademia[pont]com) írd meg nekünk a RedKings felhaználóneved és screen neved, és rákérdezünk.
    Közben beugrott az is, hogy tuti dolláros a számlám (eurós neteller miatt ez elég nagy hátrány), és olyan mélcímről regeltem, amit már nem használok, legalábbis pókerhez nagyon nem.
    Ha új accot regelnék, szerintetek származna belőle bármi bajom?
    törpiszörpi likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •