Oldal: 23 / 27 ElsőElső ... 132122232425 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 221 - 230 (261) összesen
Like Tree121Likes

Téma: Pokerstars Spin n' Go

  1. #221
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Az Idegen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Én is ismerkedtem a spin & Go-val, igaz egészen vicces kis mintával (ha nevezhetem egyáltalán mintának)
    Az a tapasztalatom, hogy kb minden negyedikre kapok egy nem duplázós tétet, ami a "véletlenszerűségeknek köszönhetően", van hogy 10-15 asztal is dupla lehet, majd aztán 2-3 nem duplás.
    Végigolvastam ezt az egész fórumrészt a legelejétől! 6*-osnál nagyobb szorzót még nem pörgettem.
    Igen elég idegtépő tud lenni a dolog, de valamiért élvezem! Vagy legalábbis mivel, nem értem el a kívánt eredményt, s nem szeretem, ha valami nem sikerül, illetve kitartó vagyok szeretnék egy már izmosabbnak mondható mintát is csinálni! Eddig nulsza adós vagyok, vagy legalábbis néha pár beülő pluszban vagyok, máskor pedig nem!

    Érdemes, vagy szoktatok-e valamilyen segédprogramot használni Spin&Go közben?
    2014 asszem a legkorábbi bejegyzés itt, szval elég sok idő telt el, a jelen korban is lehet profitálni ebből a játékformából, s mekkora mintával?
    Mennyi az az asztal mennyiség, amit jól lehet még koordinálni?
    Ha netán volna egy csapat, aki keres egy ugyan relatív újonc zöldfülűt, de komoly céltudatos hozzáállású játékost, akkor szeretném megállni a helyem egy csapatban!
    Nem lehet privátot küldeni neked sajnos. Ha gondolod vegyél fel skype-on és tudunk csevegni a spinről. Nick,ugyanaz,mint itt.

  2. #222
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Hi!
    Pt4-ben hogyan szűritek ki azokat a játékokat, ahol adott érték volt a megnyerhető nyeremény? Függetlenül a helyezéstől. Pl 2x.

  3. #223
    Újonc Az Idegen avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 05.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Spin&Go természetesen Pokerstarson! S konkrét észrevételem, hogy egy asztal alkalmával, olyat tapasztaltam, hogy a stack-ek "más ütemben" mozogtak azt asztalon, leosztásnál volt ez inkább szembetűnő, s ezen az asztalon ha dobtam egy kezet, akkor hiába vittem a nevemre az egérkurzort, nem mutatta a dobot lapomat! "Meg kellett várnom, mire vége lett az adott partinak, hogy aztán a leosztások visszanézése menünél, megláthassam milyen lapom volt!" Szval ez a kettő érdekesebb eltérés volt egy asztal lejátszása közben, amit eddig nem tapasztalat! :/ Csak gondoltam megosztom itt, hátha valaki tud rá mondani valamit, mert kíváncsi vagyok!

  4. #224
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    A piros szomszéd oldalra nem töltöttél fel pár hete egy spinandgo sessiont?

  5. #225
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi!
    Pt4-ben hogyan szűritek ki azokat a játékokat, ahol adott érték volt a megnyerhető nyeremény? Függetlenül a helyezéstől. Pl 2x.
    Nem tudom, hogy megoldódott-e a probléma. De ha rámírsz privátba, akkor küldök neked egy ilyen statot.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  6. #226
    Újonc Az Idegen avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 05.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Idézet HUNchampion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A piros szomszéd oldalra nem töltöttél fel pár hete egy spinandgo sessiont?

    (Ha nekem szólt a kérdés?) Nem!

    De azóta összefutottam még egy ilyen asztallal.

    Az ember ilyenkor elsőre mindig valami turpisságra gondol...
    Utoljára módosítva: Az Idegen által: 2019. 01. 05. 19:49 Oka: pontosítás

  7. #227
    Újonc Az Idegen avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 05.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Tanuló Spin&Go-m helyzetjelentése!

    220 spin&go 0,25-ös szinten. Most -14 beülőn vagyok (-3,5 dolcsi).
    68-szor nyertem asztalt, 116-szor voltam második, 36-szor 3.!
    145-ször erősebb lappal mentem all-in az utolsó kezemmel, míg 75-ször gyengébb lappal!

    a 2. és a 3. helyeim közül 83-szor az erősebb, vagy legerősebb kéz volt nálam, amikor all-in mentem, s elfogadták, vagy all-int megadtam! De a 68 győzelmemből, mindössze 10 volt olyan, amikor én javultam le az ellent az utolsó partiban! Az a gondolat , vagy kérdés fogalmazódott meg a fejemben, hogy a 83 lejavulás általi vesztésem, nincs egyensúlyban az én 10 lejavulás általi mákommal. Ez a tendencia a normális a spin&go világban, vagy a variancia játszik velem? Matekilag hosszútávon ennek is ki kéne egyenlítődnie, nem? Tehát ha pl: 50-50- vagy e közeli érték lenne az lenne a helyes nem?

  8. #228
    Tag Welcomethelamboland avatara
    Csatlakozott
    2018. 05. 11.
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    "145-ször erősebb lappal mentem all-in az utolsó kezemmel, míg 75-ször gyengébb lappal!"
    Ez semmit nem mond simán lehet hogy az EV-d durván minuszos így is csak az utolsó leosztások vizsgálva.(Aminek egyébként semmi értelme nincs)

  9. #229
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Az hogy hányszor javul le ki valakit tök irreleváns. (illetve olyan bonyolult viszonyban van a nyereségességgel hogy gondolkozni sem merek rajta) ha meggondolom ha kizárólag ász párral játszol te sosem fogod lejavulni ő meg kb. 15%-ban. Ha mindenképpen figyelni akarsz valamit akkor nézd a chip ev-t. Az de tökéletes de jobb mint az utolsó leosztás elemzése mert az tök semmit sem jelent.
    cubefishnl and Az Idegen like this.

  10. #230
    Újonc Az Idegen avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 05.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az hogy hányszor javul le ki valakit tök irreleváns. (illetve olyan bonyolult viszonyban van a nyereségességgel hogy gondolkozni sem merek rajta) ha meggondolom ha kizárólag ász párral játszol te sosem fogod lejavulni ő meg kb. 15%-ban. Ha mindenképpen figyelni akarsz valamit akkor nézd a chip ev-t. Az de tökéletes de jobb mint az utolsó leosztás elemzése mert az tök semmit sem jelent.

    illese, hogyan tudom kiszámolni a chip ev-t?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •