Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
Like Tree2Likes

Téma: PA Open 4 - könnyű kijutás, online 1. nap és további fontos infók

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás PA Open 4 - könnyű kijutás, online 1. nap és további fontos infók


  2. #2
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Nem igazán értem: Szerintem egy online első napnak leginkább csak akkor van értelme, ha minimum 20-an, de inkább még jóval többen indulnak rajta (hogy a végén is maradjon még értelmezhető mennyiségű játékos). Azt gondoltam volna, hogy pont fordítva lesz és az akadémiás kijutók automatikusan ide kerülnek és ezzel alapból megteremtik a kellő létszámot s könnyebben bevonzanak újabb indulókat is.
    "Egon, ez piszok jó!"

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 12. 20.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Vagy legalább engedni, hogy az online szatosok választhassanak, hogy hol indulnak.

  4. #4
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem igazán értem: Szerintem egy online első napnak leginkább csak akkor van értelme, ha minimum 20-an, de inkább még jóval többen indulnak rajta (hogy a végén is maradjon még értelmezhető mennyiségű játékos). Azt gondoltam volna, hogy pont fordítva lesz és az akadémiás kijutók automatikusan ide kerülnek és ezzel alapból megteremtik a kellő létszámot s könnyebben bevonzanak újabb indulókat is.
    Az online 1. nap nem csak az Akadémiások, mindenki számára nyitott, és sok szatellitet indít majd rá a PCF. Szerintem érthető, hogy a Banco szeretne minél ismertebbé válni a magyar játékosok körében, amire az online 1. nap nem igazán megfelelő. Emiatt az első pillanattól kérés volt, hogy az Akadémiás exkluzív szatellitek ne az online 1. napra kvalifikáljanak. Az online 1. nap egy extra, amit a PCF-nél pluszban kiharcoltunk.

    Ezt leszámítva a szatellitjeinkről bejutók szabadon dönthetnek, melyik napon indulnak.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2019. 02. 14. 20:52

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 07. 30.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Ha több első napon jut tovább a játékos akkor mi a szitu?

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az online 1. nap nem csak az Akadémiások, mindenki számára nyitott, és sok szatellitet indít majd rá a PCF. Szerintem érthető, hogy a Banco szeretne minél ismertebbé válni a magyar játékosok körében, amire az online 1. nap nem igazán megfelelő. Emiatt az első pillanattól kérés volt, hogy az Akadémiás exkluzív szatellitek ne az online 1. napra kvalifikáljanak. Az online 1. nap egy extra, amit a PCF-nél pluszban kiharcoltunk.

    Ezt leszámítva a szatellitjeinkről bejutók szabadon dönthetnek, melyik napon indulnak.
    Ha valaki jegyet nyer valamin, után már nem nyerhet máson. Az egyszerre záródó rake és handracenél hogy dől el, hogy valaki melyikről kapja meg a jegyet. A cikk alapján úgy értelmezem, hogy a rake racen kapják meg először, és akkor a hand raceről kiesik az eredményük. Csak így rögzítve nem láttam sehol leírva. Csak kikövetkezteteni lehet. Meg tudod erősíteni?
    Köszi!

  7. #7
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki jegyet nyer valamin, után már nem nyerhet máson. Az egyszerre záródó rake és handracenél hogy dől el, hogy valaki melyikről kapja meg a jegyet. A cikk alapján úgy értelmezem, hogy a rake racen kapják meg először, és akkor a hand raceről kiesik az eredményük. Csak így rögzítve nem láttam sehol leírva. Csak kikövetkezteteni lehet. Meg tudod erősíteni?
    Köszi!
    Szia! Abszolút jogos a kérdés. Őszintén szólva nem tudom a választ, utána fogok kérdezni, és itt jelezzük mielőbb.

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 07. 30.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet ati777 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha több első napon jut tovább a játékos akkor mi a szitu?
    Hülyeséget kérdeztem, azért nem kapok választ?

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet ati777 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hülyeséget kérdeztem, azért nem kapok választ?
    Tök jó kérdés, de PCF pokeres témában sajnos lassú a kommunikáció.
    Amúgy azt nem tudja valaki, hogy HM2-öt a böngészős verziónál lehet használni?
    Mert nekem a letöltött verzióban semmi nem működik kb. Azt mondták majd kijavítják, de azóta se történt meg.

  10. #10
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet ati777 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hülyeséget kérdeztem, azért nem kapok választ?
    Valószínűleg ha már továbbjutottál akkor nincs értelme elindulni még egyszer. A lebonyolítás nem ad lehetőséget a buy in-k halmozására. Ahogy a már továbbjutók is törlésre kerülnek a pontversenyből pl.

    Hogy hülyeséget kérdeztél-e? Technikailag nem, gyakorlatilag...

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •