Oldal: 3 / 12 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (117) összesen
Like Tree81Likes

Téma: Betfair race-ek - állásfoglalás az ügy kapcsán

  1. #21
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Gondolom kb az lehet, hogy az 50eur és 100 Twister limiteket teljesen leuralják ezek a gagyin megírt botok. De mivel folyamat ketten játszanak a 7% rake miatt még jó visszatérítéssel sem éri meg velük játszani, hacsak nem crusholod őket szarrá. De mégis ki a picsa akar ekkora varianciát felvállalni?

    Főleg ha még utána bannolják a picsába.

    AMi fura, hogy mint említettem, 10 euro limitről léptem fel és csodák csodájára nem találok olyan gagyi játékosokat még 10 eur twisteren sem, mint azok, akik uralják az 50 és 100 eur lobbikat. Tényleg atom nitek, ha az új tanítványom beültetném fél évi rutinjával megverné őket (ha nincs foul play, ami ezen hírek szerint kurvára gyanús, hogy van)
    Utoljára módosítva: Atton64 által: 2019. 02. 11. 18:31

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Honnan tudják hogy ki van bannolva ps-en? o.O

    Ha összebeszélnek a termek akkor az még durvább lehet..
    Utoljára módosítva: geryhun által: 2019. 02. 19. 19:54

  3. #23
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 02. 26.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Kérnék mindenkit, hogy aki áldozatul esett ennek a scamnek, az írjon pár sort róla a twoplustwon létrehozott topikban:
    https://forumserver.twoplustwo.com/2...poker-1737415/

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Valóban hitelesebb lenne az egész, ha itt is és 2+2-n is régebbi accod lenne, de szépen összefoglaltad a lényeget, meglátjuk mi sül ki belőle.
    banoster likes this.

  5. #25
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 02. 26.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Igen, tudom, de ezeknek a sracoknak nagyon nagy hatalma van, es nem akarom, hogy megtudjak ki inditotta el ezt az egeszet. A lenyegen ez nem valtoztat, ha legalabb fele annyi ember elmondja amit tapasztalt twoplustwon is, akkor mar talan lesz valami ugyunk. Jelenleg 1 valaki irt be, es eros meggyozodesem, hogy az elso ketto hozzaszolo a jelenlegi kartel tagjai.
    djeleven likes this.

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Igen, nekem is ez volt az első gondolatom, h ezt találták ki védekezésképpen.

  7. #27
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Igen gyakorlatilag 1hsz-es 2019 februári regisztrálók kommenteltek mind a kettő oldal részéről.
    Számomra furcsa, hogy ilyen kevesen írnak/hallani erről az ügyről vagy simán ennyire kevés 50+ twister reg van? Mennyi érintett lehet?

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet SpinGrinder78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, tudom, de ezeknek a sracoknak nagyon nagy hatalma van, es nem akarom, hogy megtudjak ki inditotta el ezt az egeszet.
    ??? Min aggódsz? Lófejet találsz az ágyadban?
    S0nnyB1ack likes this.

  9. #29
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Pls bárki csinálta a fórumpostot, rakja már át News, view and gossipbe.... Internet pokert nem nagyon nézegetik, NVG nagyobb megtekintést lehet hozni.


    Érdekes, hogy a tag, aki 48 órát írt, hogy elkezdi szivárogatni, amit Andy Greekfish írt neki, és elvileg a spinbeats tulajdonosa volt, leszedte a hozzászólását és azt is, amiben írták neki, hogy remélik a 48 óra nem arra van, hogy bevetesse magát a cartellbe/pénzt csikarjon ki belőlük. Ez volt tegnap. Most a postnak hűlt helye, internet archiveban sem találni. Asszem sikerült megegyeznie velük :/
    djeleven likes this.

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Tényleg keményoh gyleszedte, pedig vártam már a bizonyítékos posztját. De amúgy az a hsz ami pont azon aggódott, hogy megegyezik a karellel az a tied volt nem? Mármint számomra a stílus alapján kb. 100%, hogy a fol**** nick a tied! Sorry a winamaxdonkstílusért de olyan az állapotom is!

Oldal: 3 / 12 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •