Oldal: 679 / 736 ElsőElső ... 179579629669677678679680681689729 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.781 - 6.790 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #6781
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végre már a VB-re az agyhaIott is visszatért!!
    törpiszörpi likes this.

  2. #6782
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Hahahahah! Ezért érdemes éIni már épp ezdtem megsanáIni az Ogrét hogy eseTIeg nem-e vmi hozzátartozó meghaIt erre mutatták h pofán öntötték sörreI! Egész egyszerüen zseniáIis voIt ez se voIt rossz de ha én a közeIébe kerüIök Érden 5 méterrőI SUperman ütésseI érkezem!!
    törpiszörpi likes this.

  3. #6783
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Tényleg mész Érdre, te félnótás inas? Többen mennek Egerből is, már megbeszéltem, hogy indalok velük és már odaúton megrúgunk, erre megfogyott az összes jegy 2 nap alatt, óriás vicz. Igaz, 180 eurós VIP jegyet még lehet kapni, ahol pacsizhatsz is Gerwennel, valamint korlátlanul ehetsz, ihatsz, de annyit meg nem fial a centes miszk és póker, hogy rászánjam, nem akarsz esetleg megfizetni?
    Amikor várni kellett a megvonulásánál és megláttam, én is megdöbbentem, és azt hittem, hogy a családjában történt valami, de szerencsére nem. A söntésben a tövezésben igen jártas lakájok azt mondták, hogy olyan feje van, mint aki hányt, valószínűleg túltolta a kokót vagy piát, de ezek szerint csak egy hozzád hasonló egybites csatlós sörzáport zúdított rá, elején meg is látszott a játékán, de utána oktatott szokás szerint. Wrightikád meccséhez mit szólsz? Kicsit hamar búcsút intett a kedvenc bohócod. Sportfogadásban is nagyot mentem a meccsen, 2-0-ás AlcINAS előnyben is 1,95 volt a spanyolra, megtettem, de nem figyeltem és véletlenül arra fogadtam, hogy a 3. szett első legjét nyeri, amit kezdett is, de a skót persze brékelt. Ekkor gondoltam egyet, és 1 perc múlva arra fogadtam, hogy mégis a bohócz nyeri a mérkőzést, amit persze utána simán megbukott, én meg vertem a fejemet a falba.
    törpiszörpi likes this.

  4. #6784
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Barney
    Lefty Gekko and törpiszörpi like this.

  5. #6785
    Fanatikus tag törpiszörpi avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 08.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    biztos megrakta mixen! jönnek a meglepetések azért....

  6. #6786
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Basszus Itacsi! A Viking is

  7. #6787
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Nekem elég fura érzéseim vannak, egész évben annyi darcot néztem, hogy pont a vébére csömörlöttem meg egy kicsit, s nem is érdekel annyira, ami óriás vicz. Délutáni meccset nem is láttam még, mert aludtam, na meg a létszámbővítés miatt voltak elég pocsék teljesítmények is, unalmas mérkőzések. Amikor meg jön egy "nagyágyú", mint pl. Whitlock, Wright vagy még másik kedvencem, Barney, akkor meg azt vettem magamon észre, hogy elején az esélytelenebb, ösmeretlenebb "danknak" szurkoltam, hogy legalább izgalmas legyen, nos, ez olyan jól sikerült, hogy mindannyian megestek. Sajnos pont Wade esetében nem jött be tegnap, pedig a pökhendi, visszataszító inas nagyon megérdemelte volna a búcsúzást, gusztustalanul viselkedik mindig, de tegnap még magán is túltett, amikor a második szett végén a japán arcába üvöltött.
    törpiszörpi likes this.

  8. #6788
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy estve Itacsi kedvencétől, a pontytól is elköszönünk, ellenfele, a fiatal csikó elég szigorúan tolta az első meccsén, ha nem figyel oda a dagadt korhely, akkor könnyen úgy járhat, mint tavaly.
    törpiszörpi likes this.

  9. #6789
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Mondhatnám, hogy csodálkozom 1-2 eredményen, de annyira mégsem. Amit pl: Wright mutatott idén azt jól tükrözi az első körös kiesés, plusz idén nyilatkozott egy olyat is, hogy nem igazán motiválja semmi a játékban. Barnit még meg is értem, keveset játszik egész évben, a családjával tölti az idejét, szerintem ő már fejben visszavonult. Whitlock meg az elmúlt években mindig kiesik az első meccsén, és mellé hihetetlen, hogy mennyire nem tud kiszállózni.
    Wade meg egy igazi bunkó volt tegnap. Pont egy japán ellen művelni ezt, aki mindenkinek meghajol, még a 180-aknál se örjöng. Szurkoltam is, hogy essen ki a bánatba. Lewis-ról inkább már nem írok semmit

    Még most nézem, hogy a végén is ráüvöltött a japánra.
    Utoljára módosítva: ltacsi által: 2018. 12. 20. 12:04
    törpiszörpi likes this.

  10. #6790
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Ma Bronzed Adonis nyamiiiii!!!!!
    törpiszörpi likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •