Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 28 (28) összesen
Like Tree30Likes

Téma: Caribbean Poker Party 2018 - Németh $550.000-t nyert a MILLIONS Worldön!

  1. #21
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 07.
    Hely
    Mezőcsát
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Hihetetlen kvalitású játékosok között volt egy hülye és ő megnyerte. Milyen szép ez a póker! Nagyon jó volt látni, hogy van egy másik hazánkfia aki majdnem Gyuri szintjén játszik. Gratula!

  2. #22
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Idézet Kamedapro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Abba nem gondol bele senki, hogy az AK-val volt "szar" a megadás? Ebben a szituban kb majdnem minden esetben pár lesz az ellenfélnél. A legjobb eset az AQ lehet, de ennek kevesebb az esélye mert van A-a. Nem tudom, hogy ennek tudatában belemenni egy majdnem tuti flipbe mennyi értelme van CL stackből. Bőven nyomást tudott volna helyezni a többiekre, ennek bevállalása nélkül is, ráadásul ha bukja a flippet akkor shorty lesz belőle.
    Amikor néztem a közvetítést én is azon gondolkoztam, hogy elég határesetnek tűnik ez a call AK-val. Probirs allinje, szerintem kb. egyértelmű és kötelező, vaskos pluszEV, callolni annyira nem akarunk multiway, squeeze/call sem annyira csábító, se a squeeze/fold, szerintem az allin a legjobb opció és begyűjteni a 10 milliós potot. Ilyen szituban 90% fölötti fold equitynk van kb. (Teska szerintem konkrétan 0%-ban fog megadni, odwyer meg kb. TT+ AKs-sel AKo?)

    O'Dwyer callja meg értelemszerűen attól függ, hogy probirs mennyire lazán pushol, a -EV-től a kicsi plusztól a közepes pluszig bármi lehet. HRC-ben megnézve call valószínűleg, itt felmerülhet, hogy érdemes-e a chipleadjét kockáztatnia kicsi +EV-ért...a másik oldalról (future game), ha dob, probirs eléggé feljön, poziban van rajta, ha megadja, akkor viszont kiejtheti az asztal (egyik?) legjobb játékosát, és iszonyat CL poziba kerül, amivel nagyon nagy esélye lesz a győzelemre.

    Szurkoltam nagyon, probirsnek még ugye az is jó volt, hogy Teskanál volt Odwyer egyik outja, de sajna ezt az allint már nem sikerült megnyernie

    Gratula és sok sikert a magyaroknak, ha tolnak még valamilyen eventet!!!
    MDMApex and PalaD like this.

  3. #23
    Újonc pumeszko avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 05.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Lehet itt pro-kontra érveket hozni és biztos vagyok benne, hogy Probirs azóta is rágódik azon, hogy mi lett volna ha csak squeez-el vagy flat-el. Benne van az is, hogy ezután olyan száraz lapokat kapott volna, hogy azokkal is felfalják, főleg egy squeeze után. Lehet, hogy nagyobb helyezést és pénzt is elérhetett volna.

    Akárhogy is történt, borzasztó nagy fegyvertény, hogy az 5. helyen végzett és ekkora összeget nyert. Abban is biztos vagyok, hogy sokat tanult a tornán és bízom benne, hogy látjuk még előrébb végezni hasonló díjazású tornákon.

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Jöhet az interjú! Valszeg nem lesz olyan szórakoztató mint Györgyi, de azért szakmailag biztosan megközelítené!

  5. #25
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    nagyon szép eredmény, gratulálok!

  6. #26
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 15.
    Hely
    Dublin
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Te biztos jobban tudod, mint probirs.
    Mennyiert oktatsz orankent?
    sztalin likes this.

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 30.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet pumeszko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet itt pro-kontra érveket hozni és biztos vagyok benne, hogy Probirs azóta is rágódik azon, hogy mi lett volna ha csak squeez-el vagy flat-el. Benne van az is, hogy ezután olyan száraz lapokat kapott volna, hogy azokkal is felfalják, főleg egy squeeze után. Lehet, hogy nagyobb helyezést és pénzt is elérhetett volna.

    Akárhogy is történt, borzasztó nagy fegyvertény, hogy az 5. helyen végzett és ekkora összeget nyert. Abban is biztos vagyok, hogy sokat tanult a tornán és bízom benne, hogy látjuk még előrébb végezni hasonló díjazású tornákon.
    Ha Probirs egy nappal később is azon rágódna, hogy egy jól megjátszott szitu helyett egy szarabbal lehet többet nyer, akkor nem ott tartana ahol. Ha bármit is sajnál azzal a leosztással kapcsolatban az az, hogy az ak legyorsulta. Nem csak attól "Pro" mert oda van írva a "birs" elé, hanem mert mindig a győzelemre törekszik. Nem véletlen, hogy itt az akadémiás hírekben az szokott nála ott lenni, hogy "alku nélkül nyerte". Ha a 99 kitartott volna, akkor biztosra veheted, hogy ezt a versenyt is behúzta volna! Ha payjumpot nézel és beszarva játszol, akkor sosem fogsz igazán nagy játékos lenni. A legnagyobbak ismérve, hogy nyomás alatt, a kritikus helyzetekben is meg merik csinálni azt ami szerintük a legjobb. Legyen szó a pókerről, bármilyen sportról, vagy bármi másról. És még egy gondolat a callról: Szerintem bárki más ment volna allin, arra dobás jött volna. Egyedül András volt az egyetlen, aki ezt egy picit szélesebb range-el is meg meri lépni, ezért callolta le az ír.
    feri78, Tomi432 and MDMApex like this.

  8. #28
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 06. 10.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Gratulálok!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •