Szavazás eredménye: Szoktal-e omahazni es, ha igen milyen gyakran es milyen szinten?

Szavazók
494. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Szoktam,megelhetesi szinten

    14 2,83%
  • Szoktam, de veszto vagyok

    33 6,68%
  • Szoktam, de BE vok

    33 6,68%
  • Neha-neha funbol,amikor unatkozom

    73 14,78%
  • Nem szoktam egyaltalan

    39 7,89%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni funbol

    7 1,42%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni megelhetesi szinten

    22 4,45%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 365 / 369 ElsőElső ... 265315355363364365366367 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.641 - 3.650 (3683) összesen
Like Tree2662Likes

Téma: danfiu omaha szekcioja

  1. #3641
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet maxzol22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tolni ra mindent

    Riveren parozodott board , de tud fajni ilyenkor
    HA Js -el pározódik, azért nem fakad sírva Dán.

  2. #3642
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 06. 10.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Több év után benéztem a PA-ra és örömmel látom, hogy Danfiu-nak továbbra is megy a szekér. Gratulálok, nem semmi teljesítmény! Pedig most már brutál kemény lehet a high stakes mezőny, régen az őskorban azért könnyebb volt, bár igaz akkor még nem volt semmi segédeszköz
    R1per2 and törpiszörpi like this.

  3. #3643
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Nem toIod már a pokert inas? Mibe vágtad a feszédet?
    törpiszörpi likes this.

  4. #3644
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Fishfork eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Több év után benéztem a PA-ra és örömmel látom, hogy Danfiu-nak továbbra is megy a szekér. Gratulálok, nem semmi teljesítmény! Pedig most már brutál kemény lehet a high stakes mezőny, régen az őskorban azért könnyebb volt, bár igaz akkor még nem volt semmi segédeszköz
    Koszi szepen, jol esik Igazabol en nem ugy fogom fel, hogy kemeny, hanem inkabb kielezett, de sztem ez termeszetes Igazabol nagyon egyszeru a keplet: ha van hibad es hajlando vagy kijavitani/fejlodni es megvan a jatek iranti szenvedely akkor a siker garantalt. Sztem sok ember aki megreked egy bizonyos limiten , annak vagy az egyik vagy a masik hianyzik vagy pedig keveset tolja es a variancia kozbeszol, de ha meg lenne szenvedely, akkor tobbet jatszana, szal jah.

    Ami meg teged illet Fishfork Nekem is Bossrol remlesz, amikor te hs crusher voltal bosson, akkor engem Zsipali stakelt plo 0.5/1 kornyeken es o is tolta az ilyen 25/50 eket bosson asszem es arra emlekszem h mindig szidott h milyen jol futsz, mert valami atom aggro voltal ugy emlekszem

  5. #3645
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 06. 10.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Koszi szepen, jol esik Igazabol en nem ugy fogom fel, hogy kemeny, hanem inkabb kielezett, de sztem ez termeszetes Igazabol nagyon egyszeru a keplet: ha van hibad es hajlando vagy kijavitani/fejlodni es megvan a jatek iranti szenvedely akkor a siker garantalt. Sztem sok ember aki megreked egy bizonyos limiten , annak vagy az egyik vagy a masik hianyzik vagy pedig keveset tolja es a variancia kozbeszol, de ha meg lenne szenvedely, akkor tobbet jatszana, szal jah.

    Ami meg teged illet Fishfork Nekem is Bossrol remlesz, amikor te hs crusher voltal bosson, akkor engem Zsipali stakelt plo 0.5/1 kornyeken es o is tolta az ilyen 25/50 eket bosson asszem es arra emlekszem h mindig szidott h milyen jol futsz, mert valami atom aggro voltal ugy emlekszem
    Zsipali nekem kisebb tétekről tűnik ismerősnek, de a fene tudja.....
    Amúgy el akarom adni a 30 colos pókeres monitoromat, emiatt kezdtem el nosztalgiázni, találtam egy-két brutál lementett hand historyt is, illetve omahát tekintve az egyik legkedvesebb emlékemet:
    Csatolt képek Csatolt képek
    banoster, R1per2 and törpiszörpi like this.

  6. #3646
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Amugy az a vicc h aki olyan tehetsége volt mint te Fish aki valamelyest megelőzte a korát az ha megmaradt vna a játék iránti szenvedély vagy megfelelő helyekről tanulnt tuti h fent tudott vna maradni a toppon. Nyilván nem a top HS-en de midstakesen simán elrotyoghattál vna. Dánnal abban nem értek teljesen egyet h szerintem jókora tehetség kell a pokerhez(nem Iesz báribőI MS-HS pIayer) Fishnek ez megvolt de valamiért abbahagyta.
    törpiszörpi likes this.

  7. #3647
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 06. 10.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amugy az a vicc h aki olyan tehetsége volt mint te Fish aki valamelyest megelőzte a korát az ha megmaradt vna a játék iránti szenvedély vagy megfelelő helyekről tanulnt tuti h fent tudott vna maradni a toppon. Nyilván nem a top HS-en de midstakesen simán elrotyoghattál vna. Dánnal abban nem értek teljesen egyet h szerintem jókora tehetség kell a pokerhez(nem Iesz báribőI MS-HS pIayer) Fishnek ez megvolt de valamiért abbahagyta.
    Köszi a dicséretet, de egyértelmű volt számomra, hogy tudni kell abbahagyni:
    - én már 42 éves vagyok és nem 20,
    - két kisgyerekünk volt (most már azért nagyobbak),
    - volt egy félállásom mindig is, ami most már főállás, mert családosként nem tehettem meg, hogy teljesen elszakítom magam a klasszikus munkaerőpiactól,
    - az ismert okok miatt nem lehet közel se annyit nyerni már mint régen,
    - egyre kevésbé bírtam idegileg a swingeket.

    Elnézést Dántól, hogy off-oltam kicsit a topicját, sok sikert a továbbiakban is.
    R1per2, Pistapapa, mattack and 1 others like this.

  8. #3648
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    mit szólsz jeans dobásához, dán?
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  9. #3649
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mit szólsz jeans dobásához, dán?
    Ezt mar lattam regebben,de logikus amit mond, de ez a hand legalabb 5 evvel ezelott jatszodott

  10. #3650
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 31.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Szia danfiu!
    Régóta figyelem a topikot, kb mikor elindult talán még egy szinten is játszottunk, amíg feljebb nem léptél fokozatosan. Én már 7 éve abbahagytam a pókert, de szeretnék visszatérni. Több, mint 100000 handet lejátszottam már omahán, bár bevallom vesztes játékos voltam, (pontosan nem emlékszem mennyire, de kb. ha nem lett volna rake akkor lettem volna kicsit nyereséges a pt szerint) Könnyen tiltre kerültem ez volt a fő gyengeségem, de ez idő múltával úgy érzem ezt már jobban tudnám kezelni. Mielőtt komolyan újrakezdeném szerinted megállják a helyüket a 8-10 éves könyvek még ezen a szinten? Ha nem mit javasolnál? Illetve ingyenes és fizetős oktatós videókban melyiket tudnád ajánlani még a sajátodon kívül? Köszi előre is a segítséget!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •