Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
Like Tree22Likes

Téma: WSOPE 2018 - élő videóközvetítés

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    ja eléggé, bár szerintem deal volt előtte és amiatt letojta kicsit

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Igen ezt nem tudom,hogy volt-e deal,de akkor meg pont azért kellett volna kicsit legalább variálni.Az utolsó 100 handet teljesen standard adták elő,csak a Sinclair jól reagálta le,és folyamatosan ugyanazt csinálta,amire semmi reakció nem volt,persze nyilván nem ez a fő játéka,illetve tény,hogy bár nem voltak igazán jó lapjaik,és a rosszak közül is mindig a rossz oldalon állt,legalábbis a fontosabb potoknál. De nekem pl nagyon nem tetszett sem az 56-al a blöff sem pedig a végén mikor A10523-volt a board,az elsőt elengedtem volna a másodikon meg sokkal kellemetlenebbet emelek mint 500e-re 1.5 millio....
    Nyilván véletlen nem kerül oda senki,meg nem is ez a fő játéka,de ez egy kicsit olyan elfogyós volt....
    De még egyszer nagy gratuláció,és az vesse rá az első követ,aki volt már ilyen szituációban,és jobban is csinálta...

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Bevallom ritkán szoktam feljönni Akadémiára, most azonban miután végignéztem Lackó FT-jét volt kedvem benézni egy kicsit, mert biztos voltam benne, h mindenki áradozni fog a teljesítményéről és gondoltam beleszagolok kicsit a hurráhangulatba. Nem is elsősorban a score miatt, hanem a döntő asztalon mutatott játéka alapján. Már a tegnapi napon is szinte végig néztem a követítést és nagyon bosszantott, h más játékosokat emelnek ki, mint a verseny bent lévő sztárjai. Riess és Sinclair egymás után játszották a vállalhatatlan handeket, miközben Lackó konkrétan nem csak hiba nélkül játszott, de egészen extra jó döntései is voltak, konkrétan nem csak pókertechnikailag játszott jól, de baromi jól alkalmazkodott az összes ellenfeléhez. Kicsit sajnáltam, h hamar HU kerültek, jó lett volna ha még tovább tud folyni a 3 handed játék mert ott nagyon extrém CL poziba is kerülhetett volna. Ami a HU-t illeti: 1 kivétellel nem volt olyan handje amibe bele tudnék kötni (T8 call v turn barrel AQ99dupla df-n), az 56o hand nem csak, h rendben van, hanem konkrétan hiba lenne a handet másként játszani. A modern HU nem arról szól, h mindenféle equity nélküli extra blöfföket mutassunk be csak mert előtte 10 handig nem volt lapunk, hanem arról, h egyesével minden spotot a lehető legoptimálisabban játsszunk, amit pedig Laci nagyon nagy %-ban megvalósított. Konkrétan sztem a világ legjobb HU játékosa sem tud megverni vkit, akinek ennyi SD képes lapja van, Laci sztem még így is sokkal többet cbetelt mint amúgy tenné, mert Sinclair nagyon gyenge volt kis potokban, de ha mindig top párja vagy második párja van, vagy Lacit a nagyobb potokban totálisan nem találja el a board, akkor nincs mit tenni, azokat a potokat el kell veszíteni.

    Alapvetően 2 okból írtam ezeket le: egyrészt egész délután a közvetítést néztem és jól esik kicsit "kibeszélni" a látottakat, másrészt bár ugyan már gratuláltam privátban is Lackónak, de ennyire pofándícsérni személyesen nem akartam, így itt kellett.

  4. #14
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet probirs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az 56o hand nem csak, h rendben van, hanem konkrétan hiba lenne a handet másként játszani.
    itt Sinclair helyében a turn betre sima dobás, kb. csak 8-as, vagy 9-es riveren tud megadni (de még úgy is necces), meg is kapta...

  5. #15
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Szinte minden szavaddal egyetértek, ezen gondolkoztam miközben néztem, hogy persze, tök jó a 210k-s pay jump, de a zsetonok felével ilyen ICM hatás mellett nagyon bedarálhatta volna őket Omaha.

    Kifejezetten jó volt nézni a játékát, egyértelműen dominálta az asztalt. Az viszont nagyon fájdalmas volt, hogy Sinclairnek milyen szerencséje volt a HU-ban (kb. mindig tudta catch-elni omaha kötelező blöffjeit)

    Tudom, hogy hülyeség ilyet írni (főleg pókerrel kapcsolatban), de akkor is ezt érzem: ha lett volna igazság, akkor ma lenne egy magyar WSOPE main event champion!

    Az is mindent elárul, hogy Sinclair a győzelmi interjújában mondta, hogy omaha volt az, akivel nem akart HU kerülni, inkább választott volna bárki mást, csak ne vele kelljen HU-olnia.

    HATALMAS GRAT OMAHA, nagyon szép teljesítmény!!!!!gg
    AceDeRothstein and CsabiST like this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •