Oldal: 117 / 126 ElsőElső ... 1767107115116117118119 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.161 - 1.170 (1259) összesen
Like Tree85Likes

Téma: Poker Tracker 4

  1. #1161
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Nálatok fut rendesen a PT4 vagy nálam van gond?

    Session stat nem töltődik be, vagy csak nagyon lassan, ezen kívül minden oké.

    Esetleg megoldást tud valaki?
    Szia!

    Csak egy tipp, de a rebuild cache segíthet ebben.
    Database > Database Management > Rebuild Cache

  2. #1162
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Ez mennyi ideig tart kb 1milla handnél? mint egy importálás?

  3. #1163
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Ezt sajnos nem tudom megmondani, függ a gépedtől is. De hosszan dolgozik, a PT és HM adatbázis kezelése elég elavult. 1-2 órát tippelnék, de nem vagyok pc-ben és trackerben sem kellő szakértő.

    Ilyen jellegű műveletnél én éjjel bekapcsolva hagyom a gépet, alvó mód és egyebek kilőve.
    torzon likes this.

  4. #1164
    Újonc Az Idegen avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 05.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    PT4-em van, igaz még csak az egy hónapig ingyenes verzió!

    Ismerkedem vele, nézegetem tanulgatom stb...

    Viszont van egy konkrét kérdésem is!

    Spin&Go-t igyekszek mostanában elsajátítani, s elvileg, ahhoz hogy kiderüljön valakiről, hogy mennyire nyereségesen, vagy milyen szinten van perpill, egy bizonyos Chip/Game stat a legalkalmasabb ezt megállapítani! Ha jól tudom!? Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudom beállítani ezt a statot míg játszom, vagy utólag, hol érhetem el pl: ha sessiont elemzek, hogy infót nyerjek játékom minősége, milyenség felől!?!?!?

  5. #1165
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Ez így hülyeség, mert csak azokról lesznek handjeid akikkel lejátszod a hu-t. De csak ezek a handek lesznek meg, nem az összes handje.

  6. #1166
    Újonc Az Idegen avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 05.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Oké, Értem!

    Viszont akkor létező statisztika ez a Chip/Game?
    S ha igen, akkor a Spin&Go-sok, nem is nagyon számolják a nem Hu-s handeket?
    Ha nem ez alapján tudom a legjobban mérlegelni a játékom minőségét, akkor melyik mutató/stat alapján, s hogy tudom beállítani PT4-ben?

    (Bocsi a félig-meddig offért)
    Utoljára módosítva: Az Idegen által: 2018. 12. 29. 19:45 Oka: pontosítotam

  7. #1167
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Hali
    Az új PS frissítés óta szarakodik a hud-om (a magamhoz tartozó hud működik, illetve akiről már van HH-m ott is, de az új emberekhez nem rakja ki) illetve nem importál jól a pt4(PokerTracker has detected a large number of hand history files waiting to be imported. These hands have not yet been imported.) ezt írja ki ha megállítom az importot, van valakinek tippje, hogy mi lehet a gond? Legfrissebb pt4-et használom.
    Köszi!

  8. #1168
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    őőő, asszem nálam is volt ilyen régebben:
    - nézd meg a ps hand history mappat, valoszinuleg nem kerultek at onnan a handek a pt altal feldolgozva a processed hand (vagy ahogy te elnevezted) mappaba, igy ott hever régi sok-sok hand is, igy eloszor azokat akarja importalni. Emiatt az uj handek nincsenek benn az adatbazisban (igy nincs hud ujakrol) Szoval eloszor jatek elott nyomj egy importot. Handek 90%-a duplicate lesz. Ha kesz, töröld az összes handet a ps hand history mappabol.
    - hosszutavon nem tudom, mi a megoldas, nekem csinalta egy darabig majd abbamaradt.
    - igy en azt csinaltam egy darabig, hogy session off, stop autoimport, es ha van hh a ps mappaban, akkor azok delete.
    -nekem random megszunt ez a hiba, de elotte az is segitett, ha ps-t is becsuktam a stop autoimport utan, de ez lehet csak veletlen egybeeses volt.
    csabacz likes this.

  9. #1169
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    őőő, asszem nálam is volt ilyen régebben:
    - nézd meg a ps hand history mappat, valoszinuleg nem kerultek at onnan a handek a pt altal feldolgozva a processed hand (vagy ahogy te elnevezted) mappaba, igy ott hever régi sok-sok hand is, igy eloszor azokat akarja importalni. Emiatt az uj handek nincsenek benn az adatbazisban (igy nincs hud ujakrol) Szoval eloszor jatek elott nyomj egy importot. Handek 90%-a duplicate lesz. Ha kesz, töröld az összes handet a ps hand history mappabol.
    - hosszutavon nem tudom, mi a megoldas, nekem csinalta egy darabig majd abbamaradt.
    - igy en azt csinaltam egy darabig, hogy session off, stop autoimport, es ha van hh a ps mappaban, akkor azok delete.
    -nekem random megszunt ez a hiba, de elotte az is segitett, ha ps-t is becsuktam a stop autoimport utan, de ez lehet csak veletlen egybeeses volt.
    Köszi, Írtam pü-t!

  10. #1170
    Va
    Va nem elérhető
    Tag Va avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Bekescsaba
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Hogyan lehet összefésülni 2 játékos adatait PT4-ben? Lehet egyáltalán?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •