Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (55) összesen
Like Tree71Likes

Téma: Ha lenne 3000€-om...

  1. #21
    Fanatikus tag bexi34 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 05.
    Hely
    Kecskemet
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet titoo0219 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Bevallom nem olvastam el, hogy mit írtak már a többiek.

    Első körben azt kellene tudnod, hogy ebből szeretnél-e megélni a későbbiekben vagy csak hobbinak szánod.

    Én azt olvasom ki, hogy te hobbi pókeresnek indítanád el ez a projectet. Én akkor kipróbálnám az összes számomra tetsző pókeres formát. És amelyik szimpi azt tolnám.

    Kiegészítésként nem igazán látom benne a jövőt, mert mennyiség nélkül nem igazán számíthatsz kiegészítésre. A mennyiség egy baromi fontos dolog. Mondjuk ezt egy alapnak. Szóval, ha nincs elég időd rá, akkor maradjon a hobbi, ha nyersz akkor jött egy kis + pénz, de inkább az ellenkezője lesz vélhetően valós.
    Az idő hiánya és a poker jelenlegi mezőnyének keménysége miatt nem igazán látom értelmet,hogy valaki erre építse az életét.Persze lehet,hogy más lenne a véleményem,ha munkanélküli lennék és lenne időm játszani.
    törpiszörpi likes this.

  2. #22
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    ha hobbi szinten játszol, ne az legyen a szempont, hogy melyik játék a legkönnyebb/legprofitábilisabb. játsszd azt, amit a legjobban szeretsz, ahogy időd engedei képezd magad és elemezz is mellette.

    tehát:

    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Első körben Tir-X videóit nézegesd végig, nagyon sokat lehet belőle fejlődni. Amiatt meg ne aggódj hogy nem jutsz egyről a kettőre, mindig csepeg valami, én pl nl200-ig játszottam, most nl25-50-en mozgok, de mindig képes voltam megélni is belőle, mikor dolgoztam, hétvégéken összeszedtem annyit mint a fizum. Ha nl25-n nyerő reg vagy, már jobban keresel mint egy átlag magyar, 3-400€-t kell felülmúlni. Én leteszteltem, nl10-en is hozható.
    S0nnyB1ack and törpiszörpi like this.

  4. #24
    Fanatikus tag törpiszörpi avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 08.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Magyarországon az átlag kereset 300 ezer ft-t fölött van.. szóval kicsit keveslem a 300-400 eurot.. de jól hangzott amit írtál ez tény gl mert Magyarország jobban teljesít! remélem mindenki érezte az iróniát...
    SötétEgér likes this.

  5. #25
    Fanatikus tag bexi34 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 05.
    Hely
    Kecskemet
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet törpiszörpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyarországon az átlag kereset 300 ezer ft-t fölött van.. szóval kicsit keveslem a 300-400 eurot.. de jól hangzott amit írtál ez tény gl mert Magyarország jobban teljesít! remélem mindenki érezte az iróniát...
    Főleg,ha mostantól még a túlóra törvénynek is behódolsz! na,de ne politizáljunk,hiszen ez egy poker fórum!
    törpiszörpi likes this.

  6. #26
    Fanatikus tag bexi34 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 05.
    Hely
    Kecskemet
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Első körben Tir-X videóit nézegesd végig, nagyon sokat lehet belőle fejlődni. Amiatt meg ne aggódj hogy nem jutsz egyről a kettőre, mindig csepeg valami, én pl nl200-ig játszottam, most nl25-50-en mozgok, de mindig képes voltam megélni is belőle, mikor dolgoztam, hétvégéken összeszedtem annyit mint a fizum. Ha nl25-n nyerő reg vagy, már jobban keresel mint egy átlag magyar, 3-400€-t kell felülmúlni. Én leteszteltem, nl10-en is hozható.
    Talán ez egy járható út lehetne!Ha megvan a megfelelő tudás és háttér!
    törpiszörpi likes this.

  7. #27
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Bexi, milyen statokkal játszol? Raknál be egy main popupot magadról? Hátha tudunk valamit segíteni. Esetleg lehetne egy topicod, dobhatnál handeket, stb...

    Nyilván nem lesz annyira hatékony a dolog mint egy coach, de itt "ingyen" vannak a jótanácsok.
    törpiszörpi likes this.

  8. #28
    Fanatikus tag bexi34 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 05.
    Hely
    Kecskemet
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bexi, milyen statokkal játszol? Raknál be egy main popupot magadról? Hátha tudunk valamit segíteni. Esetleg lehetne egy topicod, dobhatnál handeket, stb...

    Nyilván nem lesz annyira hatékony a dolog mint egy coach, de itt "ingyen" vannak a jótanácsok.
    Legutóbb olyan teremben gamblerkedtem,ahol nincs HM. Ahonnan meg vannak leosztásaim azok nem frissek!
    törpiszörpi likes this.

  9. #29
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet törpiszörpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyarországon az átlag kereset 300 ezer ft-t fölött van.. szóval kicsit keveslem a 300-400 eurot.. de jól hangzott amit írtál ez tény gl mert Magyarország jobban teljesít! remélem mindenki érezte az iróniát...
    bruttó...

  10. #30
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha hobbi szinten játszol, ne az legyen a szempont, hogy melyik játék a legkönnyebb/legprofitábilisabb. játsszd azt, amit a legjobban szeretsz, ahogy időd engedei képezd magad és elemezz is mellette.

    tehát:

    én inkább ezt gondolom hogy ezt kell átélni minden megnyert potnál! https://www.youtube.com/watch?v=8QBO23sA8LE
    törpiszörpi likes this.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •