Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
Like Tree31Likes

Téma: Új hűségrendszer a PókerAkadémián - novemberben indul a MIKRON!

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem állítom hogy értem; van háromnegyed pulcsinyi pontom, mit kapok helyette? Esetleg kezdjek el vadul kommentelni, pontot gyűjteni hogy hóvégéig összegyűljön?
    Könyörgöm ne tedd!!!

  2. #12
    Fanatikus tag törpiszörpi avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 08.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    könyörgöm tedd meg!!!!
    sztalin likes this.

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet fri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Ez viszont most kibszta nalam a biztositekot, mar elnezest.
    Varin - cca 15000 tipp - 2,45%roi, ami remelem LSP - 47.48% talalati arany - avg odds 2.34
    Tippergreta - 4000 - 2,18% - 50,07% - 2,06
    Tomihmv - 2600 - 4,08% - 55,76% - 1,83

    Ok azok, akik mennyisegben a top3. Ugye azt nem gondoljatok komolyan, hogy ok a magyar sportfogadoszakma csucsa?
    Ertem en, hogy Varinnak ezek alapjan van 2000egyseg profitja, de az mennyi ido alatt jott ossze? 2ev+?
    Neha ra szoktam pillantani a tippekre is, bevallom, s nem ritkan annyira elkerekednek a szemeim, mint soha maskor. Kazah premier liga? Torok liga? Olasz B? Nemet 4?
    A magyar sportfogadoszakma csucsai nem talalnak jobb opciokat az adott napra es/vagy nincsenek tisztaban azzal, hogy mi folyik a torok ligaban, az olasz B-ben?

    S meg mielott valaki azzal kezdene, h meg lehet mutatni... Szivesen megmutatom privatban az en - ebben a pillanatban 11622 darabos - tippjeim eredmenysorat, ROIjat, stb.
    Jobb, mint a magyar sportfogadoszakma csucsaie.
    Ha már meg lettem szólítva, akkor örömmel kommentelek én is... Nos, ha profi sportfogadó lennél, akkor olyanokkal, hogy átlagodds és találati arány, aligha jönnél, mert ez két teljesen irreleváns szám, egymás nélkül amúgy is értelmezhetetlenek, de egymással is teljesen fals képet adhatnak egy tippmesterről. Hidd el, elég amatőr sportfogadóval beszélek és amikor megkérdezik, hogy miért van egy tippmester találati aránya 50% alatt, amikor "2-ből 1-et bárki el tud találni", akkor én csak röhögök egy jót.

    Nem tudom, mennyire vagyunk mi a szakma csúcsa vagy alja, de az tény, hogy a Logibeten olyan magyar tippmesterek vannak, akik 100%-ig hiteles statisztikával és több ezer mintás tipptörténettel rendelkeznek. Mutass még ilyet, de tényleg

    Persze csodás számokat és eredményeket olvashatunk a facebookos csaló oldalakon, de ezekről talán még egy kezdő is meg tudja hamar mondani, hogy átverés. Vagy kifizeti a tanulópénzt, aztán csodálkozik egy nagyot. Nos, a Logibeten ilyen nincs és igenis ***** nagy dolog mind az én eredményem, mind a többi masteré vagy senioré. Példálozhatsz mondjuk akár Griezmann eredményével is, aki szerintem egyedülállóan jó tippmester, de a 2.5%-os ROI-t kiragadni nálam, mint negatív eredmény, így 15 ezer tippnél finoman szólva is visszás...

    Azt pedig nem is értem, hogy mi bajod a kis piacokkal, mint a német 4 vagy a kazah premier liga... Kb. "elsős tananyag", hogy az ilyen piacokon lehet legkönnyebben megtalálni a value-t, nekem pl. ITF-teniszből lehet kb. 8-10%-os ROI-m, nem véletlenül.

    Azt mondod, hogy jobb számaid vannak, mint nekünk. Én ezt ugyanúgy kezelhetem fenntartásokkal, ahogy a facebookos csoportok számait. Más dolog otthon írogatni az excelbe dolgokat és más dolog két irodából dolgozva, kizárólag pre-match betekkel, VALID, ELADHATÓ TIPPEKET feladni. Rohadtul más.

    Sajnálom, ha te a számaink alapján azt a következtetést tudtad levonni, hogy mi biztosan nem vagyunk a hazai sportfogadó szakma csúcsa, de a tapasztalataink, az eredményeink és a konkurencia is azt mutatja, hogy igenis mi vagyunk a csúcs. Hidd el, nálam jobban kevesen ismerik a hazai sportfogadó társadalmat...

    Elnézést az offért, nem erről kéne szóljon a topic, de ha már megszólíttattam...
    banoster and törpiszörpi like this.

  4. #14
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet fri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ertem en, hogy van a Team Hero, de en mint egyszeru forumozo, mit is tudok errol? Azt hogy van.
    S vannak benne oktatok, akik Team Hero oktatokent vannak jelen a forumon es egeszen biztosan relevans hozzaszolasokat irnak abba a 3 szakmai topikba, ami van.
    S vannak benne jatekosok, akik Team Hero jatekoskent vannak jelen a forumon es egeszen biztosan relevans hozzaszolasokat irnak abba a 3 szakmai topikba, ami van.
    S elmennek ok ideoda eloben jatszani, amirol van recap vagy admin blog, de en pl egy nevet sem tudnek mondani kapasbol, hogy kik is ezek az emberek, honnan indultak, mit ertek el.

    Biztosan elmult mar az az ido is (?) , amikor az oktatok ingyen - ami igazabol nincs ingyen, tudom - keszitenek videokat, viszik a sajat topikjukat, blogjukat, podcastjuket, barmit, de valamit csak mutatni kellene beloluk azon kivul, amit itt ket kattintassal megtalalok, hogy ok azok: Katz0r neomorf Skaidy Redmond misirulez.

    A tanitvanyok pedig igenis bemutathatnak, hogy honnan hova jutottak, ki miben mennyit segitett nekik. Nem feltetlenul azert, hogy masok is oda akarjanak tartozni, hanem azert, hogy keruljon tartalom is az oldalra es tenyleges kozosseg epuljon.
    Én meg erre válaszolnék, és kérlek, ne érezd úgy, hogy összefogott támadást indítottunk ellened, egyáltalán nem baj, hogy megosztod a véleményed, legfeljebb nem mindenben értünk egyet.

    A TH-val kapcsolatban alapvetően jók a felvetéseid, de ne feledd, hogy fél éves sincs a csapat. Vannak olyan játékosok, akik a rövid idő ellenére már nagyon sokat fejlődtek, de túlzásnak érezném máris a PA közössége elé tolni őket.

    Daniboy-jal hamarosan lesz interjú, ő kivételesen gyorsan halad előre, NL25-ről indult, és már az NL400-at célozza. Mások, például azért, mert munka mellett játszanak, fejlődnek, valamivel lassabban haladnak, többen most igyekeznek bevenni az NL100-at. Ez is nagyon szép teljesítmény, hiszen ez már egy megélhetési szint, amit néhány hónap alatt értek el ezek a srácok, úgy, hogy közben a munkahelyükön is helytálltak. Többen belátható időn belül kistétes játékosból profik lesznek, és sokkal hangsúlyosabb szerepet fognak betölteni az oldalon is. Lesznek interjúk, videók, twitch streamek, stb.

    Egyelőre azonban még túlzás volna ennél jobban előtérbe tolni a játékosainkat, nekik most a fejlődés a dolguk pókeresként, és éppen elég feladatot kapnak az oktatóktól.

    Viszont, ahogy telik az idő, egyre jobbak lesznek, lesznek olyanok, akiket oktatóként is bevonunk a munkába, egyre nagyobb létszámmal tudunk majd dolgozni, egyre nagyobb lesz a TH közösség. Az NLHE mellett ráadásul más részlegek indítása is tervben van.

    Szóval jogosak a felvetéseid, még időre van szükség ahhoz, hogy egy akkora létszámú TH közösség alakuljon ki, ami már jelentősebb hatással van a PA szakmai életére is. Szerintem a kezdet nagyon biztató.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2018. 10. 26. 09:50

  5. #15
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Kíváncsi vagyok mit hoz a jövő, az biztos hogy egyenlőre lejtmenet van, jó lenne ha megállna a folyamat...
    törpiszörpi likes this.

  6. #16
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Altos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsi vagyok mit hoz a jövő, az biztos hogy egyenlőre lejtmenet van, jó lenne ha megállna a folyamat...
    Az olvasottság az elmúlt egy évben nőtt az oldalon. A szakmai élet, az aktivitás viszont valóban nem olyan, mint évekkel korábban. A híreinket is inkább a zárt szakmai csoportokban beszélik meg, nem közvetlenül a PA-n. Ezt teljesen nem is lehet megváltoztatni, ebbe az irányba halad a póker, de az mindenképp cél, hogy újra legyenek aktívan fórumozó húzóneveink, akik segítenek a kisebb tétes játékosoknak, egyben megmutatják, milyen messzire el lehet jutni még manapság is a pókerben. A TH-ból többen is aktívak és segítőkészek jelenleg is az oldalon, és minél több játékosunk lesz, minél nagyobb lesz a csapat, minél több erős játékost nevelünk ki, annál erősebb lesz a PA szakmai élete is. Erre törekszünk, sokat dolgozunk ezért a háttérben.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2018. 10. 26. 11:22
    maxzol22 and törpiszörpi like this.

  7. #17
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Én nem vágom ezt a témát (a cikk után sem). Van valami teendőm, vagy csak várjak?
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  8. #18
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem vágom ezt a témát (a cikk után sem). Van valami teendőm, vagy csak várjak?
    Nincs teendőd.

  9. #19
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Csúsztok?

  10. #20
    Újonc pumeszko avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 05.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    A Mikron honlapja alapján nem, november végére tervezték a 3 partnernél a bevezetést. A Discord csatornájukon írták nemrég, hogy már folyik az integráció
    sztalin likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •