Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (43) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Fizess be pókertermekbe, szerezd meg a Skrill VIP SILVER szintjét!

  1. #21
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Ha van egy $ számlám elérem a Silver státuszt és nyitok egy új €-s számlát is,ahhoz is lehet külön bankkártyát igényelni?

  2. #22
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 05. 04.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Idézet Zolispin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tudna nekem valaki abban segíteni,hogy jelenleg € alapú számlám van,de font alapút szeretnék. Ha zárolom a mostanit számlámat,akkor tudok ugyanazzal a bankszámlával egy új font alapút csinálni? Vagy meg lehet ezt oldani számlazárolás nélkül is?
    tudsz ugyanazzal a bankszámlával nyitni újat
    eléred a silver vipet akkor tudnál csak még 1 számlát nyitni, különben be kell záratnod az eurósat

  3. #23
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 05. 04.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Idézet hpiste eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Ha van egy $ számlám elérem a Silver státuszt és nyitok egy új €-s számlát is,ahhoz is lehet külön bankkártyát igényelni?
    igen lehet külön kártya
    amikor eléred a silvert és megnyitod az új számlát akkor érdemes összekapcsolni őket a supportal ( vip support gyorsan megcsinálja), így mindkét számlán vip leszel
    hpiste likes this.

  4. #24
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Idézet tilta88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen lehet külön kártya
    amikor eléred a silvert és megnyitod az új számlát akkor érdemes összekapcsolni őket a supportal ( vip support gyorsan megcsinálja), így mindkét számlán vip leszel
    Szia Köszönöm a gyors választ. És ha a következő periódusban nem érem el Silver státuszt,akkor az újabb nyitott számlámat,meg az ahhoz tartozó kártyát zárolják? Vagy ez egy kiskapu,és ha így egyszer teljesítem,akkor utána nem zárolják egyiket sem és lehet két különböző pénznemű skrillem?

  5. #25
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 05. 04.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    hiába nem leszel vip akkor se zárják be, megmarad mindkét számlád és kártyád
    egyébként meg amelyik negyed éves periódusban megcsináltad valamelyik vip szintet, még a következőben is megmarad a vip státusz hiába nem érnéd el abban, tehát ha okt-dec között vip leszel (majd nyitsz 1 új számlát) akkor márc 31-ig vip is marad mindkét számlád
    hpiste likes this.

  6. #26
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Idézet tilta88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hiába nem leszel vip akkor se zárják be, megmarad mindkét számlád és kártyád
    egyébként meg amelyik negyed éves periódusban megcsináltad valamelyik vip szintet, még a következőben is megmarad a vip státusz hiába nem érnéd el abban, tehát ha okt-dec között vip leszel (majd nyitsz 1 új számlát) akkor márc 31-ig vip is marad mindkét számlád
    Köszönöm,ezek nagyon hasznos válaszok amiket írsz,még egy kérdésem volna,hogy mikor elérem a silver státuszt,akkor hogy kell kezdeményezni ezt,illetve a másik számlát azt másik email címmel kell regisztrálni? Azért kérdezem mert voltam már silver,de akkor külön ezt nem ajánlotta fel (mármint,h másik számlát nyithatok),pedig akkor is lehetett volna már azt tudom.

  7. #27
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Nekem még a promóval kapcsolatba lenne kérdésem, hogy működött valakinek a link az itt fórumozók közül? Mert technikai oldalról(így hogy regisztrációtól totál független) elég nehéz megmagyarázni, hogy 3 különböző böngészőben/3 különböző device-on nem megy egyiken se aztán valahol meg csak úgy simán az az oldal jön be aminek be kell.

    Köszi
    Utoljára módosítva: lourker által: 2018. 10. 17. 22:16

  8. #28
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Én VPN-el is megpróbáltam több országból de semmi....
    lourker likes this.

  9. #29
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 05. 04.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Idézet hpiste eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm,ezek nagyon hasznos válaszok amiket írsz,még egy kérdésem volna,hogy mikor elérem a silver státuszt,akkor hogy kell kezdeményezni ezt,illetve a másik számlát azt másik email címmel kell regisztrálni? Azért kérdezem mert voltam már silver,de akkor külön ezt nem ajánlotta fel (mármint,h másik számlát nyithatok),pedig akkor is lehetett volna már azt tudom.
    Én úgy csináltam amikor megkaptam az emailt, hogy silver lettem akkor simán nyitottam 1 újat (másik email címmel !).
    Majd az 1. számlám email címéről irtam a vip supportnak, hogy kössék össze a másik számlámmal (persze leirva mi a másik számla email cime), így nem kellett megint igazolnom a lakcímet,személyazonosságot. És vip lett a 2. számlám is.
    Ezután már mindkét számláról a befzetések összeadódnak, tehát az ezüsthöz a 15k limit mehet 8+7k bontásban is.
    hpiste likes this.

  10. #30
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Idézet tilta88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy csináltam amikor megkaptam az emailt, hogy silver lettem akkor simán nyitottam 1 újat (másik email címmel !).
    Majd az 1. számlám email címéről irtam a vip supportnak, hogy kössék össze a másik számlámmal (persze leirva mi a másik számla email cime), így nem kellett megint igazolnom a lakcímet,személyazonosságot. És vip lett a 2. számlám is.
    Ezután már mindkét számláról a befzetések összeadódnak, tehát az ezüsthöz a 15k limit mehet 8+7k bontásban is.
    Nagyon köszönöm a válaszaidat,sokat segítettél!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •