Oldal: 661 / 709 ElsőElső ... 161561611651659660661662663671 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.601 - 6.610 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #6601
    Lelkes újonc vamcrew avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hely
    Királyhelmec
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Másik lehetőség: crypto részlegen veszel crypto valutát, majd ugyanezt visszafelé és minimális veszteséggel "tisztára mostad" a pénzt.
    Köszi, ez volt a leghasznosabb tanács, minimális költséggel meg is oldottam a problémát két perc alatt. Pénz a helyén, hála neked!
    Buksisak likes this.

  2. #6602
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 02. 26.
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A kérdésem a következő:
    Be lehet valahogy állítani a starsos kifizetésnél, hogy ne forintba utaljon ki? Mert a Skrilles számlám $ -os.
    És elég sokat bukok a kifizetéseknél az ide oda váltogatással.

    A válaszokat előre is köszönöm!

  3. #6603
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    ps lobby-ban csinálj $-os acc-ot és ott váltsd át. ps középárfolyamon vált. utána arról kérd ki

  4. #6604
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 02. 26.
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás

    Elvileg $ -os. Neteller -re pl. engedi, csak skrill -re nem :/

  5. #6605
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    akkor a ps support-ot kérdezd meg hogy miért forintban utalják

  6. #6606
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 02. 26.
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás

    Rájuk írtam. A gond az volt, hogy csak abban a pénznemben lehet kifizetni, amiben utoljára befizettem. Előtte elolvastam a kifizetési útmutatót. Ahol az áll, hogy a „Először a legrégebbi befizetési mód használatával hajtjuk végre a kifizetést.” Ez kicsit megkavart. Szerintem a legrégebbi helyet az utolsó szóval sokkal egyértelműbb lenne. De lehet csak nekem nem volt az .

  7. #6607
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 02. 10.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni ebben? kb. 7-8 éve regeltem skrillre, akkor még egy kisebb termeben játszottam, emiatt EUR alapú számlát nyitottam (skrillnél). Ez a terem már rég megszűnt, 888-on tolom főleg, ahol $- ban kérem a kifizetést, és qrvára lehúznak. csak példának: ha 30$ kérek ki, már 2 dollárral lehúznak a középárfolyamhoz képest.Több száz dollárnál meg akár 10-20 ezer HUF-fal is.Ha EURO-ban kérném ki, akkor még többet buknék rajta(+1 váltás) ? Melyik kifizetésen buknék a legkevesebbet? Vagy a 888 alapból ennyire mocskosul lehúz, szarul vált? Köszönöm a segítséget!
    törpiszörpi likes this.

  8. #6608
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Igen, minden devizaváltás költséges és nem éri meg. Azt javaslom valakivel boltold el a skrill EUR-t skrill USD-ra vagy nyiss egy accountot tesó nevére és az legyen USD-os
    törpiszörpi likes this.

  9. #6609
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    one-time password-omat nem fogadja el a skrill...Van még valakinek ilyen problémája? Van a skrill-nek chat supportja, vagy csak e-mailben lehet velük kommunikálni?

  10. #6610
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet Pedro83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    one-time password-omat nem fogadja el a skrill...Van még valakinek ilyen problémája? Van a skrill-nek chat supportja, vagy csak e-mailben lehet velük kommunikálni?
    Szia!

    Van chat support is, kicsit nehezen lehet megtalálni. Nekem úgy sikerült, hogy itt:

    https://www.skrill.com/en/support

    rákerestem a problémám témájára és azt kiválasztva felhozta az email küldés vagy web lehetőségét. Ez utóbbi a chat. Nem minden témakörben ajánlja fel, lehet át kell kattintanod egy másik témába de tuti működnie kell
    Csatolt képek Csatolt képek
    Pedro83 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •