Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2018. 12. 19

  1. #11
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 12. 27.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Én is azok közé tartozom, akik nem nagyon értik, miért jó a bet kis mérettel. Soha nem játszottam 5/10-en szóval bőven lehetséges, hogy rossz, amit írok de szerintem 0% fold Equityk van, minden ami megadott flopon az megadja a turnt is ezért a sizeért, és nem őt hozzuk kellemetlen helyzetbe, hiszen IP szinte tökéletesen játszhat a riveren, hanem magunkat, a fél pakli rossz lesz, és fogalmunk sem lesz mit csináljunk.

    Ha GTO-t akarunk jártszani (ami szerintem hiba még ezen a téten is) akkor is check range a játék (ellenőriztem PIO-ban), explo meg még inkább azt gondolom. Szóval biztos nem cappelünk semmit a checkkel.

    Amit én válaszolnék az nincs is megadva, ugyanis én check raise Allin vagy check foldot játszanék KK-val, főleg, hogy nincs nálunk káró. És teljesen attól tenném függővé, hogy milyen az ellenfél, reg vagy fish, aggro redline játékos, vagy passzív, mekkorát hív etc.
    Egyébként pedig check callolnék flushel, és settel az ellenfél méretezésétől függően. Nem tudom, hogy magasabb téten hogy nyomják, de nagyon csodálkoznék, ha nem lenne overbluffölve ez a runout, szóval a slowplay nutsal szerintem a legmagasabb EV.
    peraspera likes this.

  2. #12
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet Balazs23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Én is azok közé tartozom, akik nem nagyon értik, miért jó a bet kis mérettel. Soha nem játszottam 5/10-en szóval bőven lehetséges, hogy rossz, amit írok de szerintem 0% fold Equityk van, minden ami megadott flopon az megadja a turnt is ezért a sizeért, és nem őt hozzuk kellemetlen helyzetbe, hiszen IP szinte tökéletesen játszhat a riveren, hanem magunkat, a fél pakli rossz lesz, és fogalmunk sem lesz mit csináljunk.

    Ha GTO-t akarunk jártszani (ami szerintem hiba még ezen a téten is) akkor is check range a játék (ellenőriztem PIO-ban), explo meg még inkább azt gondolom. Szóval biztos nem cappelünk semmit a checkkel.

    Amit én válaszolnék az nincs is megadva, ugyanis én check raise Allin vagy check foldot játszanék KK-val, főleg, hogy nincs nálunk káró. És teljesen attól tenném függővé, hogy milyen az ellenfél, reg vagy fish, aggro redline játékos, vagy passzív, mekkorát hív etc.
    Egyébként pedig check callolnék flushel, és settel az ellenfél méretezésétől függően. Nem tudom, hogy magasabb téten hogy nyomják, de nagyon csodálkoznék, ha nem lenne overbluffölve ez a runout, szóval a slowplay nutsal szerintem a legmagasabb EV.
    Szerintem félreértetted az indokot. Nem fold equity-t szeretnénk, hanem értéket nyerni a szélesen tartott range-nek gyengébbik felétől. Az hogy a későbbi utcákon mi lesz a helyes és lesz rengeteg rossz lap, nem jelenti, hogy nincs gyengébb amitől értéket nyerhetnénk. A x/f az bőven overfold lenne, hiszen a sok lap között ami nála lehet sok rosszabb is van, a x/r meg messze túljátszás lenne hiszen azzal polarizálnánk magunkat egy közepes erősségű handdel. Szóval ezek az opciók amiket említettél szerintem semmiképp nem járhatóak.

    Az, hogy van a check rangedben flöss és set turn-n nem hiszem hogy hiba, de ha mindegyik akkor nagyon sok érték marad a partiban, settel meg ráadásul 2-t kell majd callozni Villain tetszőleges betsize-a ellen vakon.

    Én sem vagyok járatos a limiten, de eddigi tapasztalataim szerint messze alulblöffölik általánosságban a szitukat. Azzal viszont egyetértek, hogy lehet olyan ellenfél aki ellen több érték lesz ha hagyjuk blöffölni. Viszont vákuumban nézve szerintem érték ragadna a handben ha mindig lassítanánk. Nem beszélve róla, hogy unbalanced lennénk vele.
    banoster likes this.

  3. #13
    szr
    szr nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Megemlékezés: 1 hónapos lett a legutolsó "érdekes parti"

  4. #14
    Őstag fairlane12 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.413

    Alapbeállítás

    Ez is megbukott mint a bitcoin.........?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •