Oldal: 2 / 12 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (116) összesen
Like Tree46Likes

Téma: PCF poker

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Nem akarja ez a terem, hogy itt játsszak. Ha a kliensben akarok belépni, invalid user/pass-t ír ki. Miközben a weboldalon meg simán beléptet. Mit rontok el?

  2. #12
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    A weboldalon és a kliensben is a Weboldali usernevedet add meg, ne a pokeres nickedet.
    Ha nem így, akkor az lehet esetleg a baj, párszor én is ebbe futottam..
    A fish aki fejlődni akar

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 21.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Rég nem játszottam, és látom, hogy sokan panaszkodtok a teremre, de meg kell kérdeznem: van valami normális micro mtt kínálat? Paysafe card befizetés?

  4. #14
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    mtt-re pokerstars, francia-spanyol ps, party és esetleg ipoker. Még az unibeten is jobb mtt kínálat van mint micron.
    csababacsi likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    A kifizeteshez a lábméremetem is 3szor megkérdezték és még mindig nem hagyták jóvá...
    zo12345li and csababacsi like this.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet EUBANK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kifizeteshez a lábméremetem is 3szor megkérdezték és még mindig nem hagyták jóvá...
    Nekem se ment egyszerűen. Korábbi beszélgetésből, hogy mi kell a számla verifikálásához:

    • In order to verify your account, please send us the following documents: - A Copy of your valid ID; - A proof of address showing your name and address (not older than 2 months); - A screenshot of your Skrill or Neteller showing your name, address, email and URL address.

    • - A proof of address showing your name and address (not older than 2 months)
    Is an invoice good for that?

    • Any govermental document that confirms your address

    Elküldtem a jogosítványt, lakcímkártyát (államilag kiállított dokumentumot, amin szerepel a cím), és a netellert, amin szerepel a név, cím, e-mail cím, és az URL, amúgy alig találtam meg, azt az oldalt, ahol mind a 4 rajta van. Erre 3 nap múlva, chaten ….

    • Zoltan, as far as I can see, our Finance team have sent you an email today. They ask you to send another Neteller screenshot with your Neteller ID visible and some invoice in your name to confirm your address.

    Ők se tudják mit akarnak. Aztán végül számlám nem volt, egy postai csekket elfogadtak. De olyan érthetetlen ez számomra, hogy olyan dolgokat kérnek, ami nem feltétlenül van egy embernek. Lakcímkártyája mindenkinek van, azt kérhetik. De már több helyen nem akartak kifizetni, mert nem volt számlám, aminek pont semmi jelentősége, elmész bárhova, aztán kiállíttatsz egy számlát bármilyen névre meg címre, senki nem foglalkozik vele. De a hivatalos lakcímkártya nem jó.
    Tök kíváncsi lennék, hogy mivel magyarázzák ezt. Mert a chaten annyival, hogy ez a szabályozás, és ez a procedúra az én és a tőkém védelmére szolgál.
    Játszani bárki eljátszhatja, de kifizetni már csak szigorúan a számla tulajdonosa fizetheti ki, mert a kifizetésig soha nem kérdezi meg senki, hogy ki vagy, hány éves vagy.
    Utoljára módosítva: zo12345li által: 2019. 02. 07. 22:19
    djeleven likes this.

  7. #17
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tök kíváncsi lennék, hogy mivel magyarázzák ezt. Mert a chaten annyival, hogy ez a szabályozás, és ez a procedúra az én és a tőkém védelmére szolgál.
    Egyfelől - feleslegesen berzenkedsz, mert mindenhol ezt kérik.
    Másfelől - létezik ennél jobb módszer, amit pl. fintech cégek alkalmaznak: ID, lakcím, plusz egy rövid live videós azonosítás.

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Játszani bárki eljátszhatja, de kifizetni már csak szigorúan a számla tulajdonosa fizetheti ki, mert a kifizetésig soha nem kérdezi meg senki, hogy ki vagy, hány éves vagy.
    Ebben viszont abszolút igazad van! (Tán a franciáknál van máshogy? Már befizetés előtt azonosítanod kell magad?)
    "Egon, ez piszok jó!"

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ők se tudják mit akarnak. Aztán végül számlám nem volt, egy postai csekket elfogadtak. De olyan érthetetlen ez számomra, hogy olyan dolgokat kérnek, ami nem feltétlenül van egy embernek. Lakcímkártyája mindenkinek van, azt kérhetik. De már több helyen nem akartak kifizetni, mert nem volt számlám, aminek pont semmi jelentősége, elmész bárhova, aztán kiállíttatsz egy számlát bármilyen névre meg címre, senki nem foglalkozik vele. De a hivatalos lakcímkártya nem jó.
    Tök kíváncsi lennék, hogy mivel magyarázz.
    Nincs teljesen igazad. A lakcímkártya egy magyar sajátosság, a porosz/kommunista rendőrállam maradéka, a világ civilizált felében egyáltalán nem biztos hogy van. Utility bill viszon biztosan van. Az igaz, hogy photoshop (vagy akár egy word...) birtokában minden neházság nélkül előállítható. De nekik elsősorban a hatóságok felé kell bebizonyítani, hogy megtették az 'üzletileg elvárható erőfeszítéseket' na arra meg pont jó.

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Kezd már vicces lenni, minden alkalommal kitalanak valami újat, én skrillel és netellerrel is fizettem be, persze nem egyszerre kérték be a screenshotokat, most ott tartunk, hogy 5 napja nem küldik a lovét....

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs teljesen igazad. A lakcímkártya egy magyar sajátosság, a porosz/kommunista rendőrállam maradéka, a világ civilizált felében egyáltalán nem biztos hogy van. Utility bill viszon biztosan van. Az igaz, hogy photoshop (vagy akár egy word...) birtokában minden neházság nélkül előállítható. De nekik elsősorban a hatóságok felé kell bebizonyítani, hogy megtették az 'üzletileg elvárható erőfeszítéseket' na arra meg pont jó.
    Akkor mire godnolt először, hogy államilag elismert cucc, amin rajta van cím, ha nem a lakcímkártyára? De miért kellene lennie utility billnek? Nekem egyáltalán nincs semmi a nevemen. A telefonom is kártyás, bankszámlám sincs. Sehonnan nem kapok semmit a nevemre.

Oldal: 2 / 12 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •