Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By vinani
  • 1 Post By DrBuru

Téma: Meghívó az Együtt a Daganatos Gyermekekért Alapítvány idei jótékonysági pókerversenyére!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Meghívó az Együtt a Daganatos Gyermekekért Alapítvány idei jótékonysági pókerversenyére!


  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Bízom benne, hogy minél többen leszünk! Ricsinek pedig illene már eljönnie, mert tavaly és tavalyelőtt is általa (is) promótálták az eseményt, de nem jelent meg. Tavalyelőtt elvileg a BPO miatt, de tavaly nem tudni, miért. Iteo ott volt, de csak másnap esett le, hogy egy asztalnál is ültünk, csak annyira megváltozott külsőre, hogy nem ismertem meg.

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 04.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Iteot én is csak akkor ismertem meg amikor megszólalt .A balomon ült, nagy élmény volt a játéka . Én tavaly vettem részt első alkalommal , de idén is ott leszek .
    Ascent888 likes this.

  4. #4
    Tag DrBuru avatara
    Csatlakozott
    2016. 01. 01.
    Hozzászólások
    102

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bízom benne, hogy minél többen leszünk! Ricsinek pedig illene már eljönnie, mert tavaly és tavalyelőtt is általa (is) promótálták az eseményt, de nem jelent meg. Tavalyelőtt elvileg a BPO miatt, de tavaly nem tudni, miért. Iteo ott volt, de csak másnap esett le, hogy egy asztalnál is ültünk, csak annyira megváltozott külsőre, hogy nem ismertem meg.
    Ott lesz
    Ascent888 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •