Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
Like Tree2Likes
  • 2 Post By torzon

Téma: Pókeres albérlet Esztergom

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás Pókeres albérlet Esztergom

    Üdv!

    A szlovák szerencsejáték törvény miatt Esztergomban szeretnénk kivenni egy albérletet. Eddig 2en vagyunk, mindketten mtt-sek, de mindenkit szívesen látunk, akár hobbystát is.

    3szobás lakás a terv 2háló és egy nagyobb poker szoba. 150k ft körül mennek ezek.

    Én "bejáró" lennék párkányból, tehát nem aludnék ott, így simán lehetnénk 5en, esetleg 6an is, ha lenne még 1 "bejáró". Persze lehet akár külön szobád is, ha több pénzzel szállsz be.

    A terv 1év lenne, tehát nem fogunk lelépni, ha szlovákiában megoldódna a helyzet időközben.

    Ez még csak egy elképzelés, ha lennének érdeklődők, tudunk egyeztetni.

    Privátban várom az esetleges érdeklődőket.
    djeleven and luckylucano like this.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    valaki?

  3. #3
    Lelkes újonc vamcrew avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hely
    Királyhelmec
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Szia Torzon. Bocsi, nem jártam utána a dolgoknak, kb 5 éve nem követem az online poker szabályozásokat, alakulását, tök rekreációs pokis vagyok, viszont mostanában van időm s rollom is játszani, ezért úgy gondoltam uccu neki. Hozzád hasonlóan felvidéki vagyok, de Budapesten élek sok éve. Ennek ellenére hiába magyar az IP-m, sem a stars s a szabályozás óta a party sem hagy befizetni, sőt a stars be sem léptet a kliensbe. Gondolom itt a fő gond az, hogy szlovák személyim van. Van magyar lakcímkártyám, de gondolom az nem hivatalos doksi egy másik számla nyitásához, így legális játékra szlovák állampolgárként én most csak azt az utat látom, hogy fel kell venni másik állapolgárságot, kell másik személyi. Javíts ki, ha rosszul látom, vagy ha van másik út, privátban szivesen fogadom a megoldásokat Bocsi az offért, csak a téma kapcsán merült fel bennem a fenti kérdés.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet vamcrew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Torzon. Bocsi, nem jártam utána a dolgoknak, kb 5 éve nem követem az online poker szabályozásokat, alakulását, tök rekreációs pokis vagyok, viszont mostanában van időm s rollom is játszani, ezért úgy gondoltam uccu neki. Hozzád hasonlóan felvidéki vagyok, de Budapesten élek sok éve. Ennek ellenére hiába magyar az IP-m, sem a stars s a szabályozás óta a party sem hagy befizetni, sőt a stars be sem léptet a kliensbe. Gondolom itt a fő gond az, hogy szlovák személyim van. Van magyar lakcímkártyám, de gondolom az nem hivatalos doksi egy másik számla nyitásához, így legális játékra szlovák állampolgárként én most csak azt az utat látom, hogy fel kell venni másik állapolgárságot, kell másik személyi. Javíts ki, ha rosszul látom, vagy ha van másik út, privátban szivesen fogadom a megoldásokat Bocsi az offért, csak a téma kapcsán merült fel bennem a fenti kérdés.
    Ilyenről még nem hallottam hogy nem engednek játszani, ország váltást kell kérni, elküldeni a magyar lakcímedről egy igazolást bankszámla kivonat, v közüzemi számla és személyi v útlevél. Én UK-ban lakok oda-vissza el kell játszani ha épp hosszabb időt vagyok Magyarországon. Szüleim amúgy dámóciak, Zemplénagárdon nem érdekel eladó ház?
    Utoljára módosítva: sakkos000 által: 2019. 03. 22. 00:21

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •