Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 38 (38) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Évtizedenként csak egyszer adódik ilyen lehetőség!

  1. #31
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Idézet fri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez eddig is igy volt, csak akademia pont volt a neve vagy mi.. Nem? Tehat tovabbra sem ertem, hogy hol az innovacio.
    Oké, mashol is be lehet majd valtani, ha majd lesznek uj partnerek...Kecsegteto.
    Ezt nem értem én sem. Hogy győzöl megy egy oldalt, h használja a mikront? Vegyél 1 millió mikront, ossz szét 500ezret és bízz abban, h az 500ezer többet fog érni mint az 1 millió? Vagy úgy felpörög az oldal, h az affilkedés/fórumozás/ akármi után a többszörösét fogod megkeresni?
    törpiszörpi likes this.

  2. #32
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet OceanTT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem értem én sem. Hogy győzöl megy egy oldalt, h használja a mikront? Vegyél 1 millió mikront, ossz szét 500ezret és bízz abban, h az 500ezer többet fog érni mint az 1 millió? Vagy úgy felpörög az oldal, h az affilkedés/fórumozás/ akármi után a többszörösét fogod megkeresni?
    A partnerek nem a "mikronért" használják a platformot, hanem mert egy jól működő törzsvásárlói/hűség rendszert akarnak a saját üzletük bevételeinek növelésére. Ezt adja meg számukra a Mikron platform, és a használat közben a "hűségpontok" mikron formájában kerülnek kiosztásra. Biztos hallottál már a supershop kártyáról. Na egy ehhez hasonló platformot képzelj el, csak blokklánc alapon, decentralizáltan, annak minden előnyével.

  3. #33
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Idézet Skiboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A partnerek nem a "mikronért" használják a platformot, hanem mert egy jól működő törzsvásárlói/hűség rendszert akarnak a saját üzletük bevételeinek növelésére. Ezt adja meg számukra a Mikron platform, és a használat közben a "hűségpontok" mikron formájában kerülnek kiosztásra. Biztos hallottál már a supershop kártyáról. Na egy ehhez hasonló platformot képzelj el, csak blokklánc alapon, decentralizáltan, annak minden előnyével.

    A supershop kártya pl 0,5% hűségpontot ad, vagyis ha elköltesz 10ezer ft-t kapsz vissza 50ft (és van ahol még kevesebbet is adnak). De elköltesz 10ezer ft-t.. ez nálatok terv szerint most 10 GL hosszászólás. Én értem ami a cél meg amit írtok, de nagyon irreálisnak érzem a számokat

  4. #34
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 05. 09.
    Hozzászólások
    87

    Alapbeállítás

    Szerintem gondoljunk úgy a mikronra, mint ingyen ( sok gl) kapott ajándék, ami hamarosan szélesebb körben elkölthető lesz. Ha majd egyszer 75 mikronba fog kerülni egy tej, akkor megveszem. A gyerkőcöknek aznap majdem ingyen volt a kakaó, mi meg 50 szer jót beszélgettünk. A háttér meg az ő dolguk, biztos megoldják. Ha nem, vesszítettél valamit? Attól még jókat lehet itt dumálni. Ha meg megoldják, csakis nyersz.

  5. #35
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 05. 09.
    Hozzászólások
    87

    Alapbeállítás

    Például tökéletes mikronszerzési lehetőség, hogy egy frissen regisztrált tag pokerrr néven az én blogomat átmásolja sajátjának, ráadásul profilját megnézve háromszor. Máris van egy liter teje......

  6. #36
    Fanatikus tag klagyi avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    La Laguna, Tenerife
    Hozzászólások
    233

    Alapbeállítás

    Idézet vikar7718 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Például tökéletes mikronszerzési lehetőség, hogy egy frissen regisztrált tag pokerrr néven az én blogomat átmásolja sajátjának, ráadásul profilját megnézve háromszor. Máris van egy liter teje......
    Nem te vagy az (is) veletlenul?

  7. #37
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 05. 09.
    Hozzászólások
    87

    Alapbeállítás

    Idézet klagyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem te vagy az (is) veletlenul?
    Nem, ez nem én vagyok

  8. #38
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 05. 09.
    Hozzászólások
    87

    Alapbeállítás

    Idézet vikar7718 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, ez nem én vagyok
    Külnbenis, asszony ma vett egy karton tejet és nem mikronból

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •