Oldal: 6 / 12 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (117) összesen
Like Tree81Likes

Téma: Betfair race-ek - állásfoglalás az ügy kapcsán

  1. #51
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    én csak azt mondom, hogy ha nem tudsz bizonyítani semmit, akkor hiába "tudod", hogy mi a helyzet, feleslegesen rugózol rajta. ez és minden korábbi kommentem is a személyes véleményem mellesleg. na mindegy, ezt részemről lezártam, sok sikert.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  2. #52
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    CG-stől egyetlen negatív visszajelzést sem kaptunk, pedig nagy játékosaink játszanak az iPokeren, a Betfairen is.
    CG is szarásig van botokkal, legfőképp a Bet365 premium asztalain de a sima ipoker termekben is. Be is lett bizonyítva, van topikja itt is, piros oldalon is, a nemzetközin is. Úgyhogy ez nem igaz hogy nem kaptatok negatív visszajelzést.

    Ipokernek/bet365-nek el is lett küldve az anyag semmit nem válaszoltak senkinek, ez már jó 1 éves sztori. A botok azóta is vígan tolják. Ne mondja nekem senki hogy ez nem belső munka......ugyanúgy az ahogy a WPN-nél is.

  3. #53
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    CG is szarásig van botokkal, legfőképp a Bet365 premium asztalain de a sima ipoker termekben is. Be is lett bizonyítva, van topikja itt is, piros oldalon is, a nemzetközin is. Úgyhogy ez nem igaz hogy nem kaptatok negatív visszajelzést.

    Ipokernek/bet365-nek el is lett küldve az anyag semmit nem válaszoltak senkinek, ez már jó 1 éves sztori. A botok azóta is vígan tolják. Ne mondja nekem senki hogy ez nem belső munka......ugyanúgy az ahogy a WPN-nél is.
    Most jogtalan bannolásokról van szó, nem arról hogy vannak-e botok egy hálózatban, vagy nincsenek. Nem tudok olyan cg játékosról, akit jogtalanul bannoltak az iPokeren. Vagy félreértek vmit, és erre gondolsz? Egyébként személy szerint én a bet365 prémium asztalain játszom, több TH játékossal együtt, és eddig még mindenkitől azt hallottam, mennyire príma a cg mezőny, és én is ezt látom.

    Botok sztem sajnos mindenhol előfordulhatnak, PS-en, Partyn, mindenhol. Nem nagyon tudnék olyan termet ajánlani, ahol még egyetlen játékos sem jelentett botot, vagy senkit nem ért valamilyen vélt vagy valós sérelem.

  4. #54
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én csak azt mondom, hogy ha nem tudsz bizonyítani semmit, akkor hiába "tudod", hogy mi a helyzet, feleslegesen rugózol rajta. ez és minden korábbi kommentem is a személyes véleményem mellesleg. na mindegy, ezt részemről lezártam, sok sikert.
    Leginkább nem magamért csinálom (bár magamért is szeretek vastagon bosszút állni), hanem az arra tévedő játékostársaimért, akik fair gamet szeretnének. Én nem játszok Ipokeren és addig nem is fogok, amíg ez az egész meg nem oldódik. Ha soha, akkor soha.

    Tudni valamit, vagy tudni valamit úgy, hogy azt bíróság előtt bizonyítani tudd teljesen más dolog. Én bízom a játékostársaim ítélőképességébe.

    Ha mást nem is tudok bizonyítani, azt 100%ig igen, hogy a Stars infókról hazudtak.
    Innenstől kezdve úgy gondolom, hogy bármilyen értelmes idetévedő tudja, hogy diszkreditálni kell az összes többi állítást.

    Nem könnyű ez a nyomozós játék, főleg nem 1 v 100.
    Utoljára módosítva: Atton64 által: 2019. 03. 07. 14:55
    crazy3317 and ewoksamurai like this.

  5. #55
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Soha semmilyen fórumon nem állították nekünk azt, hogy tudnak a PokerStars accountok állapotáról, és ennek megfelelően mi sem állítottunk semmi ilyent. Egyfajta szólás-mondásként annyit mondtak, hogy "mutassák meg a Stars accountjukat, és akkor elhiszem, hogy nem botok". Ez magyarra lefordítva annyit jelent, hogy "lefogadom, hogy ugyanezt a(z illegális) szofvert használva a PokerStarsról is biztos kitiltották őket".

    Sem konkrét kijelentés, de még csak utalás sem volt arra, hogy a PokerStars és a Betfair bármilyen módon információkat osztott volna meg egymás között a játékosokról.

    Erre már korábban felhívtuk a figyelmet.

    Kevés olyan eleme van ennek a sztorinak, amiben 100% bizonysággal tudunk bármit állítani, de abban biztosak vagyunk, hogy ez egy totális félreértés, ráadásul nem is fontos eleme a történetnek.

  6. #56
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Idézet Atton64 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Leginkább nem magamért csinálom (bár magamért is szeretek vastagon bosszút állni), hanem az arra tévedő játékostársaimért, akik fair gamet szeretnének. Én nem játszok Ipokeren és addig nem is fogok, amíg ez az egész meg nem oldódik. Ha soha, akkor soha.

    Tudni valamit, vagy tudni valamit úgy, hogy azt bíróság előtt bizonyítani tudd teljesen más dolog. Én bízom a játékostársaim ítélőképességébe.

    Ha mást nem is tudok bizonyítani, azt 100%ig igen, hogy a Stars infókról hazudtak.
    Innenstől kezdve úgy gondolom, hogy bármilyen értelmes idetévedő tudja, hogy diszkreditálni kell az összes többi állítást.
    Ez oké amit írsz és a kapott infók alapján én is azt gondolom, hogy csalnak a race-el sé banolnak jogtalanul játékosokat.

    De objektíven nézve az az "anyag" ami felkerült a 2+2 topikba az kevés arra, hogy ügy legyen vagy akár arra, hogy pár embernek felkeltse a figyelmét akik ügyet tudnának csinálni belőle.(leginkábbis ha az itt említett cash botos témát nézzük ahol sokkal több elemzés/infó volt mégse történt semmi, persze ez az ipoker hibája nagyrészt)

    A ps-es infós téma is amit beírtál mindenhova se 100%ban bizonyított dolog , az hogy a random supportos mint mond random ügyfélnek és az hogy két network csalással foglalkozó részlege kommunkál-e egymással az nem biztos, hogy egyezik.

  7. #57
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    V 1.0:

    https://pasteboard.co/I4kbNlG.png

    Itt pedig már módosítottátok. Viccesek vagytok azért ti is.


    https://pasteboard.co/I4kcjN4.png


    De hát ugye ilyenkor külön jól jön ez a rész is,mintegyfajta védelmi backdoor:
    "
    Mivel a terem vezetőségével szóban egyeztettünk, válaszukat nem tudjuk írásban közölni, ahogyan azt korábban ígértük, viszont teljes mértékben nyitottak egy interjúra, ha igény van erre, jelezzétek."


    Innenstől nyugodtan bármit átírogathattok a cikkekben, rá lehet fogni, hogy nem kaptatok írásban semmit, biztos csak félre volt értve valami, rosszul fogalmaztatok. (wink wink) Pedig milyen bonyolult egy írásos statementet kérni 2019ben az egész ügyről, amire utána lehet hivatkozni.

    Önmagában már ez is a susmusra mutat, hogy egy ***** írásos HIVATALOS közleményt nem adnak ki. És egyik a játékosok védelméért felelős cég sem kéri őket erre.
    Utoljára módosítva: Atton64 által: 2019. 03. 07. 15:11
    ewoksamurai likes this.

  8. #58
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    én egy csapatban, Coralon játszottam pár hónapot és tiltottak amint 50eura felmentem, majd betfairen közel 1 évet és azonnal tiltottak amikor a Coralt megvette party (bár elvileg még ipokeren vannak), lényeg hogy amikor a kartell betfairre átjött akkor azonnal tiltva lettem... Csak PT4et használtam!!! nyomoztam az ügyben és Andy Greekfish nevét sikerült megtudnom és több nagyobb affilate tud róla... Köztudott! Csak egy példa: amikor tiltottak akkor elmeséltem az affimnak hogy egy új skint keressen nekem ipokerre, mire ő hogy tehát tudom ugye hogy kockázatos? mert van ez a maffia kartell, ez volt a válasz több nagyobb affilatetől ... Úgy tudom hogy Andy nagyon kiborult 2+2 cikk miatt, hogy majd borul a Bili de úgy látszik hogy a spinbeast vezetőjét is meggyőzte valamivel és az akadémia is ahogy írjátok "lapít". Én senkinek nem szeretnék rosszat, tudom hogy nagyon komoly anyagi érdekek fűződnek ehhez a dologhoz és hogy függtök Andytől (legalábbis a affim ezt mondta nekem), illetve egy olyan skype beszélgetést láttam ahol Andy kijelenti hogy szerinte az Akadémia írta a 2+2 postot és majd meglátja hogy mennyire fogtok " pattogni" ha elveszi a 100K raceet és minden meglévő üzleti kötődéseteket megszakítja... Ezen szakítás erkölcsileg jó, anyagilag biztosan nem előnyös... Továbbá szintén skype beszélgetés amit láttam és akinél láttam szívesen megmutatja, ahol írja Andy a következőt: " ha én posztolom az igazságot akkor túl sok embernek okozok gondot, minden botos istálló tönkremegy, mindenki bannolva lesz a partyn, wpnen, 888on is... Amit tudni kell és érteni hogy itt csak mi a játékosok vagyunk azok akiknek nincs vesztenivalója egy esetleges megtisztulással, mindenki más affilok akik Andy üzleteihez kötődnek köztük az akadémia is jogos félelmük lehet, illetve amiket hallottam ezekről az emberekről nem csak amiatt kell félni hogy megszakítja az üzletet valakivel... Sajnos veszélyes dolog ilyen emberekkel "harcolni"
    djeleven and Atton64 like this.

  9. #59
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    Kedves Akadémia! HS spineseket tessék megfizetni 50-100ra ipokerre 1 hónapra nem csak saját dealre ahol a raceeken top 5ben végeznek és meglátjuk hogy kapják e ok nélkül a bant vagy nem . Amúgy nyilván kapják 2hét után...

  10. #60
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Atton64 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    V 1.0:

    https://pasteboard.co/I4kbNlG.png

    Itt pedig már módosítottátok. Viccesek vagytok azért ti is.


    https://pasteboard.co/I4kcjN4.png


    De hát ugye ilyenkor külön jól jön ez a rész is,mintegyfajta védelmi backdoor:
    "
    Mivel a terem vezetőségével szóban egyeztettünk, válaszukat nem tudjuk írásban közölni, ahogyan azt korábban ígértük, viszont teljes mértékben nyitottak egy interjúra, ha igény van erre, jelezzétek."


    Innenstől nyugodtan bármit átírogathattok a cikkekben, rá lehet fogni, hogy nem kaptatok írásban semmit, biztos csak félre volt értve valami, rosszul fogalmaztatok. (wink wink) Pedig milyen bonyolult egy írásos statementet kérni 2019ben az egész ügyről, amire utána lehet hivatkozni.

    Önmagában már ez is a susmusra mutat, hogy egy ***** írásos HIVATALOS közleményt nem adnak ki. És egyik a játékosok védelméért felelős cég sem kéri őket erre.
    Most lényegében leírtad azt, amit mi. Igen, ez a mondat így hangzott el. Nem, még mindig nem azt jelenti, hogy megosztottak volna információkat játékosokról, ez nem más, mint csúsztatás.

    Pont annyi jelentéstartama volt ennek a Starsos mondatnak, mintha azt mondta volna, hogy "Akkor hiszem el, hogy nem botok, ha majd tehenek potyognak az égből". Ez sem jelentette volna azt, hogy egy szarvasmarha-katapult beüzemelésével kell bizonyítani az igazat.

    Éppen azért írtuk át a mondatot az eredeti cikkben, hogy egyértelmű legyen, ezt nem szó szerint kell érteni.

Oldal: 6 / 12 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •