Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen
Like Tree43Likes

Téma: 100 ezer eurós promóció a Betfair Pokeren!

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Én játszom Betfairen már egy ideje, ugyan nem twistert, hanem CG-t. Nekem sikerült már fizetős helyen végeznem többször is a Betfair korábbi saját rake racen és affiliate rake racen is, és nem tapasztaltam semmi ilyesmit. Ezek szerint ez akkor csak a twister raceket érinti?

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    twister és twister raceeket, van ott egy maffia kartell, minden nagyobb affilate tud róla... Coral headadminja is benne van a buliban és ha twisteren valaki 50-100on akar játszani tiltás nélkül attól havi 5000 eurót kérnek, ezt a spinbeast külföldi spin csoport vezetője mesélte nekem!
    -JustARide likes this.

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    a tiltás után kiutalják a rollokat, csak nem játszhatsz többet, ez a tag úgy tolta 50-100on hogy Coralra kapott új accountokat két hetente! Szóval összességében nem csak a betfairt érinti a dolog, ez az egész ipoker hálózatra kihat...

  4. #14
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A Betfaires promócióink egy külföldi partnerünkön keresztül zajlanak, amiben természetesen az ő játékosaik is részt vehetnek. Mivel a terem megszüntette a saját promócióinak nagy részét, ezért úgy döntöttünk, hogy számotokra is elérhetővé tesszük ezeket a race-eket, hogy továbbra is extra visszatérítést érhessetek el a teremben.

    Ezért a táblázatban szereplő játékosok közül vannak, akik nem a PókerAkadémia játékosai, ezért sajnos velük kapcsolatban nem sok információnk van. A top20-ban a januári race-en például nem volt Akadémiás játékos.

    A topicban felmerült aggályokról az utóbbi időben hallottunk először általatok, így számunkra meglepetés volt, hiszen a Betfair a világ egyik legnagyobb póker-, sportfogadás-, és kaszinó szolgáltatója, így nehezen tudjuk elképzelni, hogy a legfelsőbb szintű vezetés ilyen kétes módon sáfárkodna egy pókeres promóció kapcsán.

    Viszont, mivel többen is jeleztétek felénk ezt a dolgot, így természetesen megvizsgáljuk az ügyet és felvesszük a kapcsolatot a teremmel, illetve a külföldi partnerünkkel is, akivel a promóciót közösen futtatjuk. A race szervezőinek a válaszát változtatás nélkül közöljük majd veletek.

    Ehhez azonban nagyon hasznos lenne számunkra, ha mindenki, akinek van érdemi információja a dolog kapcsán jelezné ezt felénk privátban és objektíven, részletesen leírná a tapasztalatait, ismereteit.

    Nyilvánvalóan gyakran kapunk játékosoktól különféle alaptalan panaszokat, amelyeket muszáj kiszűrnünk, mivel legtöbbször a tájékozatlanság szüli őket.

    Azonban természetesen, amikor ténylegesen komoly problémáról van szó, igyekszünk a leggyorsabban eljárni és megoldást találni. Így volt ez korábban számtalan alkalommal a múltban is.

    Akik régóta tagjai az oldalnak és részt vesznek a promócióinkban jól tudják, hogy mindig a játékosaink érdekeit tartjuk szem előtt, a lehetőségeinkhez mérten próbálunk mindenki számára kielégítő dealekkel szolgálni.

    Akiben még nem alakult ki ez a bizalom felénk, talán az is belátja, hogy egyértelműen az üzleti érdekeinkkel szemben áll olyan termeket/promóciókat hirdetni, amelyek alapja valamilyen illegális tevékenység, hiszen a célunk hosszútávon egy jól működő pókerközösség fenntartása.

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 04. 03.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    A gusztustalan volt nekem is az első szó, ami eszembe jutott.

    Egyedül nem hiszem, hogy sokra menne az ember de ha páran károsultak összeállnátok és mindenki "kopogtatna" a felügyeleti szerveknél és az iPoker-nél is, valami hatása biztosan lenne (nekem 10+ év alatt kétszer kellett felügyelethez fordulnom, mindkétszer pozitívan csalódtam).

    Akárhányszor csaptak ki (pár eset 10+ év alatt) és utalták ki a pénzem, ahogy fentebb is írta zvar19, a pontjaimat sosem tudtam már beváltani és a RR pénzeket sem kaptam meg.
    Ellenben a nevem mindig ott virított a végső listákon, a PPool része maradtam.

    Ezért is gondolom, hogy nem feltétlenül (vagy nem csak) a más játékos malmára hajtás lehet a cél hanem az is, hogy a tiltott játékosok pénzét valaki zsebrevágja, mivel az sosincs szétosztva a többiek között.
    Ha a Twister race is érintett, - lévén központi és az iPoker fizeti - így magát a hálózatot is lehúzza a management. Hacsak nincs a legeslegfelsőbb körökben (nem terem szinten) is mutyi, akkor ehhez az iPoker-nek is biztosan lenne egy-két szava.
    djeleven likes this.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Abszolút korrektnek tartom ezt a hozzáállást az akadémia részéről. Kíváncsian várom a fejleményeket.
    banoster and Surob like this.

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 04. 03.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    novy +1.

    a Betfair a világ egyik legnagyobb póker-, sportfogadás-, és kaszinó szolgáltatója, így nehezen tudjuk elképzelni, hogy a legfelsőbb szintű vezetés ilyen kétes módon sáfárkodna egy pókeres promóció kapcsán
    Mert nem is a legfelsőbb szintű vezetés csinálja.
    Gondolj bele mi lenne ha pl. a McDonald’s legfelsőbb vezetőségének olyan dolgokkal kellene foglalkoznia, hogy a magyar régióban egy manager pár üzletében mutyizik az egyik beszállítóval. Nem reális, ez nem az ő dolguk és nyilván nem alacsonyodnak le olyan szintre, hogy ők maguk ilyen szinten sáfárkodjanak.
    Nekik nyilván inkább az a dolguk, hogy meghozzák az optimális döntéseket €M kaliberű kérdésekben.

    Ha beigazolódik a gyanú biztosan van a hierarchiában 1-2 szinttel magasabban lévő személy, akit ez érdekel is, és érdeke is utánajárni. Vagy marad a több front, csoportosan, mondjuk egy "Suspected fraud at Betfair and Coral poker management" címmel és csakis objektíven:
    - 2+2,
    - iPoker,
    - felügyelet,
    - broadcast az összes létező betfair/coral e-mailre (kivéve poker, felesleges)

    és mindegyik csatornán megírni mit léptél eddig a többi csatornán (pl. felügyeletnek küldöd a 2+2 linket is stb.).

    Na nagyon belelovaltam magam ... hajrá PA, nagyon jó a hozzállásotok!
    djeleven and -JustARide like this.

  8. #18
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 09. 13.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Ez a kis twister promó 2500 as kétheti menni fog hosszútávon ez is valami központi race lett?Vagy csak 2-3hónapig lesz mint régebben volt?Előre is köszi a választ.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    2014 óta twisterezem, betfairrel nem volt ilyen problémám soha. Sok összetűzésem volt az 50-100-as kartellel, coralon elkezdtem ütni őket, 6(!) nap grind és twister race 3-4. hely után zároltak azonnal. Betfairt is megkeresték nem is egyezer, de hiába próbálkoztak, évek óta minden gond nélkül játszom náluk. Még henceg is az asztaloknál a leggusztustalanabb közülük, hogy ne erőlködjek, úgyis kibaszat. Nickeket is váltanak nekik coralon, bármit megtehetnek.

  10. #20
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Pontosan ez a helyzet, amit a kollégák írtak. Engem mindkét helyről, a Coralról és a Betfairről is bannoltak. Több csapattársam is ugyanígy járt, ill. külföldi regekről is tudok, akiket kivágtak. Közvetve egy bizonyos affil intézi a kitiltásokat, aki ismeri a megfelelő embert az ipoker vezetőségében. Az alatta lévő kartel hatalmas pénzeket tesz zsebre már jó ideje.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •