Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (55) összesen
Like Tree38Likes

Téma: Márciusban jön a PókerAkadémia Open IV!

  1. #31
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 08. 01.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Ráírtam a live chatre, hogy nem tudok regelni, erre írja a support, hogy nézte az accountom és nyomatékosan felhívja a figyelmem, hogy csak 1-et regelhetek. Ugyanis ő azt látja, hogy az én IP-ről 7, azaz 7 account van bejelentkezve. (még mielőtt bárki feltételezné, egyet regeltem csak )
    Szóval egyre epicebb a történet.

  2. #32
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 08. 01.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Azóta a support megerősítette, hogy náluk van valami technikai probléma. Csak akkor nem értem, hogy más hogyan tudott regelni.
    De nem is baj, ezek után biztos, hogy nem fizetek be, aztán meg mehetek a pénzem után.

    De GL mindenkinek!

  3. #33
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 08. 01.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Mondjuk az külön értékelendő, hogy az Akadémia részéről senki nem reagál semmit az ilyen hibákra.

    GG

  4. #34
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Szia!

    Elnézésedet kérjük, hogy nem reagáltunk, valószínűleg elsiklottunk a hozzászólásaid felett, annyi fronton kapjuk az utóbbi időben a PA Opennel és a PCF Pokerrel kapcsolatos kérdéseket.

    Szerencsére a legtöbbeknek (így nekünk is) gond nélkül zajlott a regisztráció mind a terembe, mind a versenyre, azonban természetesen számos technikai jellegű akadály is felmerült néhány játékosnál, amiket a PCF Poker ügyfélszolgálatával karöltve igyekszünk mihamarabb orvosolni!

    Reméljük, hogy a döcögős kezdés nem vette el a kedvedet végleg a teremtől, azonban sajnos egy új pókerterem indulásának ezek előre borítékolható velejárói és megítélésünk szerint a PCF Poker kitűnően kezelte/kezeli a helyzetet.

    Amennyiben még mindig tapasztalsz problémát, keress minket bátran itt!

  5. #35
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Elnézésedet kérjük, hogy nem reagáltunk, valószínűleg elsiklottunk a hozzászólásaid felett, annyi fronton kapjuk az utóbbi időben a PA Opennel és a PCF Pokerrel kapcsolatos kérdéseket.

    Szerencsére a legtöbbeknek (így nekünk is) gond nélkül zajlott a regisztráció mind a terembe, mind a versenyre, azonban természetesen számos technikai jellegű akadály is felmerült néhány játékosnál, amiket a PCF Poker ügyfélszolgálatával karöltve igyekszünk mihamarabb orvosolni!

    Reméljük, hogy a döcögős kezdés nem vette el a kedvedet végleg a teremtől, azonban sajnos egy új pókerterem indulásának ezek előre borítékolható velejárói és megítélésünk szerint a PCF Poker kitűnően kezelte/kezeli a helyzetet.

    Amennyiben még mindig tapasztalsz problémát, keress minket bátran itt!
    Erre is reagáltok légyszíves. Másik topikba írtam:
    Hát ez elméletben szép, de azért kicsit sok a hiba, ahhoz hogy ezt már vállalni lehessen. Most például fogadtam, és már vége szerintem egy órája a meccsnek, és különben is már a meccs vége előtt eldőlt a fogadás sorsa, és egyszerűen nem írják jóvá. De majd egyszer csak megtörténik, de ami durvább...

    Kíváncsiságból rákattinttam a kifizetésre, és azt írja ki, hogy nem engedi, mert van aktív bónuszom, amíg nincs teljesítve a wagering követelmény, addig nem lehet kifizetni a nyereményt. Ez mi, komolyan? Nem kaptam tőlük egy centet se, most az, hogy nem akarom kijátszani a bónuszt, ahhoz mi közük van?
    Nevetséges ez a terem, én azt ajánlom mindenki meneküljön, mielőtt még beleesne a csapdába. Bocs, hogy rontom az üzletet nektek, de ez nem hiszem, hogy nektek jó, hogy sok játékos beleesik a csapdájukba. Lényegében, ha nyersz nem veheted ki a nyereményedet a bónusz miatt, ha jól értem. Hát ilyenről se hallottam még. Remélem legalább engedik törölni a bónuszt, vagy nem tudom. Gondolom direkt erre megy ki a játék.

    És ez az utóbbi ez nem valami béta verziós hibának tűnik mint a többi 20 (nem ugrik fel az ablak cselekvéskor, rákattintottam egy gombra, aminél kiírta az asztalon!!!, aminél kiírta, hogy újra be akartam jelentkezni és kidobott, laggol folyamatosan, a versenyre 10-edszerre sikerült reggelni és még sorolhatnám), hanem direkt szívatásnak.

    Eddig volt az ottani hozzászólás.
    Azóta chateltem velük, nagyon kedvesek a chaten, ezt a javukra írom, de nagyon nem sikerült semmit elintézni. Már másfél nap eltelt, és még nem jött válasz erre, hogy miért nem lehet a póker bónusz miatt kivenni a nyereményt. Ilyenről még nem hallottam, ahogy fentebb is írtam, azért ezt minimum jelezni kellett volna szerintem a promózásnál.
    Azt se javították még délután ahogy néztem, hogy a chaten azt mondják 20 euro a kifizetési minimum, a kifizetésnél konkrétan szintén az van, hogy 20-2500-ig lehet kifizetni, a payment methods fülnél 100 euro van írva. Valamelyik tehát nem jó.

    Ezen kívül a chates kolléga még nem is hallott erről, hogy a pókerakadémiáról jövőknek járna a fix 30-as rb, de majd utánanéz. Vasárnap nyomtam kicsit, hétfőn nem láttam több pénzt a számlán. Vagy van valami minimum összeg, amit el kell érni hetente?

    Köszi a választ előre, remélem ti többre juttok, mint én.
    suta likes this.

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Ja, és azt mondták a chaten, hogy a bónusznál 1 dollár kiváltásához 10 dollár raket kell termelni. Ha valaki tehát befizetett mondjuk 200 dollárt, annak 2000 dollárt kell rake-lni, addig nem vehet ki semmi nyereményt. :O Azért ez viccnek is rossz lenne. Mondjuk játszik ez a játékos 2 dolláros stt-ket, akkor abból egy laza 10 000 db-ot le kell játszania, hogy kifizethessen bármilyen nyereményt.
    suta likes this.

  7. #37
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Elnézésedet kérjük, hogy nem reagáltunk, valószínűleg elsiklottunk a hozzászólásaid felett, annyi fronton kapjuk az utóbbi időben a PA Opennel és a PCF Pokerrel kapcsolatos kérdéseket.
    Van valamilyen fejlemény esetleg?

  8. #38
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Szia!

    A terem csapata jelenleg éjt nappallá téve dolgozik azon, hogy minden technikai jellegű akadály mihamarabb elháruljon, de egy ekkora projektnél sajnos tényleg nem lehet 1-2 nap alatt minden bugot kijavítani. Azonban azt te is láthatod, hogy a hozzáállásuk hibátlan, minden megkeresésre igyekeznek villámgyorsan érdemben reagálni.

    A kifizetéssel kapcsolatos probléma nem a PCF Poker sajátossága, manapság szinte minden bónusz feltételhez kötött, illetve az is általános, hogy a bónusz ideje alatt nem lehet kifizetni, de természetesen a bónusz feladása itt is opció.

    Amennyiben a kliensben nem találsz ilyen lehetőséget, arra kérnénk, jelezd a terem ügyfélszolgálatának a dolgot, ha ők sem tudnak azonnal megoldást, akkor pedig keress minket itt és mi igyekszünk majd meggyorsítani a folyamatot.

    Előre is köszönjük a megértésed és a türelmedet, reméljük flottul megy majd a dolog!

  9. #39
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    A terem csapata jelenleg éjt nappallá téve dolgozik azon, hogy minden technikai jellegű akadály mihamarabb elháruljon, de egy ekkora projektnél sajnos tényleg nem lehet 1-2 nap alatt minden bugot kijavítani. Azonban azt te is láthatod, hogy a hozzáállásuk hibátlan, minden megkeresésre igyekeznek villámgyorsan érdemben reagálni.

    A kifizetéssel kapcsolatos probléma nem a PCF Poker sajátossága, manapság szinte minden bónusz feltételhez kötött, illetve az is általános, hogy a bónusz ideje alatt nem lehet kifizetni, de természetesen a bónusz feladása itt is opció.

    Amennyiben a kliensben nem találsz ilyen lehetőséget, arra kérnénk, jelezd a terem ügyfélszolgálatának a dolgot, ha ők sem tudnak azonnal megoldást, akkor pedig keress minket itt és mi igyekszünk majd meggyorsítani a folyamatot.

    Előre is köszönjük a megértésed és a türelmedet, reméljük flottul megy majd a dolog!
    a hozzáállásukkal valóban nincs baj (legfeljebb a hozzáértésükkel, azzal viszont nagyon komoly.)
    pénzt akartam kivenni és persze be kell küldeni mindent (talán csak az oltási bizonyítványt és a keresztlevelemet nem kérték). összeraktam a pakkot, elküldtem az élő chaten megbeszélt email címre. pár óra! múlva visszapattant - mint kézbesíthetetlen. megint chat. adtak egy másik email címet - az első nem volt jó - nem elütés hiba volt, hanem egy karaktersorozat nem stimmelt benne. arra is elküldtem, most várok.
    az oldal viszont minősíthetetlen. már 2 asztalnál is felpörög a ventilátor a gépben, istentelen sokáig tart, míg megnyílik egy asztal. a csúszkák beindítása másodpercekig tart. az asztalokat 2 monitornál nem lehet rendezni, mert mindig csak az elsőre rendez. ha nem vagyok már játékban egy touron, akkor nem tudok megjegyzést tenni az ott lévő barmokra, mert már nem aktív ez a funkció. hogy nincs chat, engem nem zavar, de hogy még a nemzetiségét se tudom megnézni a baromnak, az igen. elképesztően sokáig tart a late reg.
    mindezt azonban ellensúlyozza a valószínűtlenül gyenge mezőny. egy bubi előtt hihetetlenül sokáig tart míg valaki kiesik, hiába várják meg egymást az asztalok a shortok minden egyes leosztásnál kihasználják a lehetséges időt, a timebank pedig években mérhető.
    a bónus körül olyan szintű zűrzavar van, hogy szavak nincsenek rá. szándékosan kis összeget fizettem be, first depo pokerre és napok múlva látom, hogy még semmi sincs kijátszva belőle.
    aztán a bonuszt a kaszinónál találtam meg. pörgettem 1 rulettet és akkor látom, hogy itt lehet kijátszani. na ekkor kerestem meg a supportot chatben.
    az már csak hab a tortán, hogy mióta regeltem, jönnek a francia nyelvű spamek tőlük. az elsőre annyit válaszoltam angolul, hogy magyarul vagy angolul tudunk kommunikálni. erre pár perc múlva jött egy válasz franciául és a biztonság kedvéért elküldték újra az első spamet.
    próbálok menekülni innen - hátha sikerül...

  10. #40
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    A terem csapata jelenleg éjt nappallá téve dolgozik azon, hogy minden technikai jellegű akadály mihamarabb elháruljon, de egy ekkora projektnél sajnos tényleg nem lehet 1-2 nap alatt minden bugot kijavítani. Azonban azt te is láthatod, hogy a hozzáállásuk hibátlan, minden megkeresésre igyekeznek villámgyorsan érdemben reagálni.

    A kifizetéssel kapcsolatos probléma nem a PCF Poker sajátossága, manapság szinte minden bónusz feltételhez kötött, illetve az is általános, hogy a bónusz ideje alatt nem lehet kifizetni, de természetesen a bónusz feladása itt is opció.

    Amennyiben a kliensben nem találsz ilyen lehetőséget, arra kérnénk, jelezd a terem ügyfélszolgálatának a dolgot, ha ők sem tudnak azonnal megoldást, akkor pedig keress minket itt és mi igyekszünk majd meggyorsítani a folyamatot.

    Előre is köszönjük a megértésed és a türelmedet, reméljük flottul megy majd a dolog!
    Ha tényleg van ilyen opció, úgy korrekt, én találtam, és a chaten se tudtak róla. Még nem aktuális, mert még játszogatok, bár kis esélyyel lesz meg a teljes rake, ami a bónusz kijátszásához kell.

    És mit reagáltak a rakebackre, amit hétfőnként írnak jóvá? Ott van minimum vagy hogy működik az? A pontoknál is érdekes, hogy van cashabla meg non-cashable pont. Nem tudom mi lehet a különbség...

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •