Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
Like Tree13Likes

Téma: Bob88, omaha kérdések (és válaszok)

  1. #1
    Idegen bob88 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Ausztria - Tux
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás Bob88, omaha kérdések (és válaszok)

    Sziasztok, Dani vagyok épp készülök haza költözni külföldről és tervezem hogy az első hónapokban rengeteg felszabaduló időmet tartalmasan és hasznosan töltsem el.
    Célok:
    1 PLO tanulás
    2 rengeteg lejátszott hand
    3 aktív fórumozás (elősegítsve az 1es pontot)

    Múlt:
    Póker=FUN
    10 éve már hogy megismertem, megszerettem, de sose volt tököm profin csinálni. Rengetegszer olvastam a fórumokat, blogokat mint csendes fórum tag. Éltem Angliában, Ausztriában mint jó vendéglátós. Most kicsi szünet következik és aktívan, tudatosan fogom napjaimat eltölteni, úgy gondoltam itt írásba foglalom az utazást. Ha megismerek pár szimpatikus és "kevésbé" szimpatikus arcot azt csak pozitívan fogom értékelni!

    Kérdések tapasztalt játékosoknak, amennyiben választ kaphatnék nagy köszönet érte ...

    - melyik segéd program beszerzése szükséges? (Sose használtam eddig)

    -starson kívül melyikre érdemes figyelmet fordítani?

    - milyen stratégiai oktató anyagok, videókat emelnétek ki. ( JNandez videókat már nézem)

    - Mi a tapasztalat omaha sng/mtt-k világáról, mennyire van akció illetve érdemese fókuszálni erre a területre CG mellett

    Jó szerencsét

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    Szia Dani! Van egy omaha tanulócsoport amiben benne vagyok és jó volna ha többen lennénk, kérlek írj skype elérhetőséget vagy iroske77@gmail.com ra egy üzit! Köszi

  3. #3
    Idegen bob88 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Ausztria - Tux
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Köszönöm az infót! Skypon keresni foglak hónap vége felé, amikor már otthon leszek.

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Hello es udv!

    1:Erdemes kiprobalni hm2, pt4 vagy hand2note-t es amelyik tetszik azt hasznalni, meg attol is fugg h milyen oldalakon jatszanal, mert pl hand2note-ban van pozicios hud kb minden non ps teremre, ami eleg faxa dolog.

    En kezdesnek hm2-t javasolnam egyebkent, mert a filterezesek sokkal jobbak benne mint hand2noteban.

    2: Attol fugg milyen teten jatszanal, de partyn van sok action, acrt egyaltalan nem ajanlom highstakesig, mert alatta tele van botokkal.

    3: Ami neked jo lehet a runitonce poker oldal pl, vagy jnandeznek van meg regebbi plo lab es plo university kurzusai upswingpokeren.

    4: Hat sng nem vagom, mtt az szokott lenni, foleg ps es party, de en alapjaban veve nem szoktam mttzni, csak a COOP eventeken.

    Egy dolog van, h ne add fel soha! En mar 10 eve omahazom, kb 9 eve profi szinten, de a variancia sokszor produkal nagy swingeket. Mindig arra torekedjel h a legjobb jatekodat hozd es folyamatosan fejleszd a jatekodat.Sztem nem kell napi szinten elemezni, hanem ha van egy spot amiben nem vagy biztos akkor researchet csinalsz h mit csinalsz rosszul es mit kene, de ez evek mire kitannulod. Sok sikert!
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2019. 03. 09. 04:23
    djeleven, Flush67, daniboy and 3 others like this.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 07. 18.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1:Erdemes kiprobalni hm2, pt4 vagy hand2note-t es amelyik tetszik azt hasznalni, meg attol is fugg h milyen oldalakon jatszanal, mert pl hand2note-ban van pozicios hud kb minden non ps teremre, ami eleg faxa dolog.
    A Hand2Note az nem holdem only? Vagy arra is van vmi okosság?

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Fonodo_villamos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Hand2Note az nem holdem only? Vagy arra is van vmi okosság?
    Omahara is működik lassan 1 eve

  7. #7
    Idegen bob88 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Ausztria - Tux
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Hali sziasztok!

    Hálásköszi a választ Dánfiú!

    Szeretném kérdezni a véleményeket limitekkel kapcsolatban...
    Plo10 tervezek kezdésnek első hónapokban. Ellenben érdekelne milyen különbség érezhető felfelé lepkedve 25re, 50re.
    Bankrollon kívül mire érdemes figyelni hangsúlyt fektetni szint lépésnél?

    Köszi köszi

  8. #8
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    hát, szerintem nem fogja tudni. 5 éve nem ment zoom 500 alá
    szerintem nem a szintlépés a lényeg hanem hogy minél jobban értsd az omahat.
    rutraidevlo likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  9. #9
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát, szerintem nem fogja tudni. 5 éve nem ment zoom 500 alá
    szerintem nem a szintlépés a lényeg hanem hogy minél jobban értsd az omahat.
    Úgy gondolod danfiun kívűl nem fog hozzászólni senki?

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 10.
    Hely
    Rakamaz
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet bob88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali sziasztok!

    Hálásköszi a választ Dánfiú!

    Szeretném kérdezni a véleményeket limitekkel kapcsolatban...
    Plo10 tervezek kezdésnek első hónapokban. Ellenben érdekelne milyen különbség érezhető felfelé lepkedve 25re, 50re.
    Bankrollon kívül mire érdemes figyelni hangsúlyt fektetni szint lépésnél?

    Köszi köszi
    Plo10en átlagban passzívabbak az emberkék pre és postflop is, sok a mw single raised pot.25 50en már valamivel feszesebbek és többet is 3betelnek ergo több a 3bet pot hu es 3way.De bőven vannak még gyenge playek ott is!Magasabb limitről nem sok tapasztalatom van!Egyébként sok sikert és kitartást kívánok az omahahoz, én is most tervezem újraépíteni a bankrollt úgy hogy fogunk még talalkozni!
    Pistapapa likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •