Oldal: 3 / 18 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (176) összesen
Like Tree29Likes

Téma: RedStar Poker

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Igen

  2. #22
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Köszi.

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Ha a termek között böngészek azt látom, hogy a számla $/€. Ez pontosan mit jelent? Lehet választani vagy arra utal hogy $-os az acc de €-ban kell játszani az asztaloknál?
    Én eddig abban a tudatban voltam, hogy az mpn termek mind €-ban számolnak és az account is mindig €-s.

    A honlapjukon azt olvastam, hogy minden utalás $ alapú. Ez olcsóbbá tenné a $-os neteller használatát ha jól gondolom.

    Előre is köszi a felhomályosítást
    törpiszörpi likes this.

  4. #24
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    136

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Ha a termek között böngészek azt látom, hogy a számla $/€. Ez pontosan mit jelent? Lehet választani vagy arra utal hogy $-os az acc de €-ban kell játszani az asztaloknál?
    Én eddig abban a tudatban voltam, hogy az mpn termek mind €-ban számolnak és az account is mindig €-s.

    A honlapjukon azt olvastam, hogy minden utalás $ alapú. Ez olcsóbbá tenné a $-os neteller használatát ha jól gondolom.

    Előre is köszi a felhomályosítást
    Mindenképp!

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    kielégítő a válaszod, köszi!

    Elég obv ha lehet $-os számlát nyitni akkor a megfelelő nezellert kell hozzá használni (ha erre értetted).

    A fő kérdések a hsz első felében találhatóak
    Hátha jár itt vki aki játszik a site-on és tud érdemben válaszolni. (ha már az akadémia alkalmazottak nem tudnak/nem érnek rá a válaszra)

  6. #26
    Újonc pumeszko avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 05.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Szerintem ne vonj le messzemenő következtetéseket a fenti válaszból, tegnap este több topicba is érkezett hasonló...
    Amúgy lehet, hogy a staff nem olvassa, próbálj meg chat-en rájuk írni, hátha ott több sikerrel jársz.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet pumeszko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ne vonj le messzemenő következtetéseket a fenti válaszból, tegnap este több topicba is érkezett hasonló...
    Amúgy lehet, hogy a staff nem olvassa, próbálj meg chat-en rájuk írni, hátha ott több sikerrel jársz.
    Hasonló kérdés vagy haszonlóan részletes válasz?
    Egyébként semmivel nem lettem okosabb, ha a szarkazmus nem jött volna át
    Valaki ráhajt a mikron milliárdokra gondolom

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Ha a termek között böngészek azt látom, hogy a számla $/€. Ez pontosan mit jelent? Lehet választani vagy arra utal hogy $-os az acc de €-ban kell játszani az asztaloknál?
    Én eddig abban a tudatban voltam, hogy az mpn termek mind €-ban számolnak és az account is mindig €-s.

    A honlapjukon azt olvastam, hogy minden utalás $ alapú. Ez olcsóbbá tenné a $-os neteller használatát ha jól gondolom.

    Előre is köszi a felhomályosítást
    Valassz a depo mododhoz passzolo devizanemet regisztraciokor! Euroban megy a jatek, de sok mas teremtol elteroen itt nincs fő- es pokeres alszamla, amik kozti deviza konverziokkor bukhatnal, mivel ****n valtanak. A foszamla tehat a pokeres is, ha beulsz egy asztalhoz, akkor valtja at. Tudtommal fee nincs, es nincs kulon veteli es eladasi arfolyam. Tehat csak a jatek kozben torteno arfolyamvaltozason bukhatsz. De szerencsere a dollar-euro paros nem ilyen de meg az is lehet, hogy garantaltan uazon az arfolyamon valtjak vissza, ahogy vetted, ennyire nem ismerem a t&c-t.
    Roviden: nekem dollaros volt, ameddig toltam itt, es nem vettem eszre semmi hatranyat. Vagy csak gyoker vagyok es konnyen lepre lehet csalni.
    kacsa1st likes this.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    na egy ez korrekt válasz, köszönöm!!!

    legtöbb helyen (PS, ipoker) ahol más az acc és az asztalok pénzneme ugyanazon az árfolyamon váltják oda-vissza.

  10. #30
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Uramédes istenem! Egyszerüen imádom az e havi bannert !!!
    törpiszörpi likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •