Oldal: 118 / 126 ElsőElső ... 1868108116117118119120 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.171 - 1.180 (1259) összesen
Like Tree85Likes

Téma: Poker Tracker 4

  1. #1171
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    A player opciónak jobb oldalon látsz egy piros emberkét "Alias" néven, ott tudsz a kiválaszott screennamehez társítani másikat is, ezzel "összefésülni őket".
    It's just a ride.

  2. #1172
    Va
    Va nem elérhető
    Tag Va avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Bekescsaba
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    Köszi!

  3. #1173
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 02. 12.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    valaki tudna segíteni abban , hogy nem nagyon értek a gépekhez , belinkelném a gépemet, tudom nem egy atomerőmű, de ezzel van esélyem használni a pt4et? Előre is köszi.


    Intel® Celeron® Processor N4000 (4M Cache, up to 2.60 GHz) • FreeDos • 4GB DDR4 2400MHz RAM • 128 GB M.2 SSD • 15.6" FullHD (1920 x 1080) matt LED kijelző • Intel® UHD Graphics 600 integrált grafikus vezérlő • GigabitLAN RJ45 (1 db) • Wi-Fi 802.11 ac • Bluetooth 4.2 • HDMI (1db) • USB 2.0 (1db) • USB 3.1 (2db) • DVD+-RW • SD/SDHX/SDXC-kártyaolvasó • HP TrueVision HD kamera beépített digitális mikrofonnal •

    +120gb ssd

  4. #1174
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Szia!

    Itt össze tudod hasonlítani, hogy a hivatalos oldal mit tart minimum feltételeknek a gép erősségét illetően:
    https://www.pokertracker.com/faq/pt4...m_Requirements

  5. #1175
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 02. 12.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Köszi szépen, habárez nekem ful kínai, annyira értek a gépekhez mint az űrsétához . Egy igen nem jobb lenne , mennyire lesz lassú a gép stb. Előre is köszi aki segít.

  6. #1176
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Idézet Norbi0121 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi szépen, habárez nekem ful kínai, annyira értek a gépekhez mint az űrsétához . Egy igen nem jobb lenne , mennyire lesz lassú a gép stb. Előre is köszi aki segít.
    Menni fog.
    Az, hogy mennyire lesz lassú több dolog befolyásolja, mennyi alkalmazást futtatsz majd melllette skype, fb stb. Valamint az sem mindegy melyik teremben/termekben játszol és hány asztalon ugyanis itt erős eltérések lehetnek.

    De alapvetően a minimum követelményeknek megfelel.

    Amin még tudsz változtatni +4gb ram a gépedbe. Notikban 2 slot van, feltételezem 1x 4gb van a tiedben így van egy szabad slot. Ha 2x2gb akkor vagy egyet kicserélsz 4-re és 6gb vagy mindkettőt 2x 4-re.
    Használtan 4-5.000 Ft https://hardverapro.hu/aprok/hardver...ram/index.html
    Új 8-10.000 Ft https://notebook-memoria.arukereso.h...apacitas-4-gb/

    Érdemes ugyanolyan ramot keresned ami már benne van. Általánosságban a notebook hátulján van egy fedél 1-2 csavarral ami alatt egyszerűen bővíthető. kb 1 perces művelet.
    djeleven likes this.

  7. #1177
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 07. 10.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Futott már bele valaki olyan problémába, hogy spineket/tornákat kihagy a pt?
    A helyzet az, hogy eddig régi verziót használtam ami tökéletesen működött, de a ps változások miatt frissítenem kellett a legújabbra.
    Azt vettem észre, hogy valami nem stimmel 1-2-3... spin a session során nem kerül bele az összesített napi mennyiségbe és eltérés van a pt által kalkulált nyeremény és a tényleges között. Ezek rendre mind bukó spinek voltak (eddig).
    Ma kevesebb játéknál sikerült is elkapni. 11 spint toltam, de az összesítésben csak 10db szerepel. A trackelt handek között benne van és ha edit tournament resultsban rászürtem a mai napra, benne van mind a 11 spin. Ott van a hiányzó (képen középső 956 végű) és tartalmazza a handeket is, beleértve a kieső handem is amikor egyértelmű, hogy elfogyott a zsetonom sd-t nem nyertem meg a másik playát írja nyertesnek.
    Nem tudom mi a gond és jó lenne, ha tudnátok tanácsot adni mitől lehet.
    Csináltam egy database rebuild cache-t még a héten, de nem hozott változást.


    pt.png
    Utoljára módosítva: cirka által: 2019. 03. 22. 12:07

  8. #1178
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 08. 21.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Sziasztok ! Váltás miatt megválnék a PT4 licenszemtől a jelenlegi áron alul ,érdekelne valakit esetleg ?

  9. #1179
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás HERO stat (MTT)

    Sziasztok,

    Felmerült egy olyan igény, hogy MTT alatt a saját (HERO) statjaim jobb lenne, ha nem az egész versenyről szólnának, hanem reset-elődne, amikor átültetnek másik asztalhoz. Hiszen egy nagyon sok indulós verseny középső szakaszától már elég sok hand is lehet a hero statnál, az adott versenyen, és igy nem látja az ember az adott új asztalon kialakuló HERO dinamikát, mert "torzul" a verseny korábbi asztalai által a HERO stat.

    Létezik erre megoldás? Előre is köszi.

  10. #1180
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 10. 18.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Online pókerben még kezdő vagyok, le töltöttem a PT4-et viszont csak a cash asztaloknál jelenik meg a hud viszont ott se midig mindegyiknél. A legfőbb bajom, h inkább MTT és Sng-t játszok ott meg egyáltalán nem jelenil meg. Esetleg tudna valaki erdemleges valaszt adni? Ha binyolultabb a dolog, nem várom el ingyen. Köszönöm.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •