Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen
Like Tree21Likes

Téma: A PartyPoker bevezetette a Diamond Club Elite VIP szintet!

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Na már csak a botokat kell kisöprögetni onnan 'oszt jó napot!
    Laci24 and csiga19794 like this.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért baj az neked, hogy vmi pozitív dolgot visszahoztak a múltból? Nem teljesen mind1, hogy eredeti vagy sem?!
    Nem írtam, hogy "baj"! Ellentétesen! Nagyon örülök, bár ez a volumen engem egyáltalán nem érint és nem is fog. Gondolom téged sem. Nem zavar, ha tökéletesen lekopizzák a Starst, csak a hozzáállást ne utánozzák le!

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet Wild500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tölti le az ápdétet
    Szerencsére nekem is ez a legnagyobb gondom a szoftverrel!
    Azt hiszem ezt a 5mp-et elviselem havonta míg megkeresem a telepítő exe-t és verek rá egy dupla kattot
    iKeksz likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  4. #14
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    sok embert nem hinnem h érint. egyébként nem tudom hogy lehet megcsinalni, valoszinuleg sehogy az adott forgalom mellett. Havi 50k handet kellene letolni 5/10+ ami nem feltétlenul elérhetetlen, de nem fut annyi asztal. Valszeg 0-24 ben kellene asztalt vadászni, és tolni a reqwarokat is, dehát azok az asztalok is megszunnek. Omahaban biztos hogy elérhetetlen, max ha 2/5 ön ha valaki beüti a fejét és beletesz havi 100k handet..
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #15
    Tag Welcomethelamboland avatara
    Csatlakozott
    2018. 05. 11.
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    spin, hyperhu botoknak EZ
    Masters800 likes this.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sok embert nem hinnem h érint. egyébként nem tudom hogy lehet megcsinalni, valoszinuleg sehogy az adott forgalom mellett. Havi 50k handet kellene letolni 5/10+ ami nem feltétlenul elérhetetlen, de nem fut annyi asztal. Valszeg 0-24 ben kellene asztalt vadászni, és tolni a reqwarokat is, dehát azok az asztalok is megszunnek. Omahaban biztos hogy elérhetetlen, max ha 2/5 ön ha valaki beüti a fejét és beletesz havi 100k handet..

    Spinen szerintem is elég könnyen megvan 100$+ grindereknek. CGben láthatóan megnőtt FF500 seatek száma, esténként 50 körül van. Érezhetően több asztal fut csak regekkel, sztem páran tuti rámennek. Inkább akkor lenne rá reális esély, ha bevezetnék FF1k-t és megnőne az akció 2,5k-n is.
    naggeri likes this.

  7. #17
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sok embert nem hinnem h érint. egyébként nem tudom hogy lehet megcsinalni, valoszinuleg sehogy az adott forgalom mellett. Havi 50k handet kellene letolni 5/10+ ami nem feltétlenul elérhetetlen, de nem fut annyi asztal. Valszeg 0-24 ben kellene asztalt vadászni, és tolni a reqwarokat is, dehát azok az asztalok is megszunnek. Omahaban biztos hogy elérhetetlen, max ha 2/5 ön ha valaki beüti a fejét és beletesz havi 100k handet..
    Hát PLO-ban tényleg nehezebben elérhető, de azért nem ennyire...
    Plo 200 kb. 50K hand/hó alatt lehet megcsinálni az éves 100K rake-et (Diamond).
    Diamond Elit-hez 2/5-nél kb. 60K hand kellene hozzá havonta, kérdés, h a forgalommal kivitelezhető-e. Vszeg grindolni kell felette is.
    Esetleg alternatíva lehetne azoknak a regeknek, akik ezeket a téteket tolják standard, h ne kelljen egyszerre több teremben játszani. De gondolom az asztal szelekció jobban megéri.
    Utoljára módosítva: Aenima által: 2019. 02. 06. 18:24
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  8. #18
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet Welcomethelamboland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    spin, hyperhu botoknak EZ
    100$ spinen 5$ rake-el számolva 40000db, még egy nem olyan kemény grinder is hozni tudja. Cashen tolni fogják a regek 4 asztal FF NL500+ sima asztalok(4-5)még hozzácsapnak és hozzák a 200k raket.

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sok embert nem hinnem h érint. egyébként nem tudom hogy lehet megcsinalni, valoszinuleg sehogy az adott forgalom mellett. Havi 50k handet kellene letolni 5/10+ ami nem feltétlenul elérhetetlen, de nem fut annyi asztal. Valszeg 0-24 ben kellene asztalt vadászni, és tolni a reqwarokat is, dehát azok az asztalok is megszunnek. Omahaban biztos hogy elérhetetlen, max ha 2/5 ön ha valaki beüti a fejét és beletesz havi 100k handet..

    Geri 15öt rakeltem januárban 95% 500 meg kis 1k
    Sztem nektek ilyen 10 meg 25ön nagyon sima.
    Nézegettem azért 1k-n meg 2k-n is van akció bőven,más kérdés,hogy regwar gondolom végig.
    Ha nem csak shotolnám az 1k-t akkor sztem neki is mennék.
    Így csak a sima diamond egyelőre.

  10. #20
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet rookie8906 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Geri 15öt rakeltem januárban 95% 500 meg kis 1k
    :O kemény. mennyi hand ment le? 5/10+ elég gyorsan bomlik az asztal, lehet ha csak partyt erőltetném neki lehetne menni, de nem feltétlen akarok kiégni se nyár közepére
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •