Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (31) összesen
Like Tree29Likes

Téma: Online MTT - probirs közelít a 10 millió dolláros nyereményhatárhoz

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk azt továbbra sem értem, hogy egy all time online MTT winnings list-n mit számít, hogy mennyit költött nevezésre, vagy a már említett utazási költségre lol. Az meg hogy cash game-n mi történik már végképp hogy a náthás ****ba számít ebbe bele? Jó magyar szokás szerint turkáljunk a másik zsebében, húzzuk le azt is aki sikeres, mert nekünk soha semmi nem jön össze. Ha van egy pozitív cikk, akkor is próbáljunk meg valami negatívat keresni benne
    Már bocs, de nem én voltam a cikk írója, szóval az észrevételeid másnak címezd. Ha viszont születeik egy ilyen cikk, akkor had legyek már kíváncsi, elvégre valaki felvetette a témát...

  2. #22
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    jó jó, de ki az a probirs?
    djeleven likes this.

  3. #23
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    én ismerek olyan spinest és sng játékost is aki több mint 10 millió dollárt nyert már mégis csak épphogy megél a játékból , kb ennek a statnak ugyanennyi értelme van!

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 25.
    Hely
    szeged
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    De sok fura emberke van meg mindig ezen az oldalon.
    Az egyik legjobb magyar MTTs-rol beszelunk , nem egy jackpotot bemakolo orosz fishrol.

    Az meg , hogy egy ilyen ciknel mindig elojon , hogy ez nem neto win , full unalmas.
    ( Mindenkinek egyertelmu, tehat nem kell ezen lovagolni mindig)
    fejes1988 and Jymaster111 like this.

  5. #25
    szr
    szr nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Maradjunk annyiban, hogy aki a pókerből él, hosszú távon nem lehet veszteséges. Azt csak a másból dollármilliomosok engedhetik meg maguknak. És nyílván nem havi nettó 200000 Ft jön ki.

  6. #26
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A helyzet az, hogy a listák tényleg nem tökéletesek. Viszont winnings listán számon kérni olyasmit ami nem a nyereményhez tartozik az a teljes képzavar. Ezért hívják winnings-nek, nyereménynek és nem nyereségnek.

    Nem akarok többet példálózni, de ha jól emlékszem vannak itt akik kaszinózni szoktak. Ott ha véletlen behúzol egy jackpotot akkor elkezded számolni, hogy hát igazából az elmúlt 3 évben ennyit és ennyit már elbuktam, többet mint a jackpot összege, tehát gyakorlatilag meg sem nyertem a nyereményt?
    Jelen. A példa nem jó, ugyanis a slotok jackpotok nélkül is verhetőek, pláne ha azt vesszük, hogy soknál nincs is jackpot játék.

    A fenti állítással meg egyetértek, a 10 millás össznyeremény már önmagában nagy szám és komoly eredmény attól függetlenül, hogy mekkora a profitja ebből. Ezt meg sosem fogjuk megtudni, talán ő maga sem tartja nyilván. Csak hogy pár dolgot említsünk: Rosszul trackelt versenyek, rakeback nagysága, % eladások, esetleges extra visszatérítések mind tényezők, nem fogjuk látni.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2018. 09. 03.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    rockett+1

  8. #28
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De itt van erre egy nagyon jó pl, azt írja a cikk írója, "hogy a legnagyobb online mtt nyerői" de kíváncsiságból megnéztem én is a probirs party eredményét és ott -1000 dollárban van. Na ez a baj, hogy totál hülyeségeket írnak le, és majd az aki nincs annyira képben, az csak azt látja, hogy juj ez az ember közel 10M-t nyert, közben ez közel sem így van.

    Most már biztos, hogy nincs -ban hatalmas grat
    Jymaster111 likes this.

  9. #29
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Kiváncsi vagyok, hogy ki lesz az első aki beírja a még meg nem jelent cikkhez kommentbe, hogy "nem nagy cucc, csak 31 BI"...
    Marczi20 likes this.

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó magyar szokás szerint turkáljunk a másik zsebében, húzzuk le azt is aki sikeres, mert nekünk soha semmi nem jön össze. Ha van egy pozitív cikk, akkor is próbáljunk meg valami negatívat keresni benne
    Biztos magyar szokas ez?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •