Oldal: 5 / 12 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (116) összesen
Like Tree46Likes

Téma: PCF poker

  1. #41
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet EUBANK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát erről annyit, hogy két heads up asztalom nem jött ma fel, épp a supporttal chatelek ez ügyben, ha nem kapom vissza buyint, akkor nekem itt ér véget a kapcsolatom ezzel a teremmel, eddig se volt jó véleményem, de most ez már tényleg durva, már az asztal se jön fel.... csak a usd tűnik el a számlámról
    Sztem velem is történt ilyen. Én is chateltem, azt írták, hogy nem látják, hogy reggeltem volna stt-re, az uccsó tétet cg-en látják. De fura volt, hogy pont 1.15 hiányzott sztem, amennyi egy don stt. De hagytam, mondom, mit tudok csinálni, nem is voltam annyira biztos benne. De ha már más is írja, akkor vszű nekem volt igazam.
    De pcf chaten kb. össze-vissza írogatnak, ami eszükbe jut. Kérdeztem pl. hogy mi számít rake handnek, azt írja, hogy minden handből vonnak rake-t. Erre most utánanéztem magam, és a microgamingen is érvényes ez, hogy csak abból vonnak, ami flop után ért véget, tehát preflop hand az nem számít rake handnek.
    Meg amit másik topikban is írtam, csak még nem érkezett rá válasz a Pokerakadémiától, hogy ez a 30%-os rakeback se nagyon működik, vagy valamit én értettem nagyon félre a Pokerakadémia leírásából.
    Utoljára módosítva: zo12345li által: 2019. 02. 19. 23:21
    törpiszörpi likes this.

  2. #42
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem velem is történt ilyen. Én is chateltem, azt írták, hogy nem látják, hogy reggeltem volna stt-re, az uccsó tétet cg-en látják. De fura volt, hogy pont 1.15 hiányzott sztem, amennyi egy don stt. De hagytam, mondom, mit tudok csinálni, nem is voltam annyira biztos benne. De ha már más is írja, akkor vszű nekem volt igazam.
    De pcf chaten kb. össze-vissza írogatnak, ami eszükbe jut. Kérdeztem pl. hogy mi számít rake handnek, azt írja, hogy minden handből vonnak rake-t. Erre most utánanéztem magam, és a microgamingen is érvényes ez, hogy csak abból vonnak, ami flop után ért véget, tehát preflop hand az nem számít rake handnek.
    Meg amit másik topikban is írtam, csak még nem érkezett rá válasz a Pokerakadémiától, hogy ez a 30%-os rakeback se nagyon működik, vagy valamit én értettem nagyon félre a Pokerakadémia leírásából.
    Hát, nagyon látszik, hogy kezdő teremről van szó, de nem értem, hogy miért ilyen lassúak... A Partynál is előfordult hasonló eset, azonnal vissza adták a buyint...
    törpiszörpi likes this.

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Talán már másik topikban elhangzott, de ez mit jelent pontosan? (értelmezést kérek, nehogy vki lefordítsa!)

    Your bonus is still active! Wagering requirements must be completed before winnings can be withdrawn.

    Találtam még ilyet:

    Note that these bonuses are CASHABLE meaning that you can withdraw the bonus and the winnings when you have completed the wagering requirement.

    Az én helyzetem pedig: cashoutolni akarok mindent. Buktam, tehát kevesebbet vennék ki, mint amennyit beraktam, tehát winnings nem áll fenn. Ha jól látom, csak rb-t kaptam, mert a bónusz egy összegben íródik jóvá, mégsem engedi kivenni. Eddig kb. a depo 6-7%-át rake-eltem be. Nyugtasson meg vki, hogy nem kell a depom 5 szörösét lerake-elnem, hogy visszakpjam a saját pénzem egy részét.
    Utoljára módosítva: peraspera által: 2019. 02. 20. 13:23

  4. #44
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talán már másik topikban elhangzott, de ez mit jelent pontosan? (értelmezést kérek, nehogy vki lefordítsa!)

    Your bonus is still active! Wagering requirements must be completed before winnings can be withdrawn.
    szabad fordításban, ha kiutalsz ugrik a bónusz, előbb ki kell játszani a bónuszt, csak azután utalhatsz ki

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet EUBANK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szabad fordításban, ha kiutalsz ugrik a bónusz, előbb ki kell játszani a bónuszt, csak azután utalhatsz ki
    nem enged olyan opciot, hogy a bonusz bukta, egyáltalán nem engedi a cashoutot.
    törpiszörpi likes this.

  6. #46
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem enged olyan opciot, hogy a bonusz bukta, egyáltalán nem engedi a cashoutot.
    Nekem is ez volt, kell írni a chaten a PCF-nek, csak elég kiszámíthatalan mikor vannak fent, és ott tudja tudja törölni a bónuszt, utána ez már nem lesz akadály. Utána már csak bekérnek mindenféle iratot, hogy verifikálják az accodat. És akkor lehet majd cash outolni.

  7. #47
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Köszi, remek. A verifikálást már direkt előre megcsináltam, okulva az itt leírtakból.
    törpiszörpi likes this.

  8. #48
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Nektek legalább beállítottak first depo bónuszt nekem azt sem sikerült még :-D
    törpiszörpi likes this.

  9. #49
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is ez volt, kell írni a chaten a PCF-nek, csak elég kiszámíthatalan mikor vannak fent, és ott tudja tudja törölni a bónuszt, utána ez már nem lesz akadály. Utána már csak bekérnek mindenféle iratot, hogy verifikálják az accodat. És akkor lehet majd cash outolni.
    Most azt mondja a csetes lindsey kisasszony, hogy erre nincs mód, tehát ott tartunk hogy be kell rake-elnem 1500 eurót, hogy visszakapjam a saját 300-amat (amiből már amúgy is buktam). cool
    törpiszörpi likes this.

  10. #50
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Az kemény. Meg az, hogy mennyire konzekvensek. Saját pénzed nem kaphatod vissza. Bravuros.
    De pont most irtam itt chaten, hogy 8-14-i hand racen van 507 handem vagy mennyi. Es azokon a napokon nem jatszottam egyaltalan, meg pénz se volt bent. Vszu az eheti meg annyival kevesebb. Vagy valami husvet szigeteki időzónát néznek, es a péntek dél igy kerulhetett csütörtökön 23:59 elé.

    Lehet érdemes megprobalni masik chatesnel, lehet az kitörli.
    törpiszörpi likes this.

Oldal: 5 / 12 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •