Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Új megállapodás a Betfair Pokerrel - minden Akadémiás játékos fix 35% VIP dealt kap!

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2 gyorskérdés:
    Milyen a cg állomány? (nl25-50)
    Ritka mármint nl20 felett nappal nehéz asztalokat szelektálni 2-4 darab közül. De este van mocorgás.

    A pénznemmel nem kell törődni, automatikusan váltják neked oda-vissza ugyanazon az árfolyamon.

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ritka mármint nl20 felett nappal nehéz asztalokat szelektálni 2-4 darab közül. De este van mocorgás.

    A pénznemmel nem kell törődni, automatikusan váltják neked oda-vissza ugyanazon az árfolyamon.
    És mennyire fogalmatlanok? Unibet szinten, vagy ott is tele van minden orosz/ukrán fishregekkel?
    törpiszörpi likes this.

  3. #13
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És mennyire fogalmatlanok? Unibet szinten, vagy ott is tele van minden orosz/ukrán fishregekkel?
    Unibetet nem ismerem, de akadnak nagy halak is. Egyedüli teremnek talán tényleg nem túl jó ha jól akarsz table selectelni és több mint 4 asztalon játszanál. Bár az esti órákban jó forgalom van szóval ez igény meg napirend függő is
    banoster and törpiszörpi like this.

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Az Unibet olyan mint egy tündérmese a hőskorból legalabbis NL10ig. Félstackes aki belenéz minden 3bet potba, fishreg aki fel perc tankelés után megad potbetet top párral, maniac allin J5 suited meg amit akarsz.
    törpiszörpi likes this.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És mennyire fogalmatlanok? Unibet szinten, vagy ott is tele van minden orosz/ukrán fishregekkel?
    nem tudom, mostanában nem szoktam ott játszani.

  6. #16
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Az volna a kérdésem, hogy miként működik ez a VIP 35% RB? Eddig a pontokat váltogattam be 375pont/1eur-ként. Nem emlékszem pontosan de ez kb 25-30%nak felelt meg. Mi változott? Mert a kliensben ugyanezt meg tudom tenni csak az eddigi extra küldetések és bónuszok tűntek el, ami azt a pár plusz %-t adta amivel kicsit jobb RB-t lehetett elérni.

    Esetleg így gyorsabban gyűlnek a pontok és ez vezet a fix35%-hoz?
    Köszi

  7. #17
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az volna a kérdésem, hogy miként működik ez a VIP 35% RB? Eddig a pontokat váltogattam be 375pont/1eur-ként. Nem emlékszem pontosan de ez kb 25-30%nak felelt meg. Mi változott? Mert a kliensben ugyanezt meg tudom tenni csak az eddigi extra küldetések és bónuszok tűntek el, ami azt a pár plusz %-t adta amivel kicsit jobb RB-t lehetett elérni.

    Esetleg így gyorsabban gyűlnek a pontok és ez vezet a fix35%-hoz?
    Köszi
    Ugyanúgy a pontokat kell beváltanod, csak Gold szinten már nagyobb sebességgel jönnek a pontok. Ha előtte is Gold voltál, akkor nem fogod jobban kapni, mint korábban. Az extra küldetések egy novemberi speciális promóció volt, decemberre adventi kalendárium van
    daniboy and törpiszörpi like this.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az Unibet olyan mint egy tündérmese a hőskorból legalabbis NL10ig. Félstackes aki belenéz minden 3bet potba, fishreg aki fel perc tankelés után megad potbetet top párral, maniac allin J5 suited meg amit akarsz.
    Mégsem tudok holdolni soha semmivel XD

    Na de: ez a vip rakeback automatikus, vagy kell valamit supportolni, illetve a gbp-s accból lehet-e EUR-st csinálni?

  9. #19
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mégsem tudok holdolni soha semmivel XD

    Na de: ez a vip rakeback automatikus, vagy kell valamit supportolni, illetve a gbp-s accból lehet-e EUR-st csinálni?
    Az akadémiás letöltéseket automatikusan áttették ebbe a vip rb-be.

    Szerintem nem lehet a pénznemen változtatni azonos számlán belül. Az tény, hogy több eur-s asztal van, a váltással nem vagyok tisztában de oda-vissza működik ha csinálsz egy EUR alapú számlát akkor meg a GBP asztalokon lesz konverzió.
    SötétEgér likes this.

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Elsősoron azért érdekel, mert a skrillem eurós, aztán ki-, be- fizetésnél nem akarok bukni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •