Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Új megállapodás a Betfair Pokerrel - minden Akadémiás játékos fix 35% VIP dealt kap!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Új megállapodás a Berfair Pokerrel - minden Akadémiás játékos fix 35% VIP dealt kap!


  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Ez jo hir!
    törpiszörpi likes this.

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 25.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Ez jó hír, hátha más terem is követi a Betfair-t.
    törpiszörpi likes this.

  4. #4
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    A kulonbozo minikuldetesek tovabbra is elerhetoek lesznek a fix 35% felett?

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Tény és való,hogy jó hír de én látok ennek egy árnyoldalát is. Évek óta az ipokeren játszok,és az elmúlt hónapokban vettem észre először,hogy a forgalom eléggé csökken,nyilván előtte is meg lehetett ez,de akkor még egy normál regulár tudott a képességei szerinti maximum asztalszámon játszani,most meg nem indul elég asztal SNG-n. A betfair ezt nemcsak akadémiás játékosoknak ajánlja,hanem mindenkinek szinte,aki a betfairen valamilyen közvetítőn keresztül játszik. Kicsit olyan mintha lemondtak volna a poker részről,mert kb ezzel az oldal teljes hasznát a megközelítőleg 60%-ot visszaosztják,azért,hogy a sportfogadás stb részlegek még mindig jó forgalmat hozzanak.
    Az ipokernek akkor lenne esélye bármire hosszútávon,ha ezt az SRB rendszer felszámolnák. 10%-os rake mellett max 55-60%-os rb-vel szépen lassan elsorvad az egész,mint az elején említettem, évek óta náluk játszok,és először rosszabb a forgalom ősszel,mint nyáron volt.
    Ez az ajánlat egy darabig jó lehetőség,de hiába a nagy rb,ha nincs elegendő forgalom.
    törpiszörpi likes this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kulonbozo minikuldetesek tovabbra is elerhetoek lesznek a fix 35% felett?
    a bankjob és stb promók ezen felül mennek. bár nekem nem ide van bekötve de tuti itt is így van.
    daniboy likes this.

  7. #7
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Hello! Nekem tudnátok abban segíteni, hogy nyissak egy új számlát? Elmondom miért...

    Évekkel ezelőtt, regisztrálhattam, de erre amúgy már nem emlékszem, de kiiírja, hogy ezen a néven címen már volt regisztráció. Egyik emailemen se találok betfairt. Soha egy handet nem játszhattam + semmi depo. Se a Nickre, se a jelszóra nem emlékszem...
    törpiszörpi likes this.

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Vedd fel a kapcsolatot a supporttal. Nekem ugyanez volt betclic-nél. Megadtam az új emailem és onnantól átrakták,de új regisztrációt nem engedélyeztek.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    2 gyorskérdés:
    Milyen a cg állomány? (nl25-50)
    GBP-s a számlám, sose pókereztem, csak fogadtam itt, EUR-s számlává lehet alakíttatni?

  10. #10
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2 gyorskérdés:
    Milyen a cg állomány? (nl25-50)
    GBP-s a számlám, sose pókereztem, csak fogadtam itt, EUR-s számlává lehet alakíttatni?
    Szerintem van elég jó asztal, persze időszak függő is. Van hogy több hal is jut egy asztalra, viszont nl50-től már résen kell lenni a jó table selecthez.

    Kétféle pénzemű asztal van, bár én nem fogadtam soha de nem kellett konvertálnom, automatikusan vált a szoftver az EUR és GBP között.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •