Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (31) összesen
Like Tree29Likes

Téma: Online MTT - probirs közelít a 10 millió dolláros nyereményhatárhoz

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Jó ez a lista. Hajrá magyarok!

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Nagyszerű, ****a. Engem viszont az érdeklne, hogy ebből mennyi volt a nettó win? Szépek ezek a bruttó milliók, de azért ne felejtsük el, hogy nevezésekre, cash gamre, utazásra nem kevés pénz folyik el.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Gyanítom, hogy utazásra nem sok pénz ment el Online MTT-vel kapcsolatban. Kivéve, ha egy svájci bank széfjében tárolja a laptopját versenyek között.

  4. #14
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    úgy hallottam, hogy az online mtt-k útiköltsége viszonylag alacsony, és probirs állítólag cash game-en is plusszol valamicskét.
    banoster likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  5. #15
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Mondjuk azt továbbra sem értem, hogy egy all time online MTT winnings list-n mit számít, hogy mennyit költött nevezésre, vagy a már említett utazási költségre lol. Az meg hogy cash game-n mi történik már végképp hogy a náthás ****ba számít ebbe bele? Jó magyar szokás szerint turkáljunk a másik zsebében, húzzuk le azt is aki sikeres, mert nekünk soha semmi nem jön össze. Ha van egy pozitív cikk, akkor is próbáljunk meg valami negatívat keresni benne
    banoster, Easyf86, Zsici and 2 others like this.

  6. #16
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Hogyne számítana, hiszen a winnings az nem net winnings. vannak nem elhanyagolható nevezési díjak is, azt is beleszámítva simán lehet minuszos is az emberünk, például a Party Pokeren ugyan nyert 1.7 millió dollárt -2% ROI-val, vagyis rakeback nélkül bukó volt összességében.

    pbirs.jpg
    Szigi and MrChaotic like this.

  7. #17
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    A opr az egy kalap szar mert nem add teljes képet, mert pl ö nem számolja bele a ko-s versenyeken a ko nyereményt, ennél sokkal pontosabb a sharkscope.
    Utoljára módosítva: totya0611 által: 2019. 03. 22. 19:38
    fejes1988 likes this.

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    De itt van erre egy nagyon jó pl, azt írja a cikk írója, "hogy a legnagyobb online mtt nyerői" de kíváncsiságból megnéztem én is a probirs party eredményét és ott -1000 dollárban van. Na ez a baj, hogy totál hülyeségeket írnak le, és majd az aki nincs annyira képben, az csak azt látja, hogy juj ez az ember közel 10M-t nyert, közben ez közel sem így van.
    Utoljára módosítva: totya0611 által: 2019. 03. 22. 17:03
    Szigi, MrChaotic and Jymaster111 like this.

  9. #19
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    A helyzet az, hogy a listák tényleg nem tökéletesek. Viszont winnings listán számon kérni olyasmit ami nem a nyereményhez tartozik az a teljes képzavar. Ezért hívják winnings-nek, nyereménynek és nem nyereségnek.

    Nem akarok többet példálózni, de ha jól emlékszem vannak itt akik kaszinózni szoktak. Ott ha véletlen behúzol egy jackpotot akkor elkezded számolni, hogy hát igazából az elmúlt 3 évben ennyit és ennyit már elbuktam, többet mint a jackpot összege, tehát gyakorlatilag meg sem nyertem a nyereményt?

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet kamon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyanítom, hogy utazásra nem sok pénz ment el Online MTT-vel kapcsolatban. Kivéve, ha egy svájci bank széfjében tárolja a laptopját versenyek között.
    Engem nem csak az online MTT érdekel, bár kösz az éleslátást...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •