Szavazás eredménye: Mit tennétek riveren?

Szavazók
22. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • A: Riveren checkelnék, nincs érték a betben, nem lesz elég rosszabb lapja ami megad.

    5 22,73%
  • B: Call, ilyen odds mellett ha flush-t dobunk valószínűleg overfoldolunk.

    1 4,55%
  • C: Fold. Villain valószínűleg nem fog itt elégszer blöffölni, a value-range ellen nem állunk jól.

    16 72,73%
Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Nl100 BvB Flush-hel megadjuk-e a river pusht?

  1. #1
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás Nl100 BvB Flush-hel megadjuk-e a river pusht?

    Kis vasárnapi élénkítőként berakok pár handet elemzésre.

    Poker Stars, $0.50/$1 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    SB: $100 (100 bb)
    Hero (BB): $100 (100 bb)
    UTG: $41.37 (41.4 bb)
    MP: $139.67 (139.7 bb)
    CO: $103.30 (103.3 bb)
    BTN: $105.45 (105.5 bb)

    Preflop: Hero is BB with
    4 folds, SB raises to $3, Hero calls $2

    Flop: ($6) (2 players)
    SB bets $2.84, Hero raises to $7.96, SB calls $5.12

    Turn: ($21.92) (2 players)
    SB checks, Hero bets $14.31, SB calls $14.31

    River: ($50.54) (2 players)
    SB checks, Hero bets $31.83, SB raises to $74.73 and is all-in,


    SB 5300 hand alapján 20/16/6 SB Open: 49
    A minta alatt 55%-ot cbetelt flopon OP, és 47%-ban cbet-foldolt.
    Wtsd: 23 W$SD:61 WWSF:45

    Mit tennétek riveren?
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2019. 02. 24. 12:53
    banoster and Lefty Gekko like this.

  2. #2
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    WTSD WSD kombó elég para, nem tűnik nagy blöffernek, oké hogy 45 a wwsf, de vipip pfr alapján is eléggé nitecske... flopon a raise jó. Setek, overek, vagy egy TPTK sztem vissza tudna raiselni, hogy csak így unbalancedek maradjunk a statjai miatt, tehát ergo a Turnon FH nem nagyon lesz nála. Nálad viszont lesz.. Turnt betelem tovább én is, ott az elmondottak alapján max Q drillje lesz és flushe... én a riverben nem látok értéket őszintén szólva, szóval simán mögé checkelném, lesz nála pár drill meg egy csomó jobb flush. Nálam így fold, ahogy játszottad. Tendency nem is nagyon tudna itt mit blöffből XR-elni szvsz. Én se tudom mivel kellene, max vmi Axs, de azzal meg blokkolom a flop XR blöffjei egy részét: A2sA4s

  3. #3
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Még annyit szeretnék hozzátenni, hogy nem feltételenül a "jó megoldás keresése "miatt raktam be a handeket, hanem inkább ilyen gondolatébresztő célzattal, hogy beszélgessünk róla, "szakmázzunk" kicsit.

    Látom, hogy sokan olvastátok a témát szóval bármilyen tétről, más játéknemből szivesen fogadok véleményt, kritikát, kérdést ha van. A lényeg hogy kicsit mozgassuk a szakmai vonalat
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2019. 02. 24. 20:38
    banoster and kohagyma like this.

  4. #4
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Első nekifutásra elkapkodtam.

    Szóval ha szeretnék néha flössöket checkbackelni turnön, itt tenném.
    Párosodott a board, nagyon gyenge a flushünk.

    Stack beosztás sem az igazi.
    Turn vagy pot és river push pot közeli, vagy turn kisebb size. Riveren szintén.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    NL10 a szintem szóval bocs ha hülyeség. Nekem a river bettel nincs nagy bajom, ne csak pókerrel vagy top full-al emeljél itt. (nem tudom a te statjaidat, de gondolom vakharcban pozícióból lesz ittt nálad jócskán blöff is) Viszont a visszaemelés után hacsak nem tudod elképzelni róla hogy egy Qx-et blöffbe fordít dobás. Legalább egy drillnek kell lennie nála, ha eddig eljutott.

  6. #6
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    A statok alapján nekem is tetszik Lefty gondolatmenete. Nemhogy straightforward, inkább nitty az ellenfél.

    Lesz sok olyan lap amivel így játszol és erősebb lesz riverenA-)K-J-T magas flushök, 55, 33, QQ, Q8?), így ebben a 6 high flush-ben nem lesz elég érték.

    A másik oldalról nézve ezen a textúrán leginkább Qx-ekkel és flush-ökkel, pp-kel?, esetleg nut FD-vel fog riverre jutni és egy ilyen feszes arc talán-talán Asx-et fordítana csak blöffbe (bár nem tipikusan páros board-on indul meg a kreativitás), a többi kombóval a blöffcatch olcsóbb és egyszerűbb (Qx, flush).

    Ismeretlenül is kérdőjeles a river bet, nagyon kicsit pluszos lehet, de a WTSD és W$SD statok ismeretében inkább pénzégetés.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    én sem érzek 3 utca valuet, ellene meg főleg. tetszik a turn bet majd xb és a turn xb majd river call ill bet line is.

    nekem inkább preflop nem tetszik, oké h 34%-ot hozunk 49%-os skála ellen és 33% a PO de tudjuk ezt realizálni? szerintem rengeteg boardon ha lesz vmi a kezünkbe az 3. pár lesz amivel nem sok terítést nyerünk, tehát sokszor kell különböző move-okat meglépnünk vagy egy olyan flush amivel nem akarnék stack-ért játszani. illetve milyen lapok szerepelnek a blöff 3b skáládban? inkább offs trash-ek? (nem azt mondom h ez nálam std 3b-ben van de még abban is több potenciált látnék)
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Ahogy játszottad, úgy river fold nálam is. Számomra amúgy kb. minden utca elég határeset szitu.

    Pre, ahogy kacsa1st írta call rangünk legalja kb, ha nem a limitünk rosszabb regjei ellen megyünk elég nehéz ezzel plusszt csinálni. Flopon bennem azért felmerül a call is nem csak a raise(de jó a lap raisere is). Turnon a R1per2 által javasol chb line is jónak tűnik.

  9. #9
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Pedig SBvBB nyugodtan meg lehet védeni az összes suited handünket, +érv: minél nagyobb limit, annál kisebb rake.
    illetve milyen lapok szerepelnek a blöff 3b skáládban? inkább offs trash-ek? (nem azt mondom h ez nálam std 3b-ben van de még abban is több potenciált látnék)
    Ugyanúgy szerepelnek ezek a trashy suited kombók a 3bet range-ben is, nem lesz ez a 62s sem 100% call, sem 100% 3bet egy std reg ellen.

  10. #10
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pre, ahogy kacsa1st írta call rangünk legalja kb, ha nem a limitünk rosszabb regjei ellen megyünk elég nehéz ezzel plusszt csinálni. Flopon bennem azért felmerül a call is nem csak a raise(de jó a lap raisere is). Turnon a R1per2 által javasol chb line is jónak tűnik.
    Ezt a kombót preflop megvédem a jó regek ellen is poziból, villain pedig nem ez a kategória. Persze nem 100%ban raise a flop nálam sem egyáltalán nem rossz a call, bár az látható a statokból hogy túl szélesen cbetel OP így sokszor kell majd dobnia, ez kicsit a raise felé billenti a mérleget. Vili flop callja tele van Q-val szóval tetszett a turn valuebet mielőtt jönne valami actionkiller negyedik szín.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •