Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 10. 15.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás Eladó Jesolver licenszek

    Sziasztok!

    Eladó Jesolver licenszek. 1db 390$ 2db 700$

    Aki esetleg nem tudja mi ez, kis leírás hozzá.

    Piosolverhez egy sokkal jobb engine, viszont simán a PIOSolverrel lehet használni, a különbség annyi, hogy nem a piosolver.exe file-hoz kell connectelni hanem a jesolver.exe-hez, tehát a használatához semmilyen új ismeret nem szükséges szinte.

    Amit csinál az tulajdonképpen optimalizálás. Alapból sokkal kisebb file-okat hoz létre, egy átlagos 200mb-os cfr file-t kb 30-40mb-ba sűríti bele, továbbá sokkal gyorsabban számol. A program honlapján található grafikon, de a tényleges gyorsaság függ a berakott inputtól, de alapból egy 4-5szörös gyorsulás várható vele.

    Tehát egy teljes szituáció kiszámolása 5öd annyi helyen fér el, és 5ször gyorsabban számolja ki. Tehát az ár úgy térül meg, hogy egy szerverbérlés esetén hónapokkal meg lehet rövidíteni a bérlési időt, tárolásban pedig szintén TB-okat lehet megspórolni.

  2. #2
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet nanszino84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A program honlapján található grafikon
    http://jeskola.net/jesolver_beta/

    erre gondolsz vagy van más honlapja is?

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 10. 15.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    http://jeskola.net/jesolver_beta/

    erre gondolsz vagy van más honlapja is?
    Erre igen. A tag híresen nem elérhető egyébként, nem válaszol, nem is promózza sehol a cuccot.

  4. #4
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    És hogy-hogy te ilyen sokat vettél ha nem titok? jöhet priviben is

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    A részükről mennyire okés a tovább értékesítés? Származhat abból problémája a tőled vásárlónak, hogy te továbbértékesíted a diszkont áron megvett licencedet? Visszavonás, diszfunkciók, egyéb anomáliák?

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 10. 15.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    misirulez: semmi titok nincs benne, meg privát üzenetet sem tudok írni. szimplán két gépre használtam mint a PIO-t, ezért van két licensz, és pénzügyileg is így érte meg, eladó sorra pedig azért került mert már nincs szükségem számolni.

    Dino: én is másodkézből vettem, semmi probléma nem volt ezzel. Ahogy a PIO licenszet is, ezt is lehet hordozgatni, sőt én is cseréltem már gépről gépre. Szimplán azért mert alapból az eredeti csávónál csak bitcoinnal lehetett fizetni (tudtommal még most is), ráadásul nem igazán elérhető azóta se, úgyhogy nálam nem is volt opció az eredeti beszerzés annó.

    Ha van komoly érdeklődő akkor szívesen adok elérhetőséget is.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •