Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 22 (22) összesen
  1. #21
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 10. 23.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az élő játék egész más színvonalat képvisel, nehezen tudom elképzelni hogy a játékosok solvereznének, "statokat néznének", rangekben gondolkoznának és optimális megjátszásokat keresnének.


    A range-ről, mint fogalomról 100-200-on már mondjuk kb az emberek 10%-a hallhatott a tapasztalatom szerint. Hogy tudják-e, hogy mit jelent, az más kérdés. És hogy PioSolverről nem hallottak még sohasem, hát azért arra elég sok pénzt felraknék.

    Hacsak nem "Bajusz", aki még az ász párt is képes eldobni preflop, ha kap egy visszaemelést. vagy "Ottó bácsi", aki mindig bejön a royalos lappal legalább flopig, hátha kiviszi a royal jackpotot


    Ja és ott vagy nem gondolnak semmit alaposan át vagy iszonyat nagy számítási agykapacitásuk van, mert szinte minden döntés 1-2 másodpercen belül megtörténik


    (jó, jó persze vannak kivételek a fentiek alól de azért azok elég ritkák)
    Utoljára módosítva: PókerSztár által: 2018. 12. 05. 21:26
    kacsa1st likes this.

  2. #22
    Újonc titoo0219 avatara
    Csatlakozott
    2014. 07. 05.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    "Ezért írtuk hogy attól függ, ha képes ilyen no equity playekre ami 2018-ban már nem túl elfogadott akkor ez sima call."

    Szerintem ez inkább ellenfél függő, mint, hogy elfogadott-e vagy sem.
    Ha én tudom, hogy ez a tendencia, hogy az ilyen fajta ellenfelek baromi sokat dobnak 3 barellre, akkor elfogom tolni a 3 barell rangemet a blöff irányába, hiába mondja azt a PIO, hogy ott nem lehet. De ha egyszer megéri, mert a tendencia ezt igazolják...

    "Fel kell jegyzetelni, hogy teljesen el van tévedve, overaggro és a pot pot overbetnél mutat egy teljesen oda nem illő lapot."

    Itt jön az, hogy balanszálja ezt a rangét is, és máris ő van előnyben. Jó én nem fishről beszélek nyilván. De ha még nem is tudja 100%ban kiegyensúlyozni a rangét, már akkor is jól járt, mert baromi magas lesz a fold EQ-ja.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •