Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree26Likes

Téma: Mit mond a GTO Negreanu dobásáról?

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Mit mond a GTO Negreanu dobásáról?


  2. #2
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    10 dolláros meg 100k-s versenyen fold, a kettő közt call
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #3
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Tuti volt a Mesternek read-je, és persze, a fullok mind verik, ami nem kevés kombináció, szóval nem olyan meredek ez a fold
    12mike34 and cubefishnl like this.

  4. #4
    Lelkes újonc kiscash avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    örömmel látom hogy kevés a hozzászólás ebben a témában
    "A szerencse a véletlen báli ruhája. A véletlen pedig az Isten inkognitója itt a világban."

  5. #5
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet kiscash eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    örömmel látom hogy kevés a hozzászólás ebben a témában
    Hát nincs nagyon mit hozzátenni a dologhoz..

  6. #6
    Lelkes újonc apa100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Magyarország
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    Pus turnön.
    Micrón.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Insta turn check :/

  8. #8
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Megnéztem másodszor is a leosztást, újra az elemzést és továbbra sem értem. Mármint sokat gondolkoztam, hogy jövök ahhoz hogy kritizáljak nagyszerű, nálam valószínűleg fényévekkel jobb játékosokat. Mégis megteszem, mert pár kérdés és észrevétel felmerült bennem.

    Az egyik ami totál nem a leosztáshoz tartozik, hogy régen a kedvencem volt Negreanu. Szórakoztató volt és szimpatikus. Amit az utóbbi időben művel vlog és egyéb téren - ez alatt a leosztás alatt is - az csak nekem tűnik visszataszítónak? Nem vagyok egy nagy mókamester vagy kedvenc beszélgető partner ha asztalhoz ülök ez tény, de nem erőltetném magam akkor sem ha ennyire feltűnési viszketegségem lenne.

    A másik, hogy a versenyjátékhoz meg abszolút nem értek, de az ellenfél a maradék stackjének 2/3-t beteszi egy overbettel. Itt szívesen meghallgatnám a hozzáértőket hogy azt a rengeteg fullt ami nála lehet, hány és milyen blöffel fogja/kell neki kibalanszálni?

    Ebből harmadikként következően, tényleg olyan nagy dobás ez? Vagy csak hetekig nincs miről beszélni?

    Tényleg távol álljon tőlem, hogy a magas lóról beszéljek vagy azt mondjam hogy én is simán eldobtam volna mert fejből vágom a GTO elemzések csínját-bínját. Egyszerűen kikívánkozott belőlem ez a vélemény hogy Negreanu mennyire idegesítővé vált és lehet pont ezért is(?), nem tűnik olyan nagy kunsztnak ez a leosztás.

  9. #9
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Kell egy kis marketing... a FBon megy ez a Master Class, ahol ő nyomja a póker oktatást, biztos láttátok már. És ott még mindig azt az egy videóját vágták be, amikor az ellenfele mondta, hogy "you are a sick human" vagy vmi hasonló...

  10. #10
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kell egy kis marketing... a FBon megy ez a Master Class, ahol ő nyomja a póker oktatást, biztos láttátok már. És ott még mindig azt az egy videóját vágták be, amikor az ellenfele mondta, hogy "you are a sick human" vagy vmi hasonló...
    nem láttam ezt a master class-t, de az a videó ahol bemondja az ellenfelek lapjait, lehet hogy már 10 éves is megvan...

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •