Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 28 (28) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Lesz ennél durvább dobás 2019-ben?

  1. #21
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 07.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Szerintem benezte a lapjat es csak utolag okoskodik h miert dobott
    Lattunk mar ilyet.....
    törpiszörpi likes this.

  2. #22
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 02. 29.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    "Amikor 3betelt preflop, magabiztosnak tűnt, nem gondoltam, hogy lightan 3betelt." Ha ennyire erős rangere rakta már pre a nagyvakot akkor miért nem dobta el az AQoffját?
    törpiszörpi likes this.

  3. #23
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 25.
    Hely
    szeged
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Nagyon szep dobas , egyertelmu

    A csavo testbeszede azert gondolom sokat segitett neki a dontesben.

    Azert erdekes megfigyelni turnon es riveren a srac arcat , a bloff eleg rendessen kizarhato szerintem
    törpiszörpi likes this.

  4. #24
    Axe
    Axe nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 01.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Valóban. Elnézést!
    crazy3317 and törpiszörpi like this.

  5. #25
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Ühm, így lehet fishekből sztár, ha most a csaj ezt a mi kis blöffkirályunk 72o-jára dobja el ugyanezzel a szöveggel, hogy ő lefigyelte a telleket, egy óriási loser lenne, lehet csak egy világi NIT, mint bajusz. Beültetném ide az online asztalomról a 92/22-es balf45zt, aki T magas river callal kivisz egy nagy potot, amit utólag levezet hogy miből readelte le, ő is sztár lehetne.

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ühm, így lehet fishekből sztár, ha most a csaj ezt a mi kis blöffkirályunk 72o-jára dobja el ugyanezzel a szöveggel, hogy ő lefigyelte a telleket, egy óriási loser lenne, lehet csak egy világi NIT, mint bajusz. Beültetném ide az online asztalomról a 92/22-es balf45zt, aki T magas river callal kivisz egy nagy potot, amit utólag levezet hogy miből readelte le, ő is sztár lehetne.
    Szerintem azért ennél bonyolultabb a dolog! :-)
    kamon likes this.

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Itt az akadémián mindig annyiféle megközelítést látok,de szerintem sokszor a józan észt már sokan nem is használják. Véleményem szerint amit nem lehet sem rekonstruálni,sem tanulni (csak tapasztalás útján) az a versenyeken való dinamika. Szerintem itt a csávó nagyon elrontotta,olyan egyértelműen és gyorsan játszott,hogy sejteni lehetett,hogy nagyon nagyon erős lapja van riveren. A csaj szerintem azt csinálta jól,hogy a riveren nem emelt akkorát,hogy már utána ne tudja eldobni.
    És itt tenném hozzá 153.000 zsetont hagyott maga előtt,bár pontosan nem tudtam visszanézni,de nagyjából azzal a 110. hely kerül lett volna a rangsorban 220 főnél,úgy hogy a 181-től itm.
    A csaj vietnámi (tudom valahogy francia úton keresztül jutott ki),ahol 60€ a havi átlagbér, és az Ő össz élőtorna nyereménye 300.000$,továbbá semmilyen reklámot nem látok sem a sapkáján sem a ruháján,tehát valószínűleg neki azért fontosabb az itm,mint egy agyonszponzorált játékosnak (amúgy ezzel szerintem lesz is támogatója ). Bár az érvelése alapján a pre-flop call-t,ahogy előttem már említették meg lehetne kérdőjelezni,de szerintem tökéletesen csinálta minden utcán,jókor emelt,jókor dobott,jó betsize-al. És csak gratulálni tudok,ezért szép a poker.

    Egy dologra lennék kíváncsi,ha riveren kap egy donk allint mit csinál.
    MDMApex and Buksisak like this.

  8. #28
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 12. 04.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Idézet Igorkos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Amikor 3betelt preflop, magabiztosnak tűnt, nem gondoltam, hogy lightan 3betelt." Ha ennyire erős rangere rakta már pre a nagyvakot akkor miért nem dobta el az AQoffját?
    Attól, hogy egy BTN raisre kap egy nem light 3betet a nagyvaktól az nem azt jelenti, hogy dobni kelleme egy AQ-t. Csomó nem light 3 bet lapnál jobb lesz AJ, AT, KQo, KJo is bőven a rangeben van, plusz a blöffök, és mondter blokkolói is vannak. Ebben a szituban szerintem eldobni egy AQ-t nagyon vétek, mégha úgy is gondolom, hogy nem light a 3 betje.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •