Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (33) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Akadémiás Skrill promóció az Unibet Pokeren!

  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 03. 24.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Idézet ria05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez egy oltári nagy baromság, hogy nem kéred ki számlára. Annak mi értelme, ha nyersz és elbaxod direkt, mert be vagy to.va a kifizetéstől?
    Írtam, hogy egyénfüggő... Fogalmad sincs róla, hogy konkrétan én miért nem kérhetem ki bankszámlára, nem ismersz, úgyhogy ne legyél nagyon okos. Nálam ez nem opció , maradjunk ennyiben,nyilván nem fogom itt nyilvánosan senkinek megindokolni.

    Tolni meg lehet csak játékszeretetből is, remélem nem tiltod meg
    törpiszörpi likes this.

  2. #12
    Fanatikus tag törpiszörpi avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 08.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    ria a legokosabb a világon! ő mindent tud kivéve amit nem! és ilyen elég sok van... csak szegény annyira.. nem látja be!
    WINAMAXDONK likes this.

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 16.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Két napja megadtam az info@pokerakademia.com címre a nickem netelleres befizetés hozzáférése végett, de még nem jött válasz. Mennyi idő, míg visszajeleztek?
    Köszi

  4. #14
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Mindenkitől elnézést kérünk, akinek nem jeleztünk vissza, sajnos a jelentkezések magas száma miatt néha előfordul, hogy ez elmarad. Aki elküldte a kért adatokat, annak nincs más teendője.

    Ha valaki esetében felmerül bármilyen probléma, azt mindenképpen jelezni fogjuk az adott illetőknek.

  5. #15
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 06. 28.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Nekem egy olyan problémám van, hogy amikor végre akarom hajtani az első befizetést mastercarddal, akkor nem fogadja el a kártyaszámot, mikor beírom a kártyaszámot, pirossal bekeretezi a kitöltőrublikát majd befizetés gombra kattintva kiírja, hogy hiba történt a kártya hozzáadása során. Próbálkoztam Skrill kártyával és OTP-ssel is, egyiket se fogadja el.
    Valaki találkozott már ezzel a problémával, esetleg tudja valaki, hogy ilyenkor mi a teendő?

  6. #16
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet Hunetyx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Nekem egy olyan problémám van, hogy amikor végre akarom hajtani az első befizetést mastercarddal, akkor nem fogadja el a kártyaszámot, mikor beírom a kártyaszámot, pirossal bekeretezi a kitöltőrublikát majd befizetés gombra kattintva kiírja, hogy hiba történt a kártya hozzáadása során. Próbálkoztam Skrill kártyával és OTP-ssel is, egyiket se fogadja el.
    Valaki találkozott már ezzel a problémával, esetleg tudja valaki, hogy ilyenkor mi a teendő?
    írj a terem ügyfélszolgálatának
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 06. 28.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Azóta már írtam nekik, azt mondták, hogy Magyarországról csak Magyarországon kiállított bankkártyával lehet befizetni, ezért nem működik a Skrill-es. Viszont az OTP-s se működik, azt már nem mondták miért, de nem láttam értelmét vitába szállni, úgy hogy végül banki átutalással fizetek be.

  8. #18
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 03. 16.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Most regisztrálnák az Unibetre.
    Azt írjátok, hogy ha még nem fizettél be, egy első befizetés végrehajtása valamilyen más befizetési módszerrel.
    Ez a befizetés nem probléma, ha február 28. után történik meg?
    Illetve ha közben nálam elfogadják a promóban meghirdetett netelleres fizetési lehetőséget, akkor nem hajthatom végre az első befizetést rögtön a netelleről?

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Aki elküldte a kért adatokat, annak nincs más teendője.

    Ha valaki esetében felmerül bármilyen probléma, azt mindenképpen jelezni fogjuk az adott illetőknek.
    Pontosan milyen adatokat is kell elküldeni? Most hirtelen nem találom, pedig mintha valahol olvastam volna. E-mail cím + azonosító kód?

  10. #20
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Ahhoz, hogy kérvényezni tudjuk a Skrillt/Netellert, a következő adatokra van szükségünk:

    - Unibetes email-cím
    - Unibetes azonosító

    Nem probléma, ha valaki 28-a után fizet be.
    kamon likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •