Oldal: 8 / 12 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (117) összesen
Like Tree81Likes

Téma: Betfair race-ek - állásfoglalás az ügy kapcsán

  1. #71
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    várjunk, jól értem hogy megkérdeztétek a bűnszervezet(kartell) vezetőjét aki a tiltásokat intézi más regek ellen aki nem alatta van, hogy jogos-e a kitiltás? Amire ő azt válaszolta hogy habár nincs információja róla de jogos? Csak PT4 használtam és tiltottak, megvan a PS accountom is, soha nem szegtem meg semmilyen szabályt, botom meg ha volna sem tudnám hogy kell használni... illetve backer csoport ahol voltam szigorúan olyan HUDot adott ami minden előírásnak megfelelt. Botot nem használtam, kivéve a konyhai robotgépet a turmixkészítéshez. Ami még nevetséges hogy ha valaki botot használ annak a pénzét is elveszik és megindokolják hogy miért tiltották. Én visszakaptam a pénzem és okot nem kaptam csak hogy business decision. Plusz ha valóban csaltam volna akkor most futnám itt a köröket jogtalan sérelmem miatt(és ez a kérdés mindenkire igaz)? Aki bűnös az hallgat, aki ártatlan az nyugodtan beszél!!!
    kacsa1st and -JustARide like this.

  2. #72
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Atton64 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor mennyit nyomoztatok, amikor a legtöbb ember az ő nevét rebesgeti, mint a hálózat feje?
    Amennyiben te már a cikk megjelenésekor rendelkeztél ezzel az információval, nem csak később, miért nem osztottad meg a közösséggel?

  3. #73
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 02. 12.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Nem vagyok hálistennek érintett a dologban, de több ismerősöm is az sajnos. Borzasztó gusztustalan ez az egész sztori , lehet én nézem be, de nekem annyira az jön le hogy majd elcsendesül a dolog és lesz valami (akadémia szemszögéből), elég bullshit ezaz egész amit írtok, meg magyarázkodtok, már bocsi de ez a véleményem.

  4. #74
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 02. 12.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Nekik -ev hogy vannak ott jobb regek mint ők, és kitakarították az oldalt. Sajnos ez az igazság lássuk be.
    Atton64 likes this.

  5. #75
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    Idézet Atton64 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Beharangozott 100K race amiről cikk is volt, a weblapon látom hogy kevesebb lett, miért nem informáltátok a változásról a játékosokat? (100k-ról 40kra) Andy nem engedte meg?

    Van köze a változásnak ahhoz, hogy cikket közöltetek?

    Vagy esetleg itt is elírtátok, félrehallottátok először?
    Most komolyan be lett ígérve 100K, a sok pubi meg beregelt a terembe, majd leveszik kisebbre a race-t ? Ha ez igaz akkor az kimeríti az átverés fogalmát.

  6. #76
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 06. 09.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Miért nem keresitek meg , joe ingham..? hátha csinál 1 jó podcast... ő beleáll ilyenekbe, és őt tuti nem tudják lefizetni...
    Atton64 and Bandi1234 like this.

  7. #77
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 11. 29.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Én azt kérdezném, h akadémiának mi a véleménye erről az ügyről? Elhiszik, h valóban ez megy a hálózatnál v. szerintük csak mindenki kitalál ilyet unalmában? Ha elhiszik, akkor miért csak a mentegetőzés, magyarázkódás megy minden postban, h ki mikor mit mondott és mit értett félre és miért nem tesztek vmit? Csak olyan postokra reagáltok, amire még nagyjából ki tudtok találni vmi bullshitet. Azt a cikket meg nem lehet félreérteni sztm..
    Atton64 likes this.

  8. #78
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 02. 12.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Mèg gondolkodnak
    Atton64 likes this.

  9. #79
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 06. 09.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Lapítás megy.....
    Atton64 likes this.

  10. #80
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amennyiben te már a cikk megjelenésekor rendelkeztél ezzel az információval, nem csak később, miért nem osztottad meg a közösséggel?
    Én kapok osztalékot vagy ti? Ne arról beszéljünk az egyszerű player akinek van más 1000 dolga mit tett. Mások már említették, nem is egyszer Andy nevét.

    De amúgy is van már egy másik kérdés:

    Mit tesztek ezután, hogy mindezt tudjátok?

    Kitől fogtok kérdezni, hogy a játékosaitok biztonságban lehessenek?

    Mikor kértek egy olyan állásfoglalást Ipokertől/ Betfairtől, ami megbízható, nem egy bármikor átírható valami?
    Utoljára módosítva: Atton64 által: 2019. 03. 07. 19:35

Oldal: 8 / 12 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •