Oldal: 132 / 212 ElsőElső ... 3282122130131132133134142182 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.311 - 1.320 (2119) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #1311
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    sziasztok

    Helyszínazonosítás nem lehetséges. hozzáférés megtagadva

    ez fogad kliens inítás után, mi lehet a gond?
    köszi

    avast kikapcsoltam, semmi változás

    megjavult
    Utoljára módosítva: fszt2 által: 2018. 11. 13. 14:34

  2. #1312
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Skrillről akkor tudsz, ha volt már egy befizetésed másról, illetve a tavalyi promót használtad.
    Ezt tudnád nekem kicsit pontosítani? Mindkettő kell hozzá, hogy tudjam használni a skrillt, vagy elég egy minimális befizetés bankkártyáról, és utána azonnal elérhetővé válik a skrill, mint befizetési opció? Köszi!

  3. #1313
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet Greyboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt tudnád nekem kicsit pontosítani? Mindkettő kell hozzá, hogy tudjam használni a skrillt, vagy elég egy minimális befizetés bankkártyáról, és utána azonnal elérhetővé válik a skrill, mint befizetési opció? Köszi!
    Ha akkor hoztad létre a számlát, amikor a promó volt, akkor elég egy minimális befizetés, ha nem akkor hoztad létre, akkor nem tudsz skrillt használni.

  4. #1314
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Konkurens oldalon arról volt cikk, hogy bevezetik itt is jackpot sng-t Hexapro néven.

  5. #1315
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 01. 21.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Más is tapasztalt már itt bugot?
    Azt hiszem egy év után ültem le pókerezni egy kicsit. (Sportfogadásból befizetett pénz) Software updatelt. Kliens elindít. Beültem NLHE 0.04 Eurora funolni.
    8 leosztás után AQ-t látok a kezemben, amivel először lendülök akcióba. Long story short:
    Riverig két Q a boardon. Mutatásig jutunk...Ellenfél A7el viszi a potot. Ezt hogy nyerte meg A magassal..

    Hand Historyra bambulok..Sehogy nem jön össze. Az én kézerősségemre azt írta, nekem csak két párom van...Amikor a mutatott lapok szerint Q val volt drillem...Ez hogy lehet??? Beállításokkal szöszmötölök...Négy színű pakli kikapcsol, visszakapcsol...Láss csodát..a Hand Historyban már 96o-t tartok, a board is megváltozott...

    Ott sejtettem hogy baj van, hogy a bukott hand után néztem milyen dolgokat ír ki a leosztott első két lapomhoz..kézbe kapott 9es párnál például 8 as magast írt...És utána kezdtem el kapcsolgatni a beállításokat...De utána minden megjavult...Nekem rossz lapokat mutatott aktuálisan. Hand historyban minden megjavult és utána a játékmenetben is..de addig...nem azokat a lapokat láttam kézben. A hand erősség szövegéből esett le, hogy itt valami nincs rendjén...

    Print screent nem csináltam..már bánom..A kézerősség szöveg tényleg jó volt, de a mutatott lapok nem...

    Nem modoltam semmit, hobbi játékos vagyok..De ez akkor is mi már?

  6. #1316
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet Syzygy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Más is tapasztalt már itt bugot?
    Azt hiszem egy év után ültem le pókerezni egy kicsit. (Sportfogadásból befizetett pénz) Software updatelt. Kliens elindít. Beültem NLHE 0.04 Eurora funolni.
    8 leosztás után AQ-t látok a kezemben, amivel először lendülök akcióba. Long story short:
    Riverig két Q a boardon. Mutatásig jutunk...Ellenfél A7el viszi a potot. Ezt hogy nyerte meg A magassal..

    Hand Historyra bambulok..Sehogy nem jön össze. Az én kézerősségemre azt írta, nekem csak két párom van...Amikor a mutatott lapok szerint Q val volt drillem...Ez hogy lehet??? Beállításokkal szöszmötölök...Négy színű pakli kikapcsol, visszakapcsol...Láss csodát..a Hand Historyban már 96o-t tartok, a board is megváltozott...

    Ott sejtettem hogy baj van, hogy a bukott hand után néztem milyen dolgokat ír ki a leosztott első két lapomhoz..kézbe kapott 9es párnál például 8 as magast írt...És utána kezdtem el kapcsolgatni a beállításokat...De utána minden megjavult...Nekem rossz lapokat mutatott aktuálisan. Hand historyban minden megjavult és utána a játékmenetben is..de addig...nem azokat a lapokat láttam kézben. A hand erősség szövegéből esett le, hogy itt valami nincs rendjén...

    Print screent nem csináltam..már bánom..A kézerősség szöveg tényleg jó volt, de a mutatott lapok nem...

    Nem modoltam semmit, hobbi játékos vagyok..De ez akkor is mi már?
    Szia! Nem tudom hogy screenshot-n kívül mivel lehetne bizonyítani, de érdemes megírni az ottani supportnak az esetet. A bug-t érdemes jelenteni, kivizsgáltatni, ha tudsz reprodukálható bizonyítékot nyújtani rá.

  7. #1317
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Sajna így a szuper cg mezőnynek vége. Pontosabb infók: https://hu1.unibet.com/promotions/poker-promotions/hexapro


  8. #1318
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Valamennyit tuti elszív a cg-ből is ,de inkább a sima sng-t érinti nem? Mondjuk nem vágom spin bevezetésnél anno mi volt.

  9. #1319
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valamennyit tuti elszív a cg-ből is ,de inkább a sima sng-t érinti nem? Mondjuk nem vágom spin bevezetésnél anno mi volt.
    Sng-t valószínű fájóbban fogja érinteni 10-25€+ hu asztalok halálát fogja okozni, 5 max eddig is csak 10€-ig volt normális akció.Cash gameben pedig az lesz a gond, hogy az akció nl25+ délelőtt, kora délután eléggé ki fog halni, nl10-en is 3-4 reg üti egymást délelőtt halakra várva, este álommezőny szokott lenni.

  10. #1320
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 12.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Hétfőn HexaPro gyerekek!
    meth.png

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •