Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2018. 12. 19

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2018. 12. 19

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Parti
    Játékosok: 5 fő
    Pozició: BB
    Kis vak: $5
    Nagy vak: $10

    Ezt az érdekes partit a Team Hero oktatója, Neomorf szállította nektek!
    Online játszol egy NL1000-es asztalon, öten vagytok játékban. Az adott leosztásban dobások után a BTN nyit, te pedig királyokra pillantasz a nagyvakban. A 3-bet mellett döntesz, ellenfeled megad. A flopra Q79 lapok érkeznek, itt $68,82-t betelsz a $225-os potba, ellenfeled pedig ismét megad. A turnre T érkezik. Rajtad a sor, mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Talán a nagy size és kb range check lenne a GTO. Itt explo alapján tért el a költő?

  3. #3
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    S a 130as turn után mit csinálsz milyen riveren?

  4. #4
    Lelkes újonc XiSiLdUrX avatara
    Csatlakozott
    2017. 11. 12.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    én check/call-ra szavaztam
    Egyébként annyira standard line a float neki, hogy any2-val jön így verünk egy rakat lapot, amiből még ki lehet húzni valuet ha blöfföl. Ha meg draw miatt parázunk és ilyen alacsonyan beteljük a turnt, akkor mi értelme egyáltalán betelni főleg ha csak oddsa lesz a callra nem hogy esetleg fold equtyvel rézre (mert ha turn raise jön akkor meg dobunk ?) Lehet a check call óvatosabb line és picit weak meg freecard is egyben de kényelmesebb, mint riveren check callolni miután megadta a turnt.

  5. #5
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet XiSiLdUrX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én check/call-ra szavaztam
    Egyébként annyira standard line a float neki, hogy any2-val jön így verünk egy rakat lapot, amiből még ki lehet húzni valuet ha blöfföl. Ha meg draw miatt parázunk és ilyen alacsonyan beteljük a turnt, akkor mi értelme egyáltalán betelni főleg ha csak oddsa lesz a callra nem hogy esetleg fold equtyvel rézre (mert ha turn raise jön akkor meg dobunk ?) Lehet a check call óvatosabb line és picit weak meg freecard is egyben de kényelmesebb, mint riveren check callolni miután megadta a turnt.
    Itt a bet azért van és azért ezzel a size zal, hogy ne legyél lecappelve és szélesebb ranget tudj lőni, mert magasabb téteken szeretik ilyenkor az arcodba tenni az overeket. Riveren ilyen line után lesz nálad flush is, amikkel XCozhatsz.
    banoster likes this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    NL4en ez tapasztalatból sima check/fold.
    641stone likes this.

  7. #7
    Újonc titoo0219 avatara
    Csatlakozott
    2014. 07. 05.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Nekem nagyon bejön ez a turn 33% bet.

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Mivel teljesen más véleményen vagyok, szeretném megkérdezni a feladvány kitalálóját, neomorfot.

    1) Miért írjod azt, hogy a KK elpasszolása esetén CAP-eljük a rangeünket? Előtte említed, hogy ezen a turnon mindkét játékosnál sok flöss, sor, két pár hand lesz. Ennek fényében a KK check az hol CAP?
    2) Pontosan milyen handeket hozunk kényelmetlen helyzetbe a kis bettel? Mekkora része ez az ellenfél range-nek?
    3) Mi a terv a turn marginális betjeinkkel a riveren? Itt nagyon szívesen venném, ha végigmennénk pár riveren. A választás szabadságát meghagyom.

    Előre is köszönöm!
    lourker and kacsa1st like this.

  9. #9
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet Dino12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Mivel teljesen más véleményen vagyok, szeretném megkérdezni a feladvány kitalálóját, neomorfot.

    1) Miért írjod azt, hogy a KK elpasszolása esetén CAP-eljük a rangeünket? Előtte említed, hogy ezen a turnon mindkét játékosnál sok flöss, sor, két pár hand lesz. Ennek fényében a KK check az hol CAP?
    2) Pontosan milyen handeket hozunk kényelmetlen helyzetbe a kis bettel? Mekkora része ez az ellenfél range-nek?
    3) Mi a terv a turn marginális betjeinkkel a riveren? Itt nagyon szívesen venném, ha végigmennénk pár riveren. A választás szabadságát meghagyom.

    Előre is köszönöm!
    Ezt most én is találgatom, mert véleményem szerint 1Kn már közel játszanak a gto-hoz. Ha most egy nl50 handről bezsélgetünk, akkor azért lennél lecappelve, mert pop tendency alapján a flusheid jó nagy részét lőnéd tovább, tehát mittomén overek set+ range és amit elcheckelnek az eléggé gyenge range lesz, így azt lehet támadni betipvel és magas téten a cappelt ranget nagyon támadják.

    Viszont itt, ha eltolod a rangedet a bet felé, akkor is kell majd a check rangedbe flushnek lennie. Viszont ha egy szélesebb ranget lősz, mint a gto, akkor a check ranged szvsz gyengébb lesz, így river X esetén tud szélesebben betipzni a villain, viszont, akkor te is tudsz szélesebben XCozni, amibe akár ez a KK beleférhet blank riveren.
    ttibi likes this.

  10. #10
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    amúgy csak kiemelték, hogy egyébként nem lesznek cappedek, nem azt, hogy a check miatt cappedek lennének.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •