Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree11Likes
  • 6 Post By kisGusztáv
  • 1 Post By Krono
  • 1 Post By Buytherest
  • 3 Post By Krono

Téma: Kulcsár Gergely nyerte a BPO 2018-at

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Kulcsár Gergely nyerte a BPO 2018-at


  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Bak
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Mindig van lejjebb.
    Forrásként nem kellett volna megjelölni a Blikket?

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Grat neki. A szervezés meg egy kalap szar volt. Egy miskolci 20 ezres versenyt profibban hoznak össze.
    Axe likes this.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Ezt kifejtenéd kérlek? Indultál, milyen asztalod volt? Sajnos nincs olyan aktív ember aki írna a versenyről, pedig nagyon kíváncsi lennék rá.
    ivanesz likes this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet Buytherest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt kifejtenéd kérlek? Indultál, milyen asztalod volt? Sajnos nincs olyan aktív ember aki írna a versenyről, pedig nagyon kíváncsi lennék rá.
    Én is szívesen olvasnák róla.Kik indultak?Celebek? Hírességek?Prók?

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Több minden zavaró volt.

    -olyan székek voltak, amiken az ember háta leszakad, ha 1 óránál többet ül rajta (https://monosnap.com/file/ibZXT8PL6e...6mGqwnWhEhVqhB)
    -borzasztó kis helyre volt betuszkolva a 6 asztal
    -konkrétan másfél méterre az embertől vénemberek nyomkodták a gépeket, szóval délután 4től fél2ig folyamatosan a füledben szóltak a játékgépek, ami masszív fejfájást okozott a legtöbb embernél
    -a zsetonok félelmetesen gagyik voltak->nehezen megállapítható, hogy a 3. nulla filctollal van írva, vagy utólag nyomtatva
    (https://media.discordapp.net/attachm...506&height=675)
    -2 monitor volt elhelyezve a versenyinfokkal, természetesen, ha rossz helyen ültél, akkor forogni kellett, hogy lásd (persze az m1 a legláthatóbb helyen lévő monitoron ment, vajon miért? : ) : ) )
    -10 fős asztalok voltak, de 7 emberrel simán elfutott az asztal még vagy másfél óráig ültetés nélkül, ha kiesett 2-3 ember
    -egy 430k-s versenyen elvárható lenne, hogy valamilyen vacsorát adjanak, ez persze elmaradt (egy random 20ks versenyen is van svédasztal bárhol máshol) - ezt kb úgy tudtad kiküszöbölni, hogy éjfélig még tudtál menni a szemben lévő kínaiba kajálni valami ótvar szart, éjfél után viszont meg voltál lőve (nem tudom ez gázabb, vagy a tavalyi 10% kedvezményes főzelék kupon )
    -0 info facebookon, vagy bármelyik pokeres portálon, a zsetonállásokat is nagy nehezen rakták ki a napok végén, semmilyen közvetítés sehol
    -nap végén úgy volt a zseton elrakás, hogy mindenkinek egyesével leszámolták a zsetonokat, és egy papírt alá kellett írnod (én megkockáztatom, hogy ilyen a világon sehol máshol nincs, de ezt csak mesélték, mert kiestem első nap, de legalább nem kaptam agyvérzést )

    Magyarország "legrangosabb" versenye valószínűleg a legszervezetlenebb is.
    Utoljára módosítva: Krono által: 2018. 12. 11. 20:57

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 15.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Egyetértek ez mind igaz

  8. #8
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Több minden zavaró volt.
    (..)
    -konkrétan másfél méterre az embertől vénemberek nyomkodták a gépeket, szóval délután 4től fél2ig folyamatosan a füledben szóltak a játékgépek, ami masszív fejfájást okozott a legtöbb embernél
    (..)
    -nap végén úgy volt a zseton elrakás, hogy mindenkinek egyesével leszámolták a zsetonokat, és egy papírt alá kellett írnod (én megkockáztatom, hogy ilyen a világon sehol máshol nincs, de ezt csak mesélték, mert kiestem első nap, de legalább nem kaptam agyvérzést )

    Magyarország "legrangosabb" versenye valószínűleg a legszervezetlenebb is.
    Nap végi leszámolás máshol is volt, ahol én jártam.
    A hely már a képek alapján se pókerbarát, nem is csodálkozom, hogy még nem sikerült rávenni magam a felkeresésére.
    (Egyik) "Legrangosabb" - hát igen, valamikor az VOLT.
    "Egon, ez piszok jó!"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •