Oldal: 10 / 12 ElsőElső ... 89101112 UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (117) összesen
Like Tree81Likes

Téma: Betfair race-ek - állásfoglalás az ügy kapcsán

  1. #91
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Nem , de néha bumpolni kell a topikot, nehogy eltűnjön.

  2. #92
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 06. 09.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    valami hír?? Akadémia lapít.....

  3. #93
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Van itt még vmi furcsaság, bár ez inkább az új Betfair rake race kapcsán érdekes. Észrevettem, hogy több olyan játékos (köztük én is) fent vagyok az akadémiás 20k € racen, pedig én másik affilhez vagyok bekötve. Először megörültem, gondoltam ingyen pénz, de rákérdeztem az affilnál, és jelezték h ez bizony rám nem vonatkozik és nekem senki sem fogja kifizetni ezt a pénzt. Rajtam kívül még legalább 3 játékos van top30 pozícióban, aki vélhetően tévedésből van csak ott, de ugyanúgy foglalja a helyet a többiek elől, aki így hátrébb kerültek.

    Ha vki emiatt hátrébb szorul, már pedig aki 6-8k € alatt rakel egyértelműen pozíciót veszít, nekik javaslom, hogy éljenek panasszal vagy a Betfairnél vagy az adott affilnél.

  4. #94
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van itt még vmi furcsaság, bár ez inkább az új Betfair rake race kapcsán érdekes. Észrevettem, hogy több olyan játékos (köztük én is) fent vagyok az akadémiás 20k € racen, pedig én másik affilhez vagyok bekötve. Először megörültem, gondoltam ingyen pénz, de rákérdeztem az affilnál, és jelezték h ez bizony rám nem vonatkozik és nekem senki sem fogja kifizetni ezt a pénzt. Rajtam kívül még legalább 3 játékos van top30 pozícióban, aki vélhetően tévedésből van csak ott, de ugyanúgy foglalja a helyet a többiek elől, aki így hátrébb kerültek.

    Ha vki emiatt hátrébb szorul, már pedig aki 6-8k € alatt rakel egyértelműen pozíciót veszít, nekik javaslom, hogy éljenek panasszal vagy a Betfairnél vagy az adott affilnél.
    Ebben a race-ben több affil benne van. Alapvetően közvetlenül a Betfair fizeti a nyereményeket a játékosoknak, nem megy át az affilokon. Az alapján, amit írsz, nem nagyon tudok mást elképzelni, mint hogy az affilod is benne van a race-ben, de kérhette a Betfairt, hogy neki fizessék ki a játékosai után a nyereményeket - erre elvileg van lehetőség -, vagy ő maga sem tudja, hogy benne vannak a játékosai a race-ben, ezért rosszul tájékoztatott, ebben az esetben viszont a Betfair kifizeti a pénzeket. Ezek csak feltételezések persze. A mi játékosainkról tudok biztosat, ők megkapják a pénzt közvetlenül a Betfairtől, nekünk is így a legegyszerűbb. Valóban érdemes lehet felvenni a kapcsolatot a Betfairrel, illetve az affil is kérhetne tájékoztatást, ha ő úgy gondolja, nem kellene ott lennie a játékosainak.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2019. 03. 27. 09:25

  5. #95
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet novy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Észrevettem, hogy több olyan játékos (köztük én is) fent vagyok az akadémiás 20k € racen, pedig én másik affilhez vagyok bekötve. Először megörültem, gondoltam ingyen pénz, de rákérdeztem az affilnál, és jelezték h ez bizony rám nem vonatkozik és nekem senki sem fogja kifizetni ezt a pénzt.
    Wut??

    Ha jól tudom egy helyen vagyunk és én megkaptam a helyezésért járó díjazást!
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  6. #96
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Hmm ez egyre érdekesebb... igen tudom, hogy több affilnál is van ez a race. Rákérdezek a Betfair ügyfélszolgálatnál is.

  7. #97
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 12.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Javították a hibát, lekerültek azok a játékosok, akik más affilnél vannak. Fura, hogy ezt nekem kellett jelezni a betfair felé és maguktól nem vették észre. Akik így előrébb kerültek jönnek nekem egy sörrel
    kacsa1st likes this.

  8. #98
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 22.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Természetesen ez is egy félreértés volt csak, mint az összes többi, Ipokeren lévő fura ügy.

    Pl egyik "promójukról" már írtam februárban:





    Promó horgászat az ipoker termekben:

    Volt egy nagyon "érdekes" promó , amikor folyamatosan manuálisan kellett bekapcsolnod, hogy adjon pörgetést egy keréken. A keréken 5 euro bónusztól(ev-je kb +10% rakeback) kezdve volt akár 1000 euro készpénz nyeremény is. Közte pedig voltak Age of the gods ticketek, 5 euro értékben. Ezek ilyen +40-50% rb-t adhattak.
    A kerék szinte mindig az 5 euros bónuszt dobta be, aminek szar az EV-je (10% RB). Viszont észrevettem, hogy pár hónapon keresztül voltak érdekes time windowok, amikor bármit pörgettél a keréken ,csak 5 euros ticketeket kaptál. Egy idő után megtanultam, hogy itt pecázgatni kell, elrakni a ticketeket megnézni, hogy milyen hal van épp a vízben Random időpontokban ellőttél 2 pörgetést, ha mindkettő 5 eur bónusz volt, akkor hagytad a ****be. Viszont ha első pörgetés Age of the god ticket volt, akkor pedig egyszerre át tudtál váltani több száz darabot, egy elvileg random keréken.... Utána pedig asszem október hónap végén már bárkinek engedte váltogatni, de ők nem tudtak 1000db+ ticketet beváltani, mint ahogy én tettem, mivel ők folyamat átváltották már előtte az 5 eurot adó gagyi bónuszra és örültek a fejüknek, hogy extra 10% rb.


    Gondolom ez úgy nézhetett ki, hogy a csókos játékosok tudták, hogy a ticketet nem szabad random időpontokban beváltani, hanem gondolom előre tudták, hogy pl 2018 october 15én 13:00-13:15 átválthatod 40-50% rbre, míg más időpontokban meg szart kapsz Kicsit érdekes, tudva, hogy vannak protekciós játékosok.


    Ezeket most azért mondtam el, mert már nem játszok Ipoker teremben.

    ____

    Ezen kívül banolt játékosoktól hallottam, hogy miután megkapták a bant, az a heti Twister Races listáról nem vették le őket, még akkor sem, hogyha ilyen 400-500 euros fizetős helyet értek is el, de a ban miatt nem kapták meg.
    Utoljára módosítva: Atton64 által: 2019. 03. 30. 08:41

  9. #99
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Én pont most akrivaltam a betfair számlámat 5 év után. Valaki ckiffekben össze tudna foglalni h mi ez a cirkusz?

  10. #100
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én pont most akrivaltam a betfair számlámat 5 év után. Valaki ckiffekben össze tudna foglalni h mi ez a cirkusz?
    Az érintett játékosok akik a témát indították twister-t játszanak és szerintük ok nélkül vagy kamu indokokra hivatkozva banolták őket. További tájékoztatást pedig nem kaptak... Így kizárva őket a rake race-ből, valamint a pontjaikat is elvesztették (amit RB-ként be lehetett volna váltani). Ennek okát pedig egy állítólagos kartellben látják, ami "nyílt titok" hogy egy belső ember segíti ezeknek az embereknek lefölözni a rake race-t és valótlan vádak alapján zárolják aki ezt veszélyezteti.

    Úgy tűnik, hogy nem igazán vizsgálódtak ez ügyben és a tájékoztatás is kurta-furcsa. Mostanra eljutottunk oda, hogy minden és mindenki összejátszik és banoster meg az akadémia is felelős ebben az ügyben, összejátszik ezekkel az emberekkel lol. Sajnos átment egy ilyen mindenkit támadó vádaskodásba, szavak kiforgatását előtérbe helyező szájkaratéba. Valószínűleg ha engem ok nélkül zárolnának én is mindent megtennék, hogy a magam igazát védjem, de szerintem teljesen rossz irányt vettek az érintettek.

    Én szeptember óta folyamatosan jelen vagyok betfair-n, cg asztalokon és még soha semmilyen problémám nem volt.
    banoster, Tir-X and lourker like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •