Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (38) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Évtizedenként csak egyszer adódik ilyen lehetőség!

  1. #21
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet 641stone eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csináljatok valami olyat, ami hasznos a közösségnek, az akadémiának és
    Az Akadémián már most mikronokat lehet kapni fórumozásért, blogolásért, videókért, amit az Akadémia shopban le is lehet vásárolni, vagy ki lehet utalni a walletbe és máshol felhasználni. Sok újdonság van a tervező asztalon, hogyan lehet majd a jövőben bővíteni a jutalmazott tevékenységek körét a pókeresek körében.

    Idézet 641stone eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ne állítsatok olyan dolgokat, amik megkérdőjelezhetőek, mondjuk hogy a bigyó árát a Mikron fogja garantálni. Ha piaci alapon megy a cucc, akkor a piac fogja meghatározni, hogy egy Mikron mennyit ér. Ha te szabod meg az árát, azt csak úgy tudod megtenni, hogy megtiltod a kereskedelmet, vagy hatalmas tőkét raksz mögé. Erről szeretnék kicsit több információt kapni ha lehetséges.
    Itt valami félreértés lesz, tudomásom szerint senki nem állítja, hogy a Mikron csapata bármilyen árfolyamot "garantálna". Ahogy te is írod, az árfolyamot a kereslet-kínálat függvényeként a piac határozza meg a tőzsdei bevezetést követően.

    Idézet 641stone eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szívemből kívánom, hogy a projektetek legyen sikeres. Meggyőződésem, hogy a nagyon erős programozó gárda meg a BTC killer elgondolás nem elég, megfelelően kell tudni kommunikálni.
    Köszönjük a csapat nevében, az elköteleződés adott.

  2. #22
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 18.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Elmondja valaki, hogy mennyi az ára? potyára ne kelljen regiznem.

  3. #23
    Újonc pumeszko avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 05.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    1 mikron = 1 euro cent

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Amúgy a cím tök jogos: "Évtizedenként csak egyszer adódik ilyen lehetőség!"
    Igen, ez volt a Bitcoin.
    kacsa1st, fri and törpiszörpi like this.

  5. #25
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    az még az előző évtizedben volt.
    most volt 10 éves

  6. #26
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Segítsen valaki please, mert már nagyon szomjas vagyok és el akarnám sörözni a mikronjaimat. Szóval nálam már ott megáll a tudomány, hogy letöltöm a walletet, rányomok, hogy új tárca létrehozása, pár másodperc alatt végigfut felül egy kék csík, aztán nem történik semmi. Egy kedves cimborám, akinek sokat hörgök és szintén ez volt a problémája megnyugtatott, hogy semmi gond, majd a hivatalos indalás után (ami ugye tegnap volt) menni fog anélkül is. Regisztráltam a honlapon, lett egy számlaszámom, a mikronokat pedig innen megpróbáltam átutalni rá, de akkor meg ez a válasz fogadott: "A hálózat nem tudta a MIKRON-t elküldeni! Insufficient balance"

    Na, most akkor mit csináljak? Én vagyok ennyire félnótás, mint a dank, vagy csak még mindig nem működik a rendszer, esetleg csak nálam sz@r, mert nem akartok berúgatni? 7 ezerből pedig 1-2 stampedlire lehet megfutná a söntésben, sőt nagyvonalúan még 10 mikron borravalót is adnék a csaplárosnak.
    Utoljára módosítva: van Gerwen által: 2018. 12. 02. 05:58
    zo12345li, kamon and törpiszörpi like this.

  7. #27
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Idézet feri78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az még az előző évtizedben volt.
    most volt 10 éves
    Oké de a felfutása pont egy éve volt .
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  8. #28
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Segítsen valaki please, mert már nagyon szomjas vagyok és el akarnám sörözni a mikronjaimat. Szóval nálam már ott megáll a tudomány, hogy letöltöm a walletet, rányomok, hogy új tárca létrehozása, pár másodperc alatt végigfut felül egy kék csík, aztán nem történik semmi.
    Ez egy ismert hiba, a fejlesztők dolgoznak rajta. Tegnap készült egy új wallet verzió érdemes ezzel megpróbálni:

    https://github.com/mikroncoin/mikron....0.3.Setup.exe

    Tudsz küldeni egy visszajelzést, hogy így sikerült-e?


    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Regisztráltam a honlapon, lett egy számlaszámom, a mikronokat pedig innen megpróbáltam átutalni rá, de akkor meg ez a válasz fogadott: "A hálózat nem tudta a MIKRON-t elküldeni! Insufficient balance"
    Sajnos egy kedves Akadémiás user nagyüzemben kezdett kamu hozzászólásokat generálni a mikron szerzés reményében, ezért kénytelen volt az Akadémia átmenetileg leállítani a kiutalást. A hét elején javítják a "kiskaput" és visszakapcsolásra kerül a kiutalás.

  9. #29
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Nekem mindig ez jut eszembe a kriptovalutákról:
    https://a.te.ervelesi.hibad.hu/hamis-okozat

    A blokklánc technológia nem egyenlő a kriptopiaccal, ahogy az elektromosság is túlmutat a vibrátorokon.

    Szeretik összemosni őket, de nem a kriptovaluta a forradalmi, hanem a blokklánc technológia, amit használnak (nem csak a kriptopiac). Érdekes, hogy valahogy mindig egy mondatba kerül a kettő...

  10. #30
    fri
    fri nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Idézet Skiboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az Akadémián már most mikronokat lehet kapni fórumozásért, blogolásért, videókért, amit az Akadémia shopban le is lehet vásárolni
    Ez eddig is igy volt, csak akademia pont volt a neve vagy mi.. Nem? Tehat tovabbra sem ertem, hogy hol az innovacio.
    Oké, mashol is be lehet majd valtani, ha majd lesznek uj partnerek...Kecsegteto.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •