Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree2Likes
  • 2 Post By Az Idegen

Téma: Üdvözöl mindenkit Az Idegen! :)

  1. #1
    Újonc Az Idegen avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 05.
    Hozzászólások
    37

    Zavarban Üdvözöl mindenkit Az Idegen! :)

    Sziasztok!

    Pont ebben a pillanatban, vagy talán pár perccel az előtt hogy ezt olvasod, döntöttem úgy, hogy átnyargalok erre az oldalra, hisz ahol eddig voltam, az gyakorlatilag megszűnt, mint közösségi felület, ki lehet találni melyik is volt ez... 3...2..1..

    2018 Januárjában kezdtem el pokerezni, azzal a céllal, hogy ebből szeretnék megélni!
    Eddig még nem sikerült ez a cél, igaz főképp tanulgattam, s úgy gondolom, most is még csak tanulgatom a dolgot, persze 1000%-al!

    Minél inkább nincs profitom, annál inkább elszántabb vagyok a célomat tekintve!

    Mtt, Sit&Go, S még a Spin&go a fő versenyfajtáim, amiket úgy érzek, hogy tetszik is és testhez álló is, persze majd a profit eldönti, ha lesz! Persze, hogy lesz!

    Lenne egy pot odsz számítással kapcsolatos, nagyon alap kérdésem, de mivel csak a topicoc főbb címeit olvastam át s ott nem találtam ilyen jellegűt, így elsősorban "csak" bemutatkozás kép írok egy szösszenetet.

    Még nem jártam itt, de elég sokszínűnek tűnik az oldal, remélem, s biztos vagyok benne, hogy a hasznomra fog válni!

    Köszi, hogy elolvastad!
    Hajrá Magyarok!
    Utoljára módosítva: Az Idegen által: 2018. 08. 05. 11:10
    Ascent888 and Felii like this.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Hajrá! gl

  3. #3
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    glgl

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 12. 25.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás abhijits blogg

    thanks for sharing
    social media marketing is the best way to bring the company in market. everything is popular because of internet every people is aware about internet social sites. buy indian facebook likes

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    GL, de nem is értem miért nem érkezett még válasz...������

  6. #6
    Újonc Az Idegen avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 05.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Huhhh, ez még a legelső bejegyzésem volt a fórumon, úgyhogy itt a válasz, jobb később mint soha!

    Kicsit idegenkedve éreztem magam az elején, de most már kezdem megszokni az oldalt, a fórumot, s a lakóit!

    Sok sikert mindenkinek!

    pokeryorki teljesen igazad van, ott a pont! Sorry!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •