Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree5Likes

Téma: JJ sqz-ed pot deepen

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    tessék a teljes hh:


    SB: $160.36 (641.4 bb)
    Hero (BB): $67.16 (268.6 bb)
    MP: $40.43 (161.7 bb)
    CO: $34.74 (139 bb)
    BTN: $34.83 (139.3 bb)

    Preflop: Hero is BB with
    2 folds, BTN raises to $0.62, SB calls $0.52, Hero raises to $2.75, BTN folds, SB calls $2.13

    Flop: ($6.12) (2 players)
    SB checks, Hero checks

    Turn: ($6.12) (2 players)
    SB checks, Hero checks

    River: ($6.12) (2 players)
    SB checks, Hero bets $3, SB raises to $11.86, Hero calls $8.86

    Results: $29.84 pot ($1.49 rake)
    Final Board:
    SB showed and lost (-$14.61 net)
    Hero showed and won $28.35 ($13.74 net)

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Flop: túl wet elcheckelni
    Turn: check
    River: check, ha feszesnek láthat téged, vagy light vbet 1/5-1/3 pot körül (annak függvényében, mennyire jön 2.-3. párokkal, ismeretlen ellen kb 1/4-el lőném), ha kinézed belőle hogy pl 98, T9, JT, AT szerű lapokkal lecallolhat, viszont raise-re dobnék
    ~Jobb agresszívnak lenni, egyrészt floppon, és turnon az összes drawnak free cardot adtál, másrészt ne csak akkor kerüljön be több pénz mikor hátul vagy, inkább kényszerítsd őt te nehéz döntésre mint ő téged.
    Nem szeretek embereket kiértékelni, de szerintem a bet/fold játékodat edzd meg a fejlődésed érdekében. (csak jó tanács, kifizetődő)

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Annyira nem igaz a free card a drawnak, mert vagy bluff catch lesz a jo játék, vagy flopon bepakoljuk kb jo esetben is egy 40%-os Draw ellen. Am lesz neki 50%-os Draw lapja, nutsok es ketparok neha.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Akkor jol tippeltem a 33 lapot, csak nem lestem a rivert. Ennek tudatában 22-re raktam volna
    kacsa1st likes this.

  5. #15
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annyira nem igaz a free card a drawnak, mert vagy bluff catch lesz a jo játék, vagy flopon bepakoljuk kb jo esetben is egy 40%-os Draw ellen. Am lesz neki 50%-os Draw lapja, nutsok es ketparok neha.
    Miért nem igaz a free card a drawnak? A board full wet, ha checkelünk garantáltan ajándékba adjuk a turnt.

    Attól hogy betelünk flopon, meg nem kell tönkremenni. Különösebb info nélkül ezen a boardon meg főleg nem akarnék berakni még 260bb-t.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Nem figyeltem a deep jatekot a kijelentés elott. Sztem sokat kell támadni a cbetet ezen a boardon foleg akkor ha valakinek magas, mivel tobb nut kozeli hand lehet az sb-nel. Emelhet ránk drawal is es semmivel is. Igazad van egyébként es magam sem tudom, mit akartam ebből kihozni.

    regen volt egy olyan handem, hogy utg+1 hiv es en call AQs majd BU squeeze fold majd en call es igy 2way. Board pl 10 8 6 . Cbetel es rahivok 2 overrel + backdoor fd. Ez is hasonló. Szar helyzete van neki. Igaz manapság squeeze mellett van 89s is stb , de attól meg tobbet segít nekem sztem mint neki.
    Utoljára módosítva: regie által: 2018. 10. 29. 19:10

  7. #17
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont azt nem tudom miért nem tetszik a river vbet 2nd párral?! Az esetek óriási %-ában leadeli azokat a handeket amik vernek mert nem igen számíthat riveren 1 utcás blöffre vagy arra hogy vmi Tx-el thin vbetelek a limit tendenciáit alapul véve.
    Próbáltam olyan sizingot használni, hogy Tx-ek fizessenek vagy vmi a gyengeségen felbuzdulva blöfföljön/blöfbe forduljon (pl vmi 9x, 99, esetleg vmi egy pikkes magas lap)

    Riveren ezért nem féltem az xr-től és persze azért sem mert nem kell 2.5BI-ért játszani. Ha meg meri lépni az xpush-t blöffel is akkor GG és megérdemli a potot
    Nem vagyok nagy szakértő az ilyen fura line-oknak hogy végigcheck és ott x/r de viszonylag ritkán jutna eszembe róla hogy blöff, főleg micro-n.

    Tehát nem is a vbet miatt tettem szóvá, hanem hogy megadunk. Lehet hogy csak én vagyok nagyon nit, és a konkrét handben igazad is volt, szóval...

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    @daniboy:

    lehet mákom volt riveren, nekem sincs mintám ilyen lineokról !
    de ha kicsit gondolkodik rájön, hogy nagyon capped vagyok és miért ne próbálna blöffölni? azt nem tudhatta, hogy 1 lépéssel tovább gondolom mert szerintem ő is extra capped és van tököm lecallozni.

    viszont ha tovább belemennék abba hogy én tudom hogy ő tudja hogy tudom stb... akkor a lvl10000 végén fingunk sincs mit miért csinálunk
    daniboy likes this.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Neki 24-ig kell emelni riveren ebben a spotban. Ritkán fog bluffolni.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •