Oldal: 5 / 12 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (117) összesen
Like Tree81Likes

Téma: Betfair race-ek - állásfoglalás az ügy kapcsán

  1. #41
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Összeszedtük az általatok küldött anyagokat, és továbbítottuk a Betfair illetékeseinek. Elsősorban olyan játékosok kerestek meg minket, akik arra kérték a Betfairt, hogy indokolja számukra a kitiltást. Csalásra vonatkozó bizonyítékot senkitől sem kaptunk, csak ilyen "én tudom, hogy ez volt", meg "erről minden spines tud" szintű dolgokat.

    Ezzel így nem nagyon tudtunk mit kezdeni. A 2+2-n is azért nem pörög a topik, mert nincsenek bizonyítékok és nem bukkantak fel külföldi játékosok sem, hogy, igen, velem is ez történt. Ezekre pedig szükség lenne egy komoly ügyhöz.

    Szintén nehézség, hogy a játékosok, aki megkerestek minket, más affil alá tartoznak, így nagyon nehéz eljárnunk az ügyükben.

    CG-stől egyetlen negatív visszajelzést sem kaptunk, pedig nagy játékosaink játszanak az iPokeren, a Betfairen is.

    Valótlanságot azért ne terjesszünk. Greekfish valóban nehezményezte a 2+2 topik indítását, azt hitte, konkrétan mi indítottuk. De ezt tisztáztuk. Nem fenyegetett minket, a race-ekkel kapcsolatban nincs is döntési jogköre.

    Kíváncsi volnék mit vennétek 100% megingathatatlan proofnak? És arra, hogy szerinted valóban logikus azt várni, hogy a játékosok álljanak elő prooffal? Miért nem elég az, mint ami az összes ilyen esetben van: továbbítani a feltételezéseket egy nagyobb leverageval rendelkező szervnek (affilok, commission etc), aki segít felgönygyölíteni az ügyet.

    Ha feltételezzük, hogy a rendszer régóta megy, nyilván olyan rendszer van kitalálva, aminek van némi backdoor EV-je, hogyha még valahogy napvilágot látna(mint most), akkor se történjen semmi(mint most)

    Meg hát az is fura, hogy elvileg nem adhatnak ki infókat, mégis egy sima 2+2 moderátornak elküldenék a csalás bizonyítékait? Ugyanis a moderátor azt állítja. Akkor megint mindenki hazudik, csak a terem a szent?

    Akkor pedig a banoltak miért nem kaptak indoklást, ha egy egyszerű modinak tudták küldeni? Random embereknek, akinek ló**** közük nincs az egészhez nem para?

    TOvábbá honnan tudják, kit banoltak starson, ha annyira vigyáznak az adatokra? ( írtam a starsnak, statementet kérve arról, hogy továbbítanak-e adatokat más feleknek)---> nyilván azt is tudjuk, hogy erre mi a válasz, nyilván nem fog játékos adatokat kiadni a stars egy picsa, összeomlás szélén lévő ipoker teremnek lol
    Utoljára módosítva: Atton64 által: 2019. 03. 06. 15:23
    kacsa1st and ewoksamurai like this.

  2. #42
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Az én meglátásom az, hogy senki nem vonja kétségbe a szavaitokat csak elakadt az ügy. Tehát pl egy aff. oldalon számon kérni hogy nem segít többet mint a probléma továbbítása az illetékeseknek (ha jól értem a jelentkezett játékosok ráadásul nem tartoznak az aff. alá) az szerintem csak elvonja az ügy lényegi részéről a figyelmet. Ugyanúgy az "állítólag" meg a "pókeres berkekben köztudott" kezdetű vádaskodások, más fórumok moderátorainak gyanúsítgatása, paranoid megnyilvánulások sem segítenek. Kicsit összemosom a dolgokat, mert ezek nem egy személy megszólalásai, de pont ezt szeretném érzékeltetni hogy kívülállóként milyen hatást vált ki mindez.

    A formai részhez tartozik még a rossz angolsággal megfogalmazott bejegyzések, üzenetek tömkelege. Nem ekézni szeretnék senkit vagy személyeskedni, sem azt nem állítanám hogy nekem mennyivel jobban menne. DE a hitelességből sajnos ez is rengeteget levon, pedig az egésznek arról kéne szólnia hogy van egy csalássorozat aminek a végére kéne járni, mégis az egész a részletekben elvesző, mindent is mindenkit gyanúsítgató vádaskodássá degradálódik.

    Nekem úgy tűnik, hogy egy komoly húzónév/ismert ember nélkül a közösségi médiában ennek nem lesz hatása (sajnos). Ha sikerülne megnyerni valakit az ügy érdekében, az pl segíthetne, ahogy ezt már korábban is tanácsolták. Illetve én a jogi szerveket keresném fel, bár nem tudom hogy kinek a hatáskörébe tartozik mindez, de ha a Betfair hivatalból nem indít vizsgálatot/elbagatellizálja az ügyet/nem ad megfelelő tájékoztatást, akkor kívülről keresném a segítséget.

    Ha magamat képzelem a helyetekbe, mindent elkövetnék az igazam bizonyítására de sokkal szervezettebben és taktikusabban kell eljárnotok a siker érdekében. Ehhez kitartást kívánok és azt hiszem minden jóérzésű játékos nevében kívánom hogy göngyölítsétek fel sikerrel ezt az ügyet!
    banoster and csiga19794 like this.

  3. #43
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Én pusztán infókért halászok, azért írogatok minél több helyre és minél több embernek privátot, mert az emberek ha felbasszák magukat, meggondolatlanok és kikotyognak olyan dolgokat, amiket hogyha megtartották volna a composuret, sosem mondták volna el.

    Ez alapján már egy csomó dolgot ki lehet zárni, amit igazságként mondtak.

    A többi résszel egyetértek.

  4. #44
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 02. 26.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Oszinten, megis milyen bizonyitekot vartok tolunk? Hogy ez az affiliate leirja valakinek, hogy igen ezt, meg ezt csinalom? Ilyen dologrol mint ez soha nem fogunk kezzel foghato bizonyitekot eloallitani, hacsak valaki belulrol nem ad ki valamit, ami nem fog megtortenni. Ugyanaz a 6 player jatszik honaprol honapra. Az uj regeket pillanatok alatt eltavolitjak. Vagy tenyleg elhiszitek azt, hogy ezeken a regeken kivul mindenki csal? Rakelnek X osszeget ezek az emberek havonta, amibol az affiliate szep jutalekot kap. Barki betamadja oket, mar fenyegetik is az affiliatet meg az oldalt, hogyha nem banoljak ezt meg azt, akkor elmennek, ami HATALMAS minusz az oldalnak es az affiliatenek is. Tobb mint 1 eve ez megy ezen a shady szar oldalon, csodalkozom hogy en posztoltam ezt ki eloszor. Ez az arc ugy cselekszik, mintha o lenne a security betfairen. Ha mar van ketto betsizingod floppon cbetnek, ravagjak hogy bot vagy. A cartell tagoknak a 80%-a Stars $30 teten BE vagy veszto reg lenne. Megjelenik egy poszt egy hiresebb regulartol, masnap eltunik. Tucatnyi regulart banoltak ‘business decision’-nel. Szerintetek mindenki csalt? Nezzetek mar meg starson meddig folyik egy standard vizsgalat. 1-3 honap. Itt az uj playakat maximum 1 het alatt kirakjak, es utana meg te mutass bizonyitekot, hogy nem csalsz. Kertek valaha videot barkinek a jatekarol? Kiraktak barkit is ugy, hogy azt irtak, hivatalosan email-ben hogy csalsz es nem management decision? Az emberek akiknek nagyobb nevuk van, el vannak hallgattatva. Barki, aki azt hiszi, hogy itt nem hatalmas csalasok, es lefizetesek mennek az mesevilagban. Kezdjen el valaki jatszani itt, napi 200-300 jatekot, es twitchelje minden sessionjet, hogy nem csal. 1 heten belul bannolva lesz management decision-nel. Olyan melyen benne vannak ebben az egesz scam-ben, es akkora penzeket fizetnek a megfelelo embereknek, hogy ennek a vegere jarni, bizonyitekokkal kozel lehetetlen. Pert inditani a betfair ellen vagy feljelentest tenni rendorsegen - igen, biztos vagyok benne, hogy ezek a dolgok, amik itt mennek nem torvenyesek - senki nem fog, mivel senki nem fog tobb ezer, vagy tizezer eurot befizetni ugyvednek lutrira. Annyit tudtunk tenni, hogy nyilvanossagra hoztuk a temat, de ahogy felettem linkeltek 2+2-n a moderatort is meggyoztek, hogy jogosan banoltak. Hiaba fordul barki a regulatorhoz, semmit nem fognak csinalni, mivel a betfair barkitol megtagadhatja a jatekhoz valo jogot. Az, hogy a hatterben mi megy, az masik kerdes, de arrol megkerdojelezhetetlen bizonyiteka soha nem lesz senkinek - hiaba csalnak evek ota ezek a jatekosok, hulyenek nem hulyek. Reszemrol feladtam ezt a harcot, csak idopocsekolas ezzel foglalkozni tobbet, amig mindenki aki tud valami ertekeset ki van fizetve, el van hallgattatva.

    Hiaba irtok betfair-nek, Akademia, az accountokat a betfair banolja, nem az iPoker, igy valaki a betfair-en belul is benne van a mokaban. Aki mindezek utan elhiszi, hogy Andy artatlan, es csak a botokat banoltak, ahhoz hozzafuzni valom nincsen.

  5. #45
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    ott írja neomorf hogy kinek kell írni: https://twitter.com/Joeingram1

  6. #46
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Rajtad nem múlott a dolog írtál egy jó, összeszedett első kommentet a szükséges infókkal.

    Ami utána jött azt daniboy jól összefoglalta.

    Bizonyítéknak azért lehetett volna pár dolgot posztolni írod hogy 10+ regről van szó gondolom páran ismerítek is egymást valamennyire meg lehetett volna "szervezni"; Akár lehet posztolni a "management decision" miatti ban emaileket.(4-5 reg posztolja az emailt az már önmagában elég gyanús) Beírni utána, hogy minden pénzt visszakaptatok. Esetleg a vádolt játékosokról infókat/graphat, hogy együtt játszanak mindig. Meg értem én azt is, hogy anonimok akartok maradni, de szerintem ez is sokat hátráltatja az ügyet, hogy nem lehet egy nyerő reget hozzákapcsolni a posztokhoz csak 1 napja regisztrált 1hsz-es arcokat.

    Így akár a vádolt fél is elküldhet egy ténylegesen banolt "random" bot adatait a 2+2moderátornak mint bizonyítékot.(és nem lehet hibáztatni a moderátort se, hogy elhiszi)
    banoster likes this.

  7. #47
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    Martin Munro, Greekfish és texican1988 akik kulcsfigurák a témában

  8. #48
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    "Továbbá azt is elmondta, hogy ezen játékosok nagy része a PokerStarsról is bannolásra került a tavalyi év végén, ugyanilyen okból. Ahogyan fogalmazott: "Mutassák meg nekem a Stars accountjaikat, ha nem használnak botot"."

    Ez a cikkben volt található.

    Stars válasza pedig ez:

    stars reply.jpg

    https://pasteboard.co/I4iBna6.png

    Kérdem én, mi van most.
    Ha a stars nem küld SEMMIFÉLE adatot harmadik félnek-kivétel jogi ügyekben!-, milyen okból hivatkoznak arra, hogy ők láttak ilyesmit?


    Ha valakinek még ebből sem nyilvánvaló, hogy úgy hazudnak, mint a vízfolyás, azokat az embereket csak sajnálni tudom.
    Utoljára módosítva: Atton64 által: 2019. 03. 07. 10:03
    kacsa1st likes this.

  9. #49
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    tök jó, hogy egyik oldalról, olyan "bizonyítékokra" hivatkoztok, hogy "ezt minden spines tudja" meg "az egyik csapat vezetője is mondta, hogy beszélt valakivel, aki mondta, hogy...", de a másik oldalról meg ki vagy akadva, ha esetleg felmerül, hogy a "másik fél" is hall ezt azt, nem hivatalos úton mondjuk.

    "Either we or you may suspend or terminate your account at any time, either with or without cause, upon notice"

    miután ezt a mondatot elfogadtad, márpedig (ha nem is tudsz róla, de) elfogadtad, akkor sajnos nincs mit tenni, még ha nem is tartod fairnek.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  10. #50
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Összemosod a két dolgot. Ne vicceskedj már. Főleg ne vetíts. Nem fogod fel azt, hogy nem lesz 100% bizonyíték egy ilyen ügyben soha(vagy lehet felfogod,de mégis ezt írod, annál nagoybb a bűnöd) . Mit vársz, szerezzünk meg beszélgetést vagy nem értem milyen konkrét bizonyítékokra gondoltok. Vagy mineoljuk ki az összes 1 évben lejátszott twister handet 50eur+ limtről????(tudjátok, hogy ez lehetetlen) Természetesen ezt sem sikerült még megválaszolnotok, lapítotok ti is, csak olyan infókat dobtok be, amik diszkreditálnak mindenkit, aki erről beszél. A te véleményed szerint egy teremnek olyan biztonsági szabályok mentén kell üzemelnie, mint egy játékosnak? Az egyiknek korlátlan HH meg mindenféle kémszoftverek állnak a rendelkezésére, a játékosnak pedig maximum pár tízezer hand, mielőtt banolták. MIről beszélsz?

    Az egyik esetben játékosokat banoltak- úgymond korlátlan erőforrással rendelkeznek, azaz nekik nincsenek az eszközeik megkötve a bizonyíték szerzésre. De hát értem, ha azt mondják, hogy starsnál vlaakivel beszéltek, el kell fogadnunk. Annak ellenére, hogy tudnának bizonyítékot prezentálni- csak nem akarnak AZ ÉRINTETT FELEKNEK. Egy random modinak persze küldik a csalásról szóló bizonyítékot, ez is érdekes, nem?
    De hát persze, tudom én... megint higgyünk nekik, hogy nem hivatalos forrásból hallottak dolgokat, de azok tuti legit infók voltak...


    Mi viszont egyszerű játékosok korlátozott erőforrással rendelkezünk, és mint ahogy más esetekben is, ahol botringeket számoltak fel, sosem volt 100% megingathatatlan bizonyíték, hanem több játékos a közösség felé felvetette, hogy para van és ezek után nagyobb leveragevel rendelkező szervek kivizsgálták az egészet.
    Viszont itt sajnos egyik szerv sincs a játékosok oldalán.
    Utoljára módosítva: Atton64 által: 2019. 03. 07. 11:26
    ewoksamurai likes this.

Oldal: 5 / 12 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •