Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Hand2Note

  1. #1
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás Hand2Note

    Mivel nem találtam a témában semmit,így nyitottam. Érdekelne a programot használók véleménye, esetlegesen a felmerülő hibák,beállítási problémák megvitatása,stb. Minden ami h2n.

  2. #2
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Valakinek nincs véletlenül 8-10 értelmes gondolat a fejében a Hand2Note-ról amit megosztana?

  3. #3
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    1. jobb mint az összes eddigi program amit használtam, sokkal
    2. nagyon logikusan van felépítve, könnyű kezelni, statokat gyártani, de azért 0-ról szánjon rá mindenki pár hetet amíg kiismeri
    3. importálás 5x olyan gyors, de van pár lényeges különbség ami miatt bonyolultabb:
    ha beimportálsz pár x ezer handet, azt először beteszi az adatbázisba(kb 20k h/sec-el), majd legyártja rá a statokat(kb 2000hand/s), de csak azokat, amik benne vannak valamilyen formában az általad használt HUD-ban(vagy annak popupjaiban), ezért ha új statot készítesz, akkor rá kell menni a clear stat gombra, majd a BUILD stat gombra, hogy a régi handjeidben is meg legyen az új stat, remélem érthető a logikája
    4. nagy dolog benne a pozíciós stat, amivel azt tudod, hogy pl amikor te vagy D, akkor a CO-ról kiírja, hogy mennyid dob DvsCO 3betre
    5. ezeket a HUD editorban jobb oldalt tudod állítani, hogy mikor jelenjenek meg
    6. konkrétan a statot a StatEditorban tudod szerkeszteni, pl beállítani, hogy COvsD legyen stb
    7. populációs elemzésre van benne egy range research funkció, ami összesíti azokat a regeket, akik megfelelnek a beállított kritériomuknak, nagyon hazsnos, de csak az edge verziónál aktív
    8. havidíjas, 25ig ingyenes, 400 felett 40/hó, vannak köztes lehetőségek, Edge csak a 40dodoóshoz jár
    9. minden statról generál plusszba statokat, ha ráviszed az egeret, kiír nagyon hasznos infókat, pl bet statokról kiírja, hogy ha kapott egy raise-t mennyi %ban dobott, callolt, és reraiselt, de handeket is mutat, ezek egy része starson nem aktív a terem policyja miatt, és márciusban újabb szigorítás várható
    10. edge verzió aktivál egy next villian action nevű részt, amivel a gyakorlatban meg tudod nézni, mennyi volt sikeres pl a river 3barreled stb, elképesztő hazsnos funkció
    ja és itt az alap HUD szerintem nem annyira jó, de mindenki vásárolhat különböző oldalakon mások által készített profi HUD-okat, kb 200 dolláros áron, hátránya, hogy ez nem a te logikádat fogja követni, de cserébe nem kell 2hónapott gubbasztani a gép előtt mire elkészülsz a sajátoddal
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  4. #4
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Kösz chivasr911, elég ígéretesnek tűnik az alapján amit leírtál.

    Megpróbálkozom a DB felépítésével, de a HUD felépítés valóban nagy falatnak ígérkezik.

    Ha valakinek van eladó setupja, jelentkezzen!

  5. #5
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valakinek van eladó setupja, jelentkezzen!
    H2N honlapján is érdemes lehet körülnézni, illetve úgy tudom dolgoznak megrendelésre is, csak ezek elég költségesek tudnak lenni, szóval attól is függ milyen limiten játszol...

    https://www.hand2note.com/Shop
    https://www.hand2note.com/Help/Index/OrderCustomHUD
    banoster likes this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    A H2N megeszi a PLO handeket is?
    Flush67 likes this.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Az új PS szabályozás mire vonatkozik pontosan?
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  8. #8
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    PS szabályozás

    Hand2Note - FAQ. PokerStars software restrictions (March 2019)

    És megeszi a PLO handeket
    kacsa1st and soux like this.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 14.
    Hozzászólások
    115

    Alapbeállítás

    Legújabb frissítés óta meg
    kacsa1st likes this.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Köszi!!
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •