Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (36) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Feltörték a fiókom és elutalták a pénzem!!!

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 06. 22.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás Feltörték a fiókom és elutalták a pénzem!!!

    Sziasztok! Péntek éjszaka amíg én élőben játszottam valaki feltörte a skrill számlámat és átutalta pénzem magának! Jeleztem a skrill felé a problémát, de persze hétvégén még vissza sem írnak, és telefonon sem tudom őket elérni! Esetleg ha valaki jártas ebben a dologban vagy szintén így járt megoszthatná velem mit tud ilyenkor csinálni az ember, és mennyi az esély arra, hogy visszakapja a pénzét.

  2. #2
    Bannolt
    Csatlakozott
    2018. 10. 21.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Ha nem magyar csinálta, nem tudsz szerintem sok mindent tenni, talán zárolják. De aki ilyet csinál az le is vette már $ szerintem, pénzed meg sose lesz meg, nekem is így lett oda 400$om. Hiába adta ide skrill hogy ukrán vette le, 400éért nem kerestem fel. Ha szerencséd van magyar csinálta.

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 06. 22.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Tiagosilva dávid@hotmail.com a cim ahová ment az utalás! Ha magyar akkor miben változik a dolog?
    Azért én úgy gondolom ez a skrill felelősége is!!

  4. #4
    Bannolt
    Csatlakozott
    2018. 10. 21.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Fel tudod keresni személyesen, és pofan.. od ha sok $ ról van szó. De ha adhatok tanácsot
    próbálj meg belépni skrilljébe, egy idő után letiltja a fiókját a rossz jelszók miatt, és nem tudja a $ levenni. Hátha addig skrill meg intéz valamit.

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 06. 09.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    van app skrillre ingyen...mindenki használhatja, és lehetetlen feltőrni ,folyamatosan ujj 6 számkegyű kódot generál... szóval nem a skrill hibája az ilyen ,hanem a felhasználóé!!!
    Jymaster111 likes this.

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 06. 22.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Igen ebben van igazság én sem gondoskodtam megfelelően a biztonságról,de ha én egy másik ip cimről léptem be kértek egy csomó dolgot pl kártyaszám stb! Most nem kértek vagy mi?

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    sajnalom, velem is megtörtent 2008-ban, azota mindig a max biztonsagra torekszem. a kulcs generalo appom egy csak itthoni masik telomon van pl, ha elhagynam/ellopnak a főt. sajna, legtobbszor sajat hibabol tanul az ember. kapasbol a skrillhez eleve olyan jelszot kene hasznalni, amit mashol nem. felrakni a mobilappot, az minden esetben küld ertesitest, ha tranzakcio törtenik. ha tudod, eleve több skrillre akar szetrakni a penzt. masik reszet meg revolutra stbstbstb.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    ez a skrill vip teloszam: +44 0 20 3308 2520 talan akkor sem kuldenek el a ****ba, ha nem vagy vip

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    Ungvar
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    ha hasznalod az appot akkor penzvisszafizetesi garanciai is van... erdemes hasznalni mindenkepp...

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet knockout eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha hasznalod az appot akkor penzvisszafizetesi garanciai is van... erdemes hasznalni mindenkepp...
    Ezt a skrill appra vagy a google hitelesítőre érted?
    Nekem úgy rémlik valahol azt olvastam van gari a visszafizetésre ha a 2 lépcsős azonosítást használod, de lehet tévedek
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •