Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 30 (30) összesen
Like Tree27Likes

Téma: NL25 - 66 - setet flopoltam

  1. #21
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 10. 23.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Idézet titoo0219 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Azért kérdezem, mert ez a mennyiség nagyon a hobbi felé mutatja az irányt!
    Itt mire gondolsz pontosan? Hogy több, jóval több handet kellene játszanom?
    Utoljára módosítva: PókerSztár által: 2018. 10. 06. 21:33

  2. #22
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet PókerSztár eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    6max, valóban nem írtam. Top tanácsát a lazításról megfogadom. Érdeklődni szeretnék a Te "sokkal szélesebb körül változtatásodról" :-)
    Míg Joci (alias: Top) azt tanácsolta hogy kezdésnek a BB és BTN-t told feljebb, én azt mondanám hogy a teljes pre rangeidet át kell szabni és "megtölteni tartalommal".

    Ezt úgy értem hogy az nem elég ha csak szélesebben nyitsz, vagy szélesebben védekezel vakokról, hanem tudnod kell hogy mit miért kell hogy csinálj különben előáll a Dani által már említett kontraproduktív helyzet, hogy a lapok sokkal szélesebb skálájával játszol, több elveszett spotban postflop.

    Támogatom a R1per féle rangek gyakorlását kezdésnek, de kell mögé egy elméleti tudás hogy azt ne csak csináld, de értsd is hogy mit miért csinálsz. Egy ilyen rangel, megfelelő postflop tudással és nagyon kritikus pont, hogy megfelelő table selectel már lehet nyerni hosszútávon nl25-ön. Viszont ehhez elengedhetetlen a megfelelő table select, ennek a hiányában kétlem hogy az adott limiten profitábilisan lehetne nitként játszani.

    És itt egy garantáltan plusz EV-s tanács. Posztolj handeket, kérdezz bátran, írd le mi volt a gondolatmeneted és legyél nyitott az építő kritikára.
    Top likes this.

  3. #23
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 10. 23.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a teljes pre rangeidet át kell szabni és "megtölteni tartalommal".

    Ezt úgy értem hogy az nem elég ha csak szélesebben nyitsz, vagy szélesebben védekezel vakokról, hanem tudnod kell hogy mit miért kell hogy csinálj különben előáll a Dani által már említett kontraproduktív helyzet, hogy a lapok sokkal szélesebb skálájával játszol, több elveszett spotban postflop.
    Ezt értem, a tanácsot köszönöm. (azt gondolom, hogy az Érdekes póker partik végigcsinálása és végiggondolása errefele mutat (remélem :-) ). A másik eszközöm a hand-ek postolása lesz.




    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    table select
    Itt egyelőre ott tartok, hogy azt figyelem, hogy van-e olyan, akinek 30+ a VPIP-je. Mert ugye azt már én is tudom, hogy a nyereség 90% az ilyen játékosoktól van ( na jó, mondjuk ezen a szinten). Remélem, jól tudom

    A garantáltan plusz EV-s tanácsodat megfogadom. A nyitott vagyok az építő kritikákra már meg is valósult. :-)
    Utoljára módosítva: PókerSztár által: 2018. 10. 06. 21:50

  4. #24
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet PókerSztár eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt egyelőre ott tartok, hogy azt figyelem, hogy van-e olyan, akinek 30+ a VPIP-je. Mert ugye azt már én is tudom, hogy a nyereség 90% az ilyen játékosoktól van ( na jó, mondjuk ezen a szinten). Remélem, jól tudom
    A 30+ os VPIP jó lehet ha 34/2 vagy 32/6.

    De mondjuk aki 32/24 vagy 31/22 azokkal ne nagyon kardoskodj inkább mert ők legtöbbször messze nem halak lesznek.

  5. #25
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Nem egyszerű felvállalni, hogy valaki mínuszos játékos, úgyhogy az, hogy megtetted szerintem már egy jó kiindulási alap. Ha kísérletezni akarsz a lazább játékkal vagy más koncepcióval, ahogyan itt többen javasolták, akkor lehet, hogy inkább NL10-en kellene ezt megtenned. Ha valami rosszul sül el, legalább kevesebbe kerüljön.
    R1per2 likes this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  6. #26
    Újonc titoo0219 avatara
    Csatlakozott
    2014. 07. 05.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Idézet PókerSztár eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt mire gondolsz pontosan? Hogy több, jóval több handet kellene játszanom?
    Igen arra gondoltam. A variancia miatt is a havi 30k handet érdemes letolni.

    amúgy sok kitartást, és szorgalmat kívánok neked!

  7. #27
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 10. 23.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lehet, hogy inkább NL10-en kellene ezt megtenned. Ha valami rosszul sül el, legalább kevesebbe kerüljön.


    ok, így lesz.

  8. #28
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 10. 23.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Idézet titoo0219 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen arra gondoltam. A variancia miatt is a havi 30k handet érdemes letolni.

    amúgy sok kitartást, és szorgalmat kívánok neked!

    ok, emelem a lejátszott hand-eket, úgy is jön a tél. Mert azért az is benne van, hogy nyáron kevesebb időm volt. Aztán remélem, pár év múlva találkozunk egy NL1000-es asztalnál

  9. #29
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 23.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Tudnám még javasolni az oldalon elérhető oktató videókat is. Sok van ami az alaptól indít és nem csak egy induló táblát kapsz hanem postflop alapokat és miérteket is.

  10. #30
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 10. 23.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Idézet Motocriss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudnám még javasolni az oldalon elérhető oktató videókat is. Sok van ami az alaptól indít és nem csak egy induló táblát kapsz hanem postflop alapokat és miérteket is.
    Elkezdtem nézni untaktik blöffös sorozatát, tényleg nagyon jó és pont az én szintemnek megfelelő

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •