Oldal: 1593 / 1746 ElsőElső ... 593109314931543158315911592159315941595160316431693 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 15.921 - 15.930 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #15921
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Aha, 15 pontot kell gyűjts hozzá, ez kb annyi amivel jóeséllyel elveszted az egészet ha kicsiben játszol, épp ezért érdemes rátenni egyben, hátha kijön valami nagy nyeremény; ha lehet rulettezni tedd egy számra rá, sloton meg tekerd fel a szorzót. Ha elveszted akkor már nem kell kijátszani a pontokat.
    kamon likes this.

  2. #15922
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Köszi az infót sztalin, éppen akartam kérdezni, hogy van-e valami tipp, hogy érdemes felhasználni. Még pár kérdés eszembe jutott:
    Ez a 15 pont ez kb. hány dollárnak felel meg?
    Illetve a másik kérdésem, hogy ez hogy működik? A saját bankrollomból játszom (s a megforgatás után megkapom a 10 dollárt) vagy ezzel a 10 dollár bónusszal játszom, amit kaptam (s ami marad belőle, az az enyém)? Előbbi esetben veszíthetek is, utóbbiban viszont nincs veszítenivalóm, ha jól látom. Az eddigi válaszok alapján arra következtetek, hogy utóbbi, de azért gondoltam, megkérdezem a biztonság kedvéért.
    Bocs a sok kérdésért, ez a kaszinós rész nagyon távol áll tőlem.

  3. #15923
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Először a bónuszból játszol, alul írja a kaszinós ablakban is hogy mennyi pénz maradt és megy a kijátszós csík. Ha eltűnik vagy többet teszel fel mint amit ír akkortól saját pénzed fogy. 1 olyan ponthoz 12$-t kell feltegyél ruletten, nyerőgépen meg fene tudja, ott is hasonló, nyerőgéptől függ elvileg.
    kamon likes this.

  4. #15924
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Köszi az infót!
    sztalin and törpiszörpi like this.

  5. #15925
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Kocsog pokerstars szinte felelősségre von hogy nagyon eltűntem, miért nem játszok... ennyire hiányoznak nekik a 25 centes tétrakásaim élő ruletten?!
    törpiszörpi likes this.

  6. #15926
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet kamon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi az infót sztalin, éppen akartam kérdezni, hogy van-e valami tipp, hogy érdemes felhasználni. Még pár kérdés eszembe jutott:
    Ez a 15 pont ez kb. hány dollárnak felel meg?
    Illetve a másik kérdésem, hogy ez hogy működik? A saját bankrollomból játszom (s a megforgatás után megkapom a 10 dollárt) vagy ezzel a 10 dollár bónusszal játszom, amit kaptam (s ami marad belőle, az az enyém)? Előbbi esetben veszíthetek is, utóbbiban viszont nincs veszítenivalóm, ha jól látom. Az eddigi válaszok alapján arra következtetek, hogy utóbbi, de azért gondoltam, megkérdezem a biztonság kedvéért.
    Bocs a sok kérdésért, ez a kaszinós rész nagyon távol áll tőlem.
    Dragon Slotot ajánlom a pörgetésre, táblajátékoknak túl nagy a megforgatási követelménye.
    kamon and törpiszörpi like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #15927
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Sajnos ez a 10 dollár úgy elment, hogy még 2 kiváltási pontig sem jutottam el a 15-ből...
    Kösz a tippet, legközelebb majd megpróbálom a dragon slotot.

    Egy pozitívuma volt: miután elbuktam a 10 dollárt, a következő láda nyitásához 265-ről 170-re csökkent a szükséges pont.
    sztalin and törpiszörpi like this.

  8. #15928
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    fel kellett volna tedd egyben, ha szerencséd van kipörgetsz párszázat (azt meg kijátszod)
    törpiszörpi likes this.

  9. #15929
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Igazad van, mert így esélytelen volt a dolog. Csak gondoltam kipróbálom kis téten, kicsit megnézni, milyen ez az egész. Aztán pillanatokkal később ugrott is a 10 dollár... 10 és 20 centes téteken is pár perc alatt elúszott.
    CsabiST, sztalin and törpiszörpi like this.

  10. #15930
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    fel kellett volna tedd egyben, ha szerencséd van kipörgetsz párszázat (azt meg kijátszod)
    Persze, miért is ne állítsuk a varianciát maximumra...
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •